zakup wiatrowki na allegro(w sklepie)-zanim kupisz zapytaj

Wiatrówki chińskie i inny sprzęt na tym poziomie

Moderator: Moderatorzy wiatrówkowi

Cypis
Gość
Gość
Reactions:
Tematy: 
Grupa: Goście

zakup wiatrowki na allegro(w sklepie)-zanim kupisz zapytaj

Post autor: Cypis »

Pierwsza część opowieści jest tutaj:
http://forum-bron.pl/viewtopic.php?p=464961
mefyoo
Reactions:
Posty: 4
Rejestracja: 02 czerwca 2007, 14:22
Tematy: 0
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Post autor: mefyoo »

a co myślicie o Magnum Sport 4,5 mm z dolnym naciągiem, jest promocja z 249.00PLN,
Nowa cena: 149.00 zł ma same dobre opinie w sklepie aż mało wiarygodne.
wykonanie nie najlepsze,slady rdzy w lufie przy pierwszym czyszczeniu,ogolnie dobrze sie strzela
Andrzej Fudała, 2007-04-10

Super wiatrówka:) Niezła siła, butelki i puszki nie mają szans. Niezła jest też celność, bez regulacji ze szczerbinki trafiałem (zasami;)) w 10 z ok 10 m. Ale największy czad jest po zainstalowaniu lunety:) Ja zakupiłem ją z zestawem magnum max plus i jest odlotowa. Na 25 m celność super:). Co do niedociągnięć, to wajcha naciągu trochę nie trafia idealnie w obejmę po odginaniu i ładowanie jest troszkę niewygodne (bolą opuszki palców). Ogólnie produkt wart swej ceny w 100%, powiem więcej, za tę cenę raczej nie znajdziecie nic lepszego. Polecam jak najbardziej!!!!
Tomasz Pych, 2007-04-06

Za taka cenę naprawde warto kupić ten produkt .Wiatrówka jest solidnie wykonana bez żadnych niedociagnięć i bardzo celna uzywając śrutu typu "diabolo" mozna z niej z odlkegłości 15 m przebić płytke ceramiczna (podłogową ) polecam wszystkim (idealna dla tych którzy dopiero zaczynaja swoją przygode z wiatrówkami (tak jak ja) taka jakość za taka cenę to naprawde okazja NIE ZASTANAWIAĆ SIE TYLKO KUPOWAĆ a co do dostawy i obsługi przez MILITARIA .PL to jestem bardzo zadowolony pożądny sklepBardzo dobra wiatrówka.jestem mile zaskoczony.Dobra regulacja i osiągi jak za taka cene.Polecam
Wszyscy piszą za taką cene a cena jest mała więc może tu jest haczyk ?
Awatar użytkownika
jarus220
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 936
Rejestracja: 31 grudnia 2004, 12:15
Tematy: 0
Lokalizacja: warszawa
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Post autor: jarus220 »

To złom nie warty nawet 20 zł.

Jesteś nowy więc cokolwiek napiszesz najpierw poczytaj
BiS .WKFT

Nigdy nie kupie czegokolwiek w TM Militaria.
mefyoo
Reactions:
Posty: 4
Rejestracja: 02 czerwca 2007, 14:22
Tematy: 0
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Post autor: mefyoo »

jarus220 pisze:To złom nie warty nawet 20 zł.

Jesteś nowy więc cokolwiek napiszesz najpierw poczytaj
Na 30 opini 28 przeczytałem pozytywnych i 2 negatywne, tylko że te pozytywne były bardzo szczegółowe i rzeczowe opisywały wady i zalety a te 2 brzmiały mniej więcej jak ta wyżej - wygląda to bardziej na złośliwość niż opinie.
PS nie jestem nowy mam nowe konto i co gleba ? skoro dopiero się zarejestrowałem to znaczy że niemam pojęcia i wszystko co pisze trzeba wyśmiać ?
Awatar użytkownika
Radek Ch
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 3645
Rejestracja: 18 października 2005, 21:08
Tematy: 0
Lokalizacja: Gdańsk
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Post autor: Radek Ch »

A gdzie wyczytałeś te dobre opinie - w sprzedającym ten sprzęt sklepie? :galy: Jeśli tak - to kup, proszę bardzo. Kup i przekonaj nas jak to kilka tysięcy użytkowników forum się pastwi bezpodstawnie nad superwiatrówkami produkcji chińskiej... Ale potem nie pisz, że niecelna, że się psuje, że kopie, że spust do d... i nie proś o pomoc w tunigu chińskiego szmelcu, OK? Bo przecież my, w większości strzelający od kilku a nawet kilkunastu ładnych lat nie znamy się na sprzęcie nic a nic i zmuszamy do zakupu drogich i nikomu niepotrzebnych karabinków :diabelek:
Anar Nányë Andúril i né Narsil i macil Elendilo. Lercuvanten i móli Iwebëo. Isil
Tomasz76
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 216
Rejestracja: 19 kwietnia 2007, 14:41
Tematy: 0
Lokalizacja: Zawiercie
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Post autor: Tomasz76 »

PS nie jestem nowy mam nowe konto
skoro nie jesteś nowy, to powinieneś wiedziec że ta wiatrówka to chiński bubel i nic wartego uwagi, a skoro przekonują cię te komentarze to kup ją i nie pytaj o rade ludzi którzy wiedza co nieco o sprzecie.
mefyoo
Reactions:
Posty: 4
Rejestracja: 02 czerwca 2007, 14:22
Tematy: 0
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Post autor: mefyoo »

Co mi doradzicie z wiatrówek sprężynowych z dolnym naciągiem ? oczywiście oprócz Radek Ch bo
nie znamy się na sprzęcie nic a nic i zmuszamy do zakupu drogich i nikomu niepotrzebnych karabinków
Awatar użytkownika
jarus220
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 936
Rejestracja: 31 grudnia 2004, 12:15
Tematy: 0
Lokalizacja: warszawa
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Post autor: jarus220 »

po co Tobie do szczęścia ten dolny naciąg ;) :D .

Owszem są : ( Hw,AA TX ) ale patrząc na target cenowy w który celujesz potrzebujesz ok 800-1000 zł za używaną i ok 1000-1200 zł za nową.

na początek kup nową slavie za 500 zł i bedziesz bardzo szczęśliwy.Pożniej zmienisz na coś lepszego ( uwaga....to bardzo wciąga ;) :D )
BiS .WKFT

Nigdy nie kupie czegokolwiek w TM Militaria.
Awatar użytkownika
Darksensei
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 55
Rejestracja: 22 maja 2007, 15:10
Tematy: 0
Lokalizacja: Wrocław
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Post autor: Darksensei »

Witam
Jak tak bardzo chcesz chinke to kup, ale dobrze Ci radze poczytaj najpierw forum. Znajdziesz odpowiedzi na wszystkie swoje pytania, a poza tym nie licz na porządny dolny naciąg made in china, w ogóle na nic nie licz :) . Masz szanse nie popełniaj błędu, ja najpierw kupiłem a później trafiłem na forum. I tym o to sposobem jestem "dumnym" posiadaczem norconii profesjonalnie dzierganej :) . Wierz mi żałuje tego ale co zrobić stało się ;)

A tak poza tym to więcej pokory by się przydało, koledzy naprawdę dobrze Ci radzą tak więc nie unoś się tylko poczytaj, a później kup co chcesz :)

Pozdrawiam
Iż-53M,Makarov, Slavia 634, AR2078, Beretta M9A-1, Dan Wesson 4"
Awatar użytkownika
jarus220
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 936
Rejestracja: 31 grudnia 2004, 12:15
Tematy: 0
Lokalizacja: warszawa
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Post autor: jarus220 »

http://airguns.pl/124,.html

Na początek przeczytaj ten test.
BiS .WKFT

Nigdy nie kupie czegokolwiek w TM Militaria.
mefyoo
Reactions:
Posty: 4
Rejestracja: 02 czerwca 2007, 14:22
Tematy: 0
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Post autor: mefyoo »

Dlaczego dolny naciąg ? miałem jakąś no name łamaną i zraziłem się bo, ładowanie było coraz trudniejsze, zatrzask co chwile wyskakiwał, nie zdarzyło się żeby strzeliła 2 razy w to samo miejsce na uchwycie. Widze że wszyscy polecają slavie, a jeśli bym się uparł jednak na ten dolny naciąg to co polecacie z niechińskich i jak najtańszych ?
Awatar użytkownika
Cactus
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 722
Rejestracja: 08 maja 2003, 12:49
Tematy: 76
Lokalizacja: Warszawa
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Post autor: Cactus »

Najtańszy niechiński karabinek z dolnym naciągiem to chyba Hatsan 100 S - kosztuje 550 zł albo coś około.

Potem idą Gamo CFX (ok. 900 zł) Weihrauch HW-57 (ok. 1000 zł) Norica Quick (1350 zł), Weihrauch HW-77 (ok. 1300 zł), Weihrauch HW-97 (ok. 1300 zł), Diana 46 (1400 zł), Air Arms TX-200 (2 wersje: Mk3 i HC) - ok. 2000 zł, Air Arms ProSport - ok. 2500 zł.

I to by było na tyle... i na przodzie ;)
"Zdrowy rozsądek to zbiór uprzedzeń nabytych do 18 roku życia" (A. Einstein)
Awatar użytkownika
Jarek Fujarek
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 1269
Rejestracja: 10 lutego 2004, 23:16
Tematy: 52
Lokalizacja: Warszawa
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Post autor: Jarek Fujarek »

Nie jest to wprawdzie chińszczyzna, ale mimo to chciałbym Kolegów przestrzec przed zakupem karabinka od pewnej allegrowej.... pani z Płocka. Oto link z nickiem pani, od której ja kupiłem sobie Haenela 312 - http://www.allegro.pl/show_user.php?uid=2065850
Opis w aukcji był po prostu kłamliwy, a pani to oszustka. Karabinek okazał się skatowany. Osada zniszczona, poobijana, z obłażącym lakierem i całymi połaciami zeszlifowanego drewna. System pozbawiony oksydy, poobijany, pordzewiały, wysmarowany jakąś dziwaczną oliwą. Diopter też zniszczony z połamanymi (!) pokrętłami. Spust koszmarnie zniszczony, szlifowany, piłowany, drapany itp. Sprężyna brzęczy, dżwignia naciągu nie zatrzaskuje się, a takiego diesla nawet nie potrafiłbym sobie wyobrazić. Odpuściłem sobie strzelanie z tego śmiecia. Z maili i opisu w aukcji wynika, że wiatrówka jest super i niemal nieużywana ;) Wiem, że ludzie naciągają opisy przy sprzedaży, świadomy też byłem, że kupuję stary karabinek, jednak czegoś takiego się po prostu nie spodziewałem.
Napisałem do tej.... pani natychmiast po otwarciu paczki z tym koszmarkiem. Po długiej walce na maile, tłumaczeniach, że wiatrówka jest super, a pani się przecież zna na wiatrówkach, wywalczyłem zwrot kasy. Jestem dupek, bo odpuściłem koszty przesyłki, ale mam kłopot z głowy, a posród moich spraw baba najważniejsza nie jest.
Opisałem moją przygodę, bo babsko ponownie zamierza wystawić tę wiatrówkę do sprzedaży. Może ktoś uniknie wpadki.
p.s.
korespondencję z tym wrednym babskiem i zdjęcia złomu zachowałem
Pozdrawiam
Maciek
Zyon
Reactions:
Posty: 8
Rejestracja: 02 czerwca 2007, 08:37
Tematy: 0
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Post autor: Zyon »

To sie tu zapytam.

Wie ktos kiedy beda Slavie 634 w Cekausie? Wyslalem do nich maila w czwartek i milcza jak zakleci :(.

Pozdrawiam!
Awatar użytkownika
panther2
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 123
Rejestracja: 16 września 2006, 23:24
Tematy: 0
Lokalizacja: Wrocław
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Post autor: panther2 »

Jarek Fujarek napisał :
Nie jest to wprawdzie chińszczyzna, ale mimo to chciałbym Kolegów przestrzec przed zakupem karabinka od pewnej allegrowej.... pani z Płocka. Oto link z nickiem pani, od której ja kupiłem sobie Haenela 312 - http://www.allegro.pl/show_user.php?uid=2065850
Opis w aukcji był po prostu kłamliwy, a pani to oszustka. Karabinek okazał się skatowany. Osada zniszczona, poobijana, z obłażącym lakierem i całymi połaciami zeszlifowanego drewna. System pozbawiony oksydy, poobijany, pordzewiały, wysmarowany jakąś dziwaczną oliwą. Diopter też zniszczony z połamanymi (!) pokrętłami. Spust koszmarnie zniszczony, szlifowany, piłowany, drapany itp. Sprężyna brzęczy, dżwignia naciągu nie zatrzaskuje się, a takiego diesla nawet nie potrafiłbym sobie wyobrazić. Odpuściłem sobie strzelanie z tego śmiecia. Z maili i opisu w aukcji wynika, że wiatrówka jest super i niemal nieużywana Wiem, że ludzie naciągają opisy przy sprzedaży, świadomy też byłem, że kupuję stary karabinek, jednak czegoś takiego się po prostu nie spodziewałem.
Napisałem do tej.... pani natychmiast po otwarciu paczki z tym koszmarkiem. Po długiej walce na maile, tłumaczeniach, że wiatrówka jest super, a pani się przecież zna na wiatrówkach, wywalczyłem zwrot kasy. Jestem dupek, bo odpuściłem koszty przesyłki, ale mam kłopot z głowy, a posród moich spraw baba najważniejsza nie jest.
Opisałem moją przygodę, bo babsko ponownie zamierza wystawić tę wiatrówkę do sprzedaży. Może ktoś uniknie wpadki.
p.s.
korespondencję z tym wrednym babskiem i zdjęcia złomu zachowałem
Mogę dodać od siebie że obserwowałem tę aukcję, "panienka" zamieszcza fotki karabinka który już wcześniej sprzedała, dwa razy zgłaszałem naruszenie zasad...a owszem usuwali aukcję , lecz wracała jak bumerang.
Tak więc nie dajcie się nabrać na Hanię w "super stanie".

Gratuluje Jarku F odzyskania kasy, ja swojej nie odzyskałem jak kupiłem WildLife na All...., tak więc zanim podejmie się decyzje o kupnie na Alle... to należy się zastanowić 2 razy...

"Mądry Polak po szkodzie!"
FWB 300S Universal... i inne takie tam
ODPOWIEDZ Poprzedni tematNastępny temat

Wróć do „"Najlepsze, najszybsze, najtańsze"”