prośba o pomoc-raczej pilne

Łódzka Grupa "Orzeł"

Moderator: Moderatorzy wiatrówkowi

Gaworon
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 97
Rejestracja: 27 grudnia 2005, 10:36
Tematy: 0
Lokalizacja: Warszawa
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Post autor: Gaworon »

witam,
no i powiedzcie mi co ja mam dalej z tym fantem zrobić?? Nadal czekam na przesyłkę. Kolega xkobix który kontaktował się z Kubą wczoraj powiedział mi że Kuba twierdzi iż wysłał mi potwierdzenie... tylko że to bardzo ciekawe bo ja nadal mam moja wiadomość na pw (zawiera moj adres mailowy) do Kuby(z tego forum) ze statusem do wysłania. Maila wysyłałem mu tego samego dnia co pw czyli w wtorek w zeszłym tygodniu. Na mail i gg zupełny brak kontaktu. Przez gg próbuje się do niego dobić prawie codziennie.
Najzabawniejsze jest w tym wszystkim to że powoli to ja muszę zaczynać się tłumaczyć Wam że nie jestem wielbłądem.. a nie on ehh...

Nie mam już siły do tego gościa...

jakby co jestem online moj gg 1372844
Daystate MK4,AA ProSport,FalconPF25CSProfile Leapers3-9x32,HW97+BL 5-15x40,Slavia631+Nikko,H55,B4+pistole
xess
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 166
Rejestracja: 10 czerwca 2007, 19:50
Tematy: 0
Lokalizacja: ŁÓDŹ
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Post autor: xess »

proponuje zebys wyslal do nasz wszystkich na PW jego adres a my postaramy sie uprzykrzyc mu zycie bo faktycznie niesmaczne sie to robi a takie sytuacje powinno sie szybko wyjasniac...
strzelam z oka, pluje srutem...
Awatar użytkownika
Młynek
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 3457
Rejestracja: 09 lutego 2006, 20:18
Tematy: 84
Lokalizacja: Łódź - Ruda
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Post autor: Młynek »

Masz potwierdzenie przelewu - wydrukuj wszystkie PW i maile od niego i z tym na komendę Policji - zapłaciłeś ponad 300PLN - czyli muszą sie tym zająć.
Ja walczyłem prawie 2 lata - ale gościa skazali i odebrałem kasę (nacięli mnie na laptoka).
COLT Łódź
22LR, 9X18, 9X19, 38/357 Magnum,22Hornet, 223Rem, 5.45X39, 308 Win, 12/76
luidzi
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 143
Rejestracja: 28 stycznia 2006, 15:02
Tematy: 9
Lokalizacja: Łódź
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Post autor: luidzi »

Trzeba wziąć wszystko pod uwagę - gość mógł podpaśc mafii młowdzieżowej i ma nóż na gardle. Może walczy o przetrwanie. Może zbiera kase ze wszystkich źródeł. Może wysłał pod zły adres i nie wie co zrobic.

Schodząc jednak na ziemię.
Wyglądał na inteligentnego, dobrze wychowanego gościa. Jesli problem się nie rozwiąże to zajmiemy sie tym - obserwacja terenu....Nam będzie łatwiej tu w Łodzi niz tobie.

Po wpadkach z innym naszym kolegą wszyscy chyba czujemy wstyd dlatego możesz liczyć na naszą pomoc.

Dla innych mam radę: zanim wyślecie kasę - zróbcie wywiad w danym mieście u zaufanych ludzi ze środowiska!!! Choć w tym przypadku myśle że wszyscy wydali by Kubie pozytywne świadectwo,
Bartek z Łodzi
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 1350
Rejestracja: 06 czerwca 2003, 13:51
Tematy: 49
Lokalizacja:
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy
Kontakt:

Post autor: Bartek z Łodzi »

Rozmawiałem z Gaworonem na gg.
Z tego co wiem Kobi też jest z nim w kontakcie.
Ustalenia są takie, że czekamy do piątku.
Potem spróbujemy spotkać Kubę i spytać o co chodzi i czy mógłby jakoś sprawę załatwić (jeśli wysłał wiatrówkę to niech prześle za naszym pośrednictwem kopię potwierdzenia z numerem przesyłki, datą nadania i numerem urzędu pocztowego w którym nadał przesyłkę).
Oczywiście wszystko grzecznie, po koleżeńsku.
W imię dobrych stosunków w środowisku wiatrówkowym.
Wiadomo, że wszelkie problemy najlepiej rozwiązywać w rodzinie - puki się da.

Pozdrawiam,
Bartek
CZ 200s+ Delta Optical 4-16 x 50 AO mildot
Pamiętaj, że woda i świnia zawsze znajdą drogę do koryta - autorstwa własnego ;-)
Gaworon
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 97
Rejestracja: 27 grudnia 2005, 10:36
Tematy: 0
Lokalizacja: Warszawa
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Post autor: Gaworon »

witam!
Koledzy odetchnąłem z ulgą bo Kuba się w końcu odezwał na maila! Okazało się iż łódzki dhl paczke zagubił ale po interwencji Kuby odnalazła się w końcu. (pomijam fakt ze wyslal ja dopiero w piatek ubieglego tygodnia....), na dziś mam obiecana wysylke kurierem i jutro czekam niecierpliwie na paczkę.
Jeszcze nie mowię hop ale chyba wszytko zmierza w dobrym kierunku z czego niezmiernie się cieszę!

pozdrawiam
gaworon
Daystate MK4,AA ProSport,FalconPF25CSProfile Leapers3-9x32,HW97+BL 5-15x40,Slavia631+Nikko,H55,B4+pistole
cdn
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 443
Rejestracja: 05 października 2004, 11:21
Tematy: 0
Lokalizacja: Łódź
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Post autor: cdn »

luidzi pisze:(...)Choć w tym przypadku myśle że wszyscy wydali by Kubie pozytywne świadectwo,
Właśnie dlatego sprawa tak przykro wygląda ...
Gawron, trzymamy kciuki i czekamy jutro na informację.
I - żeby była jasność - na dobrą informację :okulary:
Jedynie słuszny klucz w jedynie słusznej sprawie tworzą żurawie.
Bartek z Łodzi
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 1350
Rejestracja: 06 czerwca 2003, 13:51
Tematy: 49
Lokalizacja:
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy
Kontakt:

Post autor: Bartek z Łodzi »

Uff.

Czekamy na oby pomyślne wieści. ;)

Pozdrawiam,
Bartek z Łodzi ;)
CZ 200s+ Delta Optical 4-16 x 50 AO mildot
Pamiętaj, że woda i świnia zawsze znajdą drogę do koryta - autorstwa własnego ;-)
Awatar użytkownika
witboj
R.I.P
R.I.P
Reactions:
Posty: 6036
Rejestracja: 02 sierpnia 2007, 22:12
Tematy: 158
Lokalizacja: Łódź
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Post autor: witboj »

No to daj znać, czy się udało!
xess
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 166
Rejestracja: 10 czerwca 2007, 19:50
Tematy: 0
Lokalizacja: ŁÓDŹ
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Post autor: xess »

... i nie bylo napisac ze jest problem tylko wyrok na siebie podpisywac... ;)
strzelam z oka, pluje srutem...
Gaworon
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 97
Rejestracja: 27 grudnia 2005, 10:36
Tematy: 0
Lokalizacja: Warszawa
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Post autor: Gaworon »

witam!
karabinka jeszcze nie mam... okazało się że Kuba wysłał jednak pocztą i na adres z przelewu który jest moim adresem zameldowania, upominałem go parę razy żeby wysłał na mój właściwy obecnego zamieszkania.. (wszytko sie zgadza co mówili niektórzy na forum :/ o nim). Paczka jest ubezpieczona priorytet i z potwierdzeniem odbioru także o tyle jestem spokojny.
Już jest tuż tuż...

pozdrawiam Was,
trochę spokojniejszy
Gaworon
Daystate MK4,AA ProSport,FalconPF25CSProfile Leapers3-9x32,HW97+BL 5-15x40,Slavia631+Nikko,H55,B4+pistole
Awatar użytkownika
witboj
R.I.P
R.I.P
Reactions:
Posty: 6036
Rejestracja: 02 sierpnia 2007, 22:12
Tematy: 158
Lokalizacja: Łódź
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Post autor: witboj »

Gaworon pisze:witam!
karabinka jeszcze nie mam... okazało się że Kuba wysłał jednak pocztą i na adres z przelewu który jest moim adresem zameldowania, upominałem go parę razy żeby wysłał na mój właściwy obecnego zamieszkania..
A pod tamtym adresem nie ma kto odebrać? Zawsze lepiej, żeby po urzędzie się to nie walało przez 2 tygodnie...

A ten Kuba to jednak roztrzepany strasznie...

Kurde, naprawdę Ci współczujemy, wiemy co to znaczy czekać na coś ważnego, a tu taka kicha...
luidzi
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 143
Rejestracja: 28 stycznia 2006, 15:02
Tematy: 9
Lokalizacja: Łódź
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Post autor: luidzi »

Panowie o czekaniu to ja mogę coś powiedzieć, pól roku czekam na gas ram ze stanów, teraz wiem ze już idzie i lada chwila pewnie dojdzie.
Bartek z Łodzi
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 1350
Rejestracja: 06 czerwca 2003, 13:51
Tematy: 49
Lokalizacja:
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy
Kontakt:

Post autor: Bartek z Łodzi »

Dzisiaj rozmawiałem z kolegą na treningu, który dorabiał czasami na Poczcie w sortowni w Łodzi. Mowił mi że jeśli idzie coś priorytetem, to idzie zupełnie inną drogą niż reszta przesyłek i idzie nieporównanie szybciej niż niepriorytet (nawet jeśli polecony).
Także jak już coś wysyłać pocztą w obecnej sytuacji jej rozkładu, to tylko priorytetem.
CZ 200s+ Delta Optical 4-16 x 50 AO mildot
Pamiętaj, że woda i świnia zawsze znajdą drogę do koryta - autorstwa własnego ;-)
Gaworon
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 97
Rejestracja: 27 grudnia 2005, 10:36
Tematy: 0
Lokalizacja: Warszawa
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Post autor: Gaworon »

witam,
jestem już bardzo bardzo blisko. Dziś wyjąłem awizo ze skrzynki - jutro mam nadzieje będę mieć karabinek o ile to ta paczka. Niech żyje poczta polska!! - licząc z niedziela 5 dni szedł priorytet za cenę prawie 40zł...

pozdrawiam
Daystate MK4,AA ProSport,FalconPF25CSProfile Leapers3-9x32,HW97+BL 5-15x40,Slavia631+Nikko,H55,B4+pistole
ODPOWIEDZ Poprzedni tematNastępny temat

Wróć do „Łódzka Grupa "Orzeł"”