montaż lunety Akms

Moderator: Moderatorzy WBP

muczacz
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 759
Rejestracja: 27 września 2020, 03:45
Tematy: 8
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: montaż lunety Akms

Post autor: muczacz »

UTG T970
LARPAK
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 7512
Rejestracja: 05 grudnia 2011, 16:26
Tematy: 63
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: montaż lunety Akms

Post autor: LARPAK »

krzychu22lr pisze: 13 lutego 2024, 20:40
LARPAK pisze: 13 lutego 2024, 08:19 pomyśl może nad montażem szyny od Beryla.
Nigdy nie zwróciłem na to uwagi - jak w Twoim AKMSN zamontowana jest tylna część podstawy pod szynę z Beryla, ta z kołkiem ustalającym? Dospawana do komory zamkowej?
Przykręcony do tylnej ścianki pokrywy komory zamkowej (zdjęcia stare jakie znalazłem na dysku tak, że nie widać wszystkiego):
Obrazek
muczacz
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 759
Rejestracja: 27 września 2020, 03:45
Tematy: 8
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: montaż lunety Akms

Post autor: muczacz »

nie no to jest full wypas , moje jest dużo prostsze i pewnie duuuużo tańsze
a plus jest taki że da się celować przez szczerbinkę przez podstawę lunety
zobaczymy jak z żywotnością
to co pokazałeś to dodatkowa szyna pomijająca pokrywę , u mnie szyna jest przynitowana do pokrywy
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
LARPAK
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 7512
Rejestracja: 05 grudnia 2011, 16:26
Tematy: 63
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: montaż lunety Akms

Post autor: LARPAK »

Prostsze? Tak.
Tańsze? Niekoniecznie.

Przy zastosowaniu wysokiej szyny też da się celować.
Awatar użytkownika
ravkill
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 6039
Rejestracja: 18 listopada 2003, 01:42
Tematy: 135
Lokalizacja: Zielona Góra
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy
Kontakt:

Re: montaż lunety Akms

Post autor: ravkill »

@Muczacz -To jest dekiel z wisch... za za sto parenascie złotych z przesyłką... Też go zamówiłem, majfriend przysłał tak koślawy, że zareklamowałem i od razu kasę zwrócił. Przymierzyłem, spasowanie tragiczne, nie sądzę aby nie odpadł po 5 strzałach, nie mówiąc o trzymaniu zera... Do Łuszczaka się nie umywa.
Na dniach, pojawia się nowy polski wyrób, szyna wraz rurą gazową i łożem, ale nie widziałem. Będzie to u nas jako demo, na strzelnicy, do obejrzenia i postrzelania - razem z AK. Ale nie pasuje do wersji "mini"..
Parę gratów i zero ambicji...(graty sponsorowane przez dzieciaki za pomocą programu 500 + ...)
muczacz
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 759
Rejestracja: 27 września 2020, 03:45
Tematy: 8
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: montaż lunety Akms

Post autor: muczacz »

LARPAK pisze: 13 lutego 2024, 22:20 Prostsze? Tak.
Tańsze? Niekoniecznie.

Przy zastosowaniu wysokiej szyny też da się celować.
na pewno jest prostsze dekiel ze sztancy plus szyna pewnie z odlewu alu , to co pokazałeś jednak jest lepszej jakości , frezowane takie bym powiedział pancerno wojskowe , niestety nie znalazłem nic podobnego więc brałem co było

@ravkill
może masz i rację dałem za to 3 stówy , blacha gruba , nie pokrzywiona , są podobne do ASG po mniej jak stówka , spasowało dobrze , brak jakichkolwiek luzów (narazie ;laughing: )wiem że może przepłaciłem , ale w sklepie mogłem wziąć do ręki pomacać i mi się spodobało , nie znalazłem nigdzie w necie opinii na temat tego dekla , może moja będzie pierwsza? :-D , dopłaciłem frycowe za możliwość pomacania , a jak się wysra mam gwarancję do bramy a później się nie znamy ;laughing:
Awatar użytkownika
ravkill
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 6039
Rejestracja: 18 listopada 2003, 01:42
Tematy: 135
Lokalizacja: Zielona Góra
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy
Kontakt:

Re: montaż lunety Akms

Post autor: ravkill »

Jak będzie działać, to lepiej dać 300 niz 900, ale u mnie na to szans nie było, bez ostrego piłowania. Sprzedałem kolegom z braterstwa na aukcji to ustrojstwo, jako uszkodzone ze zdjęciami i opisem, na paczkę ammo 22 lr, starczyło, więc nie jest źle...

Twój jest sygnowany jako leapers, może jest lepiej wykonany... oby... ja wkleiłem swój przypadek, w wątku, co by nikt inny, swiadomie nie wdepnął...

Tak przy okazji, dorobienie jaskółki w WBP, kosztuje 500 , z jaskółką w cenie, na dzień trzeba zostawić broń (jak ktoś ma blisko).... Tak czy siak, 500 + 650 montaż 3mao, to razem wychodzi prawie cena FABa, który też ponoć działa...

Jako ciekawostkę podam, że pojawiła się nowa szyna od deltaoptical, https://deltaoptical.pl/szyna-picatinny ... om=listing, też wymaga złotych rączek rusznikarskich, troszkę taki "ni pies, nie wydra" coś na kształt świdra... żaden znajomy nie posiada, może działa...
Parę gratów i zero ambicji...(graty sponsorowane przez dzieciaki za pomocą programu 500 + ...)
muczacz
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 759
Rejestracja: 27 września 2020, 03:45
Tematy: 8
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: montaż lunety Akms

Post autor: muczacz »

500 za jaskółkę bym dał ale odemnie jest wszędzie w uj daleko ;laughing: ;laughing:
LARPAK
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 7512
Rejestracja: 05 grudnia 2011, 16:26
Tematy: 63
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: montaż lunety Akms

Post autor: LARPAK »

@ravkill:
ten montaż od Delty to już pomijając to, że jest dziwny, ale jakbym miał wiercić otwory w komorze zamkowej to wolałbym założyć zwykłą "jaskółkę" + do tego stosowny montaż.
ODPOWIEDZ Poprzedni tematNastępny temat

Wróć do „Broń i amunicja - WBP”