WPA Lublin

Moderator: Moderatorzy WBP

Awatar użytkownika
bezduszny
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 3759
Rejestracja: 06 stycznia 2017, 20:42
Tematy: 79
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: WPA Lublin

Post autor: bezduszny »

A jak miałeś na dokumentach zakupu ?
Są pogrzeby o których mówi cały świat i jest taki, na który czeka cały naród.
autor nieznany
Maverick98
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 40
Rejestracja: 02 października 2022, 21:43
Tematy: 0
Lokalizacja: Krasnystaw
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: WPA Lublin

Post autor: Maverick98 »

Na fakturze miałem właściwy kaliber. Co lepsze, rejestrowałem 2 sztuki naraz czyli astra cub 6.35 i hege 7.65 i teraz:
Jako że dziś miałem wypad do lublina zajechałem i zapytałem czy mogą mi znienić hege na właściwy kaliber i podałem jaki, no ok zaraz momencik. Myślę sobie no super. Po paru minutach wyszedł pan machając książeczką i z uchmiechem od ucha do ucha mówi: Proszę jeszcze gorąca bo kolega pisze piórem. Wziąłem do ręki i co widzę ?? Hege jak miał zły kaliber tak ma nadal za to astra ma nowy kaliber 7.65 browning. No załamka. Tłumaczę więc typowi co właśnie zrobili, on oczy wielkie zawołał winnego. Tłumaczę drugiemu temu co ponoć pisał o co kaman. Że astra właśnie dostała nowy zły kaliber a hege nadal jest do poprawki i moim skromnym astrę trzeba wykreślić i wpisać na nowo poprawnie a hege poprawić. Po kolejnych kilku minutach zacząłem się zastanawiać czy rubryk wystarczy na tą poprawkę. No przyniósł, tym razem sprawdzam i jest wreszcie poprawnie wpisane. Takim sposobem mam fantazyjnie pokreśloną książeczką. Jestem szczęśliwy. :502:
KSS Patron i parę sztuk broni z kalibrami do wyboru :-D
Maverick98
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 40
Rejestracja: 02 października 2022, 21:43
Tematy: 0
Lokalizacja: Krasnystaw
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: WPA Lublin

Post autor: Maverick98 »

I dziś puenta. No to było mistrzostwo. Jestem dziś u żony w sklepie, wchodzi w pewnym momencie klient i w drzwiach mało go nie wyrzuciło patrzy na mnie ja na niego i ja w śmiech. Żona pyta czemu się śmiejesz a ja. To ten mi w kiążeczce nabazgrał. Pogadałem i okazało się że jest sam na myśliwską, sportową i kolekcję bo reszta na zwolnieniach. I nie wyrabia. No ale jakby robił wolniej to pewnie mniej błędów.
KSS Patron i parę sztuk broni z kalibrami do wyboru :-D
Awatar użytkownika
kamilos
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 140
Rejestracja: 22 lutego 2010, 12:45
Tematy: 0
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: WPA Lublin

Post autor: kamilos »

Podpowiedzcie proszę czy WPA Lublin rozszerzy bez problemu kolekcje z 30 na 50szt, czy też stają okoniem i wnioskować o 10?
HW 97k, Łucznik kl. 187, FWB 300s,
ODPOWIEDZ Poprzedni tematNastępny temat

Wróć do „Prawo i broń - WBP”