Zakaz noszenia i przemieszczania - 11.11.2023

Moderator: Moderatorzy WBP

Dariusz DC
Moderator
Moderator
Reactions:
Posty: 931
Rejestracja: 09 lipca 2015, 20:54
Tematy: 34
Lokalizacja: Warszawa
Grupa: Moderatorzy WBP
Kontakt:

Re: Zakaz noszenia i przemieszczania - 11.11.2023

Post autor: Dariusz DC »

wiekszość policjantów to normalni ludzie - jak ma się dobre podejście to się tym samym rewanżują
DC jeszcze nie 9
Awatar użytkownika
Senio
Moderator globalny
Moderator globalny
Reactions:
Posty: 9728
Rejestracja: 16 października 2004, 00:39
Tematy: 310
Lokalizacja: Koło.wlkp
Grupa: Moderatorzy globalni

Re: Zakaz noszenia i przemieszczania - 11.11.2023

Post autor: Senio »

 ! Message z: Senio
Ja tą końