Pleszew

Moderator: Moderatorzy CP

Konan_Barbarian
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 461
Rejestracja: 24 kwietnia 2011, 22:50
Tematy: 0
Lokalizacja: Pleszew
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Pleszew

Post autor: Konan_Barbarian »

Witam, postanowiłem założyć temat w tym dziale bo to w końcu Wielkopolska :) by koledzy wiedzieli co się u nas dzieje i że się w ogóle coś dzieje :P będą tu zaproszenia na strzelania, zawody można pisać, pytać i bajerować :) Od pewnego czasu (gdy kupiłem pierwszy karabin-maj) :P działam skromnie na rzecz promowania strzelectwa czarno prochowego w naszym rejonie bo do tej pory nikt tego u nas nie robił. Grono kolegów przyjeżdżających na naszą piękną strzelnicę systematycznie się powiększa ale na razie szału nie ma :P Strzelamy kiedy tylko mamy czas, przeważnie w soboty od 14h ale czasami też w niedzielę, czasami w środku tygodnia w sumie to jak ochota najdzie to strzelamy :) zasięg maxymalny 200m, strzelnica nasza istnieje już ponad 100 lat i jej historia sięga czasów sprzed 1 wojny św. pierwotnie zasięg strzelnicy wynosił 300m z tych czasów został zabytkowy mur, który służył jako kulochwyt.

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek


No jak już przeczytali i obejrzeli zdjęcia to jeśli ktoś by chciał postrzelać rekreacyjnie dla zabawy lub poćwiczyć na dystansie 50-200m lub 25m zapraszam w nadchodzącą sobotę od 14h strzelnica tylko nasza, postrzelamy, pogadamy... możemy zrobić grilla :) wejście tylko z bronią CP :) o ile będzie ładna pogoda bo jak widać nie mamy jeszcze zadaszenia na ośce 200m (pracujemy nad tym by powstało super zadaszenie i może w przyszłym roku się uda) natomiast na ośce 25m jest ale skromne - zdjęcia ośki 25m dodam jutro po strzelaniu. cdn

Pozdrawiam
Łukasz
Konan_Barbarian
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 461
Rejestracja: 24 kwietnia 2011, 22:50
Tematy: 0
Lokalizacja: Pleszew
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Post autor: Konan_Barbarian »

Mała relacja z dzisiejszego dnia na strzelnicy, więc tak z rana strzelanie do rzutek

Maszyna nr.1
Obrazek
Maszyna nr.2
Obrazek
strzelanie
Obrazek
rzutka w locie :)
Obrazek

Po południu dymienie z CP oto nasze dzisiejsze zabawki :)

Obrazek

Widok na akcesoria: smar mojej produkcji, kaszka, tani proch, tanie kapiszony i tanie kule :)

Obrazek

Ta mała armatka narobiła dużo hałasu i dużo dymu :)

Obrazek
Obrazek

Próba strzelania westernowego na dwa colty :P niestety nie poszło za dobrze :)

Obrazek
Obrazek

To pierwsze przymiarki przyszłej mistrzyni w strzelectwie CP

Obrazek
dywersant2
Reactions:
Posty: 1
Rejestracja: 26 grudnia 2011, 22:46
Tematy: 0
Lokalizacja: Jarocin
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Post autor: dywersant2 »

Witam.
Koledzy jestem z Jarocina i chętnie dołączę do ekipy. Dajcie jakieś namiary.
Thalon
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 716
Rejestracja: 17 stycznia 2008, 19:50
Tematy: 22
Lokalizacja: Kalisz
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Post autor: Thalon »

Nie wiem, czy dostales namiary (jak nie to napewno dostaniesz) a w miedzyczasie pochwal sie kolego z czego strzelasz.
Pozdrawiam
Rigby .45. Whitworth .451
Awatar użytkownika
tomaschek30
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 329
Rejestracja: 23 listopada 2005, 09:17
Tematy: 0
Lokalizacja: Tarnobrzeg
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy
Kontakt:

Post autor: tomaschek30 »

Nie przypuszczałem, że w moich rodzinnych stronach (urodziłem się w Krotoszynie, mieszkałem niedaleko Pleszewa we wsi Koryta a rodzinka porozrzucana po okolicy) jest taki fajny obiekt :)

Następnym razem jadę do rodzinki ze sprzętem.

