Diamondback jakie przyrządy mechaniczne?

Moderator: Moderatorzy WBP

zoom2
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 1415
Rejestracja: 28 marca 2017, 17:30
Tematy: 118
Lokalizacja: Warszawa
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Diamondback jakie przyrządy mechaniczne?

Post autor: zoom2 »

To jest dokładnie ten sam kolimator.
adam_l
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 189
Rejestracja: 18 lutego 2009, 14:30
Tematy: 20
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Diamondback jakie przyrządy mechaniczne?

Post autor: adam_l »

Barnaba456 pisze: 13 marca 2024, 10:18 Cześć wszystkim,

właśnie nabyłem swoją pierwszą broń tj. karabinek Diamondback AR-15 CCMLB. Ze względu na mocno ograniczony budżet na chwile obecną poszukuję prostych i niedrogich przyrządów mechanicznych. Czy mogę prosić o polecenie odpowiednich? D
Dziękuję!
Duzo kolegow Ci tutaj radzi tani kolimator, a później mechaniczne - a ja Ci radze zrób tak jak napisałeś w poście - kup mechaniczne, nawet tansze, i uzbieraj na sprawdzonej firmy kolimator, chociazby holosun (510C ma fanatykow, i da sie uzywki za 1500 wyrwac) - kupując chinski chlam później będziesz się dziwil, ze w nic nie trafiasz - a no w nic, bo po kazdym strzale zero bedzie w innym miejscu.
Absolutnie nie kupuj "kopii" znanych red dotow/koli/holo za 200-500 czy nawet 1000, widzialem masę eotechow opychanych jako "oryginały", a sprzedawca przemilczal fakt ze pisało na nich "for miltary / law enforcement use" (tak tak, literowka na korpusie).
Jakosciowo wygląda to lepiej od strony wizualnej, ale nadal - w srodku to totalny random, i jak coś wygląda fajnie (np aimpoint za 250zł), to nie będzie działał.
► Pokaż Spoiler
9x19, 5.56x45, .357
ODPOWIEDZ Poprzedni tematNastępny temat

Wróć do „Broń i amunicja - WBP”