Będę dzisiaj w Klubie u Prezesa (16.01.08)-LISTA TRENINGOWA

Łódzka Grupa "Orzeł"

Moderator: Moderatorzy wiatrówkowi

Bartek z Łodzi
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 1350
Rejestracja: 06 czerwca 2003, 13:51
Tematy: 49
Lokalizacja:
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy
Kontakt:

Będę dzisiaj w Klubie u Prezesa (16.01.08)-LISTA TRENINGOWA

Post autor: Bartek z Łodzi »

Cześć!

Jestem dzisiaj umówiony z Prezesem Klubu na 12:00
Ma ktoś jakąś sprawę przy okazji do załatwienia? (odebranie legitki, wspomnienie o czymś, itp.)
Umówiłem się z Prezesem w celu przekazania mu styczniowej listy osób będących na treningach oraz terminów tych treningów.

Oto nicki osób, które są na liście:
jarek65w
lionek
Bartek z Łodzi
Witboj
lob
ultra997
luidzi
Skalf
Mardil
Marcin.M
KOBI
cdn
mlynek
Lars
Kuba

Brak mi danych Joko (wpisywała się recznie na papierową listę, która poszła do klubu, a ja w pracy nie mam jej danych).

Więc jeśli kogoś brakuje, to dajcie znać na priv (nick na forum, ulica, miejscowość, kod pocztowy) ewentulanie możecie także dla celów organizacyjnych podać numer telefonu, lub adres e-mail (oczywiście nie dla wiadomości klubu) - część osób już tak zrobiła na początku.

Do godziny 11:00 jestem przy kompie.

Pozdrawiam,
Bartek z...
CZ 200s+ Delta Optical 4-16 x 50 AO mildot
Pamiętaj, że woda i świnia zawsze znajdą drogę do koryta - autorstwa własnego ;-)
Bartek z Łodzi
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 1350
Rejestracja: 06 czerwca 2003, 13:51
Tematy: 49
Lokalizacja:
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy
Kontakt:

Post autor: Bartek z Łodzi »

Byłem - listę dałem.
Prezes od razu spytał czy wszystkie z osób na liście są członkami klubu.
Zaczął sprawdzać stan składek poszczególnych osób - ale udowodniłem mu, że ma nieaktualną listę.
Niestety, ale prezez powiedział, że zrobią zestawienie składek naszej grupy i powiedział, że wszystkie osoby zalegające ze składkami za zeszły rok "nie będą miały prawa strzelania od 20 stycznia br." - czyli od kolejnego strzelanka niedzielnego.

Ponadto powiedział, że statut klubu mówi wyraźnie, że na strzelnicę mogą uczęszczać wyłącznie członkowie klubu, więc żadne jednorazowe wejście, czy opłacanie składek za połowę roku nie wchodzi w grę, bo członkiem klubu jest się przez cały rok, a nie tylko pół. :zly:
Wiem jaki efekt wywoła u Was to co napisałem, ale przekazuję to co powiedział prezes.
Dziwi mnie tylko, że trener Tomek mówił, że ustali częściową odpłatość i jednorazowe wejście z prezesem i okazuje się, że nie ustalił, lub prezes mówi co mu wygodnie. :(:
CZ 200s+ Delta Optical 4-16 x 50 AO mildot
Pamiętaj, że woda i świnia zawsze znajdą drogę do koryta - autorstwa własnego ;-)
cdn
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 443
Rejestracja: 05 października 2004, 11:21
Tematy: 0
Lokalizacja: Łódź
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Post autor: cdn »

Wiedziałem, że doczekanie wiosny będzie trudne ...
Najbardziej braknie cierpliwości ...
Jedynie słuszny klucz w jedynie słusznej sprawie tworzą żurawie.
luidzi
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 143
Rejestracja: 28 stycznia 2006, 15:02
Tematy: 9
Lokalizacja: Łódź
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Post autor: luidzi »

Szukam taniego kawałka ziemi w odludnym nieatrakcyjnym miejscu w odległości do pół godziny od Łodzi - jakieś sto metrów na 30. Jesli macie jakies informacje to dajcie znac.

gdyby mi sie udało kupic to będzie strzelnica.
Bartek z Łodzi
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 1350
Rejestracja: 06 czerwca 2003, 13:51
Tematy: 49
Lokalizacja:
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy
Kontakt:

Post autor: Bartek z Łodzi »

Aha i Prezes popędza z opłatą tegorocznych składek. Też zdaję sobie sprawę z tego jak na to zareagujecie (reaguję podobnie).

Ponadto teraz będą montować nowe ogrodzenie terenu klubu i brama wjazdowa będzie zamykana na klucz. Więc do niej też będziemy musieli mieć klucz na niedziele.
Jak to usłyszałem to powiedziałem, że ten kawałek siatki mogliby odżałować na dogrodzenie torów 50m.

W związku z koniecznością spawania pytał mnie czy nie mam dojścia do wypożyczenia agregatu prądotwórczego do spawarki. - Powiedziałem że nie mam. Prosił żebym dał znać jakbyśmy mieli takie dojście.

P.S. Waldku, tanio to znaczy ile?

Jakby koś chciał zrobić tygodniowy wyjazd turystyczno-strzelecki wiosną albo jesienią - to znam takie jedno miejsce tam "Gdzie Karpat progi". ;)
CZ 200s+ Delta Optical 4-16 x 50 AO mildot
Pamiętaj, że woda i świnia zawsze znajdą drogę do koryta - autorstwa własnego ;-)
luidzi
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 143
Rejestracja: 28 stycznia 2006, 15:02
Tematy: 9
Lokalizacja: Łódź
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Post autor: luidzi »

Tanio to znaczy stawki średnie rynkowe.

Chodzi mi o teren zupełnie nie będacy w sferze zainteresowania działkowiczów, turystów niedzielnych itp. Taki teren, nieurodzajny, bez mediów i wścibskich sąsiadów pewnie dałoby się kupic w miare tanio i uprawiac tam swobodnie strzelectwo terenowe.
Bartek z Łodzi
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 1350
Rejestracja: 06 czerwca 2003, 13:51
Tematy: 49
Lokalizacja:
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy
Kontakt:

Post autor: Bartek z Łodzi »

To musiałby być teren, który nigdy nie zostanie przeznaczony pod zabudowę, ze względów np. na zanieczyszczenie gruntu, lub szkodliwe otoczenie (linie wysokiego napięcia, itp.).
Ewentualnei teren zrekultywowany - może po wysypisku odpadów (ale znając naszą polską pazerność, nawet takie tereny idą za duże pieniądze pod zabudowę, z zatajeniem tego co jest, lub było pod ziemią).
Można poszukać ewentualnie gruntu rolnego najniższej klasy - w korycie jakiejś rzeczki.
CZ 200s+ Delta Optical 4-16 x 50 AO mildot
Pamiętaj, że woda i świnia zawsze znajdą drogę do koryta - autorstwa własnego ;-)
Bartek z Łodzi
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 1350
Rejestracja: 06 czerwca 2003, 13:51
Tematy: 49
Lokalizacja:
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy
Kontakt:

Post autor: Bartek z Łodzi »

Ale ale - mam kolegę który posiada działkę gdzieś w szczerym polu - taką łatkę wśród pól, bez prądu wody i sraczyka. No i śladu budynków wokół. W razie czego moglibyśmy wybrać się do niego - jest to gdzieś za Starową Górą, w prawo trzeba odbić z trasy na Piotrków przy takim motelu.
Spytam go czy by sie zgodził na nasze wypady tam. :D
CZ 200s+ Delta Optical 4-16 x 50 AO mildot
Pamiętaj, że woda i świnia zawsze znajdą drogę do koryta - autorstwa własnego ;-)
luidzi
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 143
Rejestracja: 28 stycznia 2006, 15:02
Tematy: 9
Lokalizacja: Łódź
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Post autor: luidzi »

Spytaj, może nawet zechce opchnąć.
Awatar użytkownika
lionek
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 112
Rejestracja: 06 maja 2007, 00:17
Tematy: 0
Lokalizacja: Łódź-Bałuty
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Post autor: lionek »

Normalnie po prostu KPINA, przez wielkie K, co teraz mamy płacić za rok z góry??. Za co pytam się, za co? Za zimne niedziele, za jakąś łaskę, że dostaniemy NASZĄ nagrzewnice. Jaja sobie robią, porządnych ludzi się czepiają, a za tych za przeproszeniem Paintballowców już nie. Ja cię pierdziele jaki ten świat jest zrąbany. Jeśli będzie trzeba płacić za rok z góry to mnie mogą cmoknąć w pędzel (i to nie za darmo). Wiem, że możecie mówić, że młody, że raptem jestem w grupie 8 miesięcy i raczej nie dołożyłem do żadnych remontów, ale czuję się częścią tej grupy i wkurza mnie to niemiłosiernie, jak jakiś burak siedzi za biurkiem, du** nie ruszy i ciągle podnosi nam stawkę. Po prostu skandal i śmiech na sali, powiem, że wstyd się przyznać do takiego zarządu, banda złodziei i debili... Myślę, że każdy z was jest sfrustrowany, ale co możemy zrobić, jesteśmy malutcy w porównaniu z nimi, te mendy po prostu zabijają w nas to co najlepsze, czyli chęć spędzania wspólnego czasu na strzelaniu realizacji hobby i w ogóle. KURDE MOL CO ZA ZRĄBANY ZARZĄD, JA PI****OLE TAKI ROZPIZDZIEC
konik
Reactions:
Posty: 5
Rejestracja: 10 stycznia 2008, 19:32
Tematy: 0
Lokalizacja: Sieradz
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Post autor: konik »

Jak nie macie gdzie "pykać" to zapraszam do mnie. 70km. od Łodzi. W tygodniu jedzie
się 1,5godz. a w wekend godzinke. (dolina rzeki warty)
Slavia 634 FWB 300S
cdn
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 443
Rejestracja: 05 października 2004, 11:21
Tematy: 0
Lokalizacja: Łódź
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Post autor: cdn »

Napisz coś więcej o miejscu ... o warunkach ...
Ca tydzień na pewno nie, ale alternatywa dla Łasku jest cenna ...
Jedynie słuszny klucz w jedynie słusznej sprawie tworzą żurawie.
konik
Reactions:
Posty: 5
Rejestracja: 10 stycznia 2008, 19:32
Tematy: 0
Lokalizacja: Sieradz
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Post autor: konik »

Teren prywatny, otwarty. Nikt nie będzie przeszkadzał ani nie pogoni, jest miejsce na ognisko i kawałek daszku. Pozatym spokój cisza.
Slavia 634 FWB 300S
cdn
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 443
Rejestracja: 05 października 2004, 11:21
Tematy: 0
Lokalizacja: Łódź
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Post autor: cdn »

Dojazd?
Zmieści się kilkanaście samochodów na raz?
Płasko czy są pogórki? Drzewka?
Jedynie słuszny klucz w jedynie słusznej sprawie tworzą żurawie.
konik
Reactions:
Posty: 5
Rejestracja: 10 stycznia 2008, 19:32
Tematy: 0
Lokalizacja: Sieradz
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Post autor: konik »

Dojazd dobry.
Autka wejdom.
Teren płaski,łąka z 2 h. obok lasek, staw.
Slavia 634 FWB 300S
ODPOWIEDZ Poprzedni tematNastępny temat

Wróć do „Łódzka Grupa "Orzeł"”