Pozdrawiam

T.
AA TX200 Mk3 + Hawke Varmint II & Colt Navy .36
LOK KST E-TAWERNA, e-tawerna.pl
Konan_Barbarian
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 461
Rejestracja: 24 kwietnia 2011, 22:50
Tematy: 0
Lokalizacja: Pleszew
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Post autor: Konan_Barbarian »

W dziale adresy strzelnic http://forum-bron.pl/viewtopic.php?t=82343 są wszystkie informacje... mapki, telefony... jak strzelasz z CP to możesz się kontaktować ze mną. Wprawdzie teraz mamy "po sezonie" ale w 1 Św. znalazł się fanatyk CP i grzmiał :) (to nie byłem ja heheh)

Pozdrawiam
Konan_Barbarian
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 461
Rejestracja: 24 kwietnia 2011, 22:50
Tematy: 0
Lokalizacja: Pleszew
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Post autor: Konan_Barbarian »

Witam, w sobotę 8 września przy okazji Wojewódzkich zawodów juniorów LOK (wg. kalendarza http://www.lok-pleszew.pl/wp-content/up ... o_WZSS.pdf ) grupa czarnoprochowa JAG organizuje wystawę broni oraz pokaz strzelania z broni czarnoprochowej, wystawa ma na celu popularyzację wiedzy historycznej oraz strzelectwa czarnoprochowego w naszym rejonie, jeśli w okolicy są chętni na obejrzenie naszego skromnego arsenału serdecznie zapraszam na strzelnicę "Karczemka" koło Pleszewa. Będzie można obejrzeć broń, porozmawiać... - może nawet postrzelać :) start od 10h (juniorzy)
wystawa broni CP od godziny 12h., pokaz strzelania po zakończeniu zawodów. Może w przyszłości przybędzie nam klubowiczów zafascynowanych bronią CP :-D Bo strzelanie z CP to po prostu piękna sprawa. Relację z imprezy zamieszczę po niedzieli.

Pozdrawiam
Łukasz Stempniak
Klub Strzelecki Gilza Pleszew.
Sekcja Czarnoprochowa Jag.
Konan_Barbarian
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 461
Rejestracja: 24 kwietnia 2011, 22:50
Tematy: 0
Lokalizacja: Pleszew
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Post autor: Konan_Barbarian »

Młodzież biegała i strzelała a nasze skromne stoisko prezentujące broń czarnoprochową cieszyło się dużym zainteresowaniem, kto wie może ktoś załapał bakcyla i w przyszłości powiększy się nam grono strzelców CP :) jako ciekawostkę podam też, że imprezę odwiedził poseł RP Pan Leszek Aleksandrzak.

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Klub Strzelecki Gilza Pleszew.
Sekcja Czarnoprochowa Jag.
Konan_Barbarian
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 461
Rejestracja: 24 kwietnia 2011, 22:50
Tematy: 0
Lokalizacja: Pleszew
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

zawody

Post autor: Konan_Barbarian »

Witam, gdyby się komuś nudziło w niedzielę 17 marca to zapraszam od rana do Pleszewa a ściślej mówiąc na strzelnicę Karczemka :) Rozpoczynamy sezon kulowy zawodami ogólnymi, ale że w naszej małej mieścinie brać czarnoprochowa ma silne lobby :) przewiduje się zatem dwie konkurencje CP mianowicie karabin dowolny CP 50m oraz pistolet/rewolwer 25m. Gdyby ktoś się zdecydował na rywalizację, proszę o info. Przy okazji można zaliczyć boczny zapłon, centralny zapłon, śrutówkę,

Pozdrawiam.
Klub Strzelecki Gilza Pleszew.
Sekcja Czarnoprochowa Jag.
Konan_Barbarian
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 461
Rejestracja: 24 kwietnia 2011, 22:50
Tematy: 0
Lokalizacja: Pleszew
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Post autor: Konan_Barbarian »

W niedzielę 25 sierpnia przy okazji zawodów nitro odbędą się u nas konkurencje Czarnoprochowe głownie za namową przyjaciół z PRO :) jak by jeszcze komuś się nudziło i nie wie co robić w niedzielę zapraszam serdecznie, będzie okazja spotkać się, porozmawiać, wspólnie spędzić czas a przy okazji postrzelać, zawody typowo kameralne, konkurencje to prawdopodobnie Karabin dowolny CP 50m oraz pistolet/rewolwer 25m czyli NO MLAIC jeśli będą chętni na konkurencje na dalsze odległości nie wykluczam takiej możliwości, wszystko zależy od ilości chętnych. Pozdrawiam i do zobaczenia.
Konan_Barbarian
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 461
Rejestracja: 24 kwietnia 2011, 22:50
Tematy: 0
Lokalizacja: Pleszew
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Post autor: Konan_Barbarian »

Informacja

http://forum-bron.pl/viewtopic.php?t=110653

Nie będę zakładał nowego wątku więc kopiuję link do tematu w dziale WBP, jak widać w niedzielę są u nas zawody i 2 konkurencje czarnoprochowe, wiem że kilka osób z Poznania i okolic się wybiera, gdyby ktoś chciał strzelać konkurencję 100m proszę o kontakt bo na tą chwilę przewiduje się tylko 25 i 50 czyli standart :)
Konan_Barbarian
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 461
Rejestracja: 24 kwietnia 2011, 22:50
Tematy: 0
Lokalizacja: Pleszew
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Niedzielne spotkania

Post autor: Konan_Barbarian »

Jak w prawie każdą niedzielę będziemy dymić i grzmieć z luf :) jak by ktoś miał ochotę się spotkać i przy okazji postrzelać to zapraszam cała strzelnica będzie do dyspozycji - tory 25 - 200m. Jest początek roku, można się zapisać do naszego klubu i po opłaceniu składek korzystać ze strzelnicy bezpłatnie przez cały rok praktycznie bez ograniczeń. Nasza grupa już się powiększyła o kilka osób, chętnie przyjmiemy w swe szeregi nowych kolegów jeszcze niezrzeszonych lub zrzeszonych :) Wejście na strzelnicę od 10h.

Pozdrawiam.
Awatar użytkownika
maślana
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 35
Rejestracja: 16 sierpnia 2010, 20:20
Tematy: 0
Lokalizacja: Kalisz
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Post autor: maślana »

Była pogoda to się działo ,wkleję parę fotek.Obrazek[/URL[URL=http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/b87ee76503b67fc7.html]Obrazek]ObrazekObrazekObrazekObrazekObrazek
Lubię robić to co lubię
Awatar użytkownika
maślana
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 35
Rejestracja: 16 sierpnia 2010, 20:20
Tematy: 0
Lokalizacja: Kalisz
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Post autor: maślana »

Lubię robić to co lubię
mietas503
Reactions:
Posty: 1
Rejestracja: 13 stycznia 2014, 11:06
Tematy: 0
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Post autor: mietas503 »

Jestem z Pleszewa, jeszcze z broni palnej nie strzelałem, może mógłbym się z kimś przejechać na Karczemkę żeby zobaczyć jak to wygląda w praktyce :-D
Zanim wydam pieniądze na czarnoprochowca chciałbym zobaczyć czy to mi się w ogóle spodoba.
ODPOWIEDZ Poprzedni tematNastępny temat

Wróć do „Poznański Regiment Odprzodowy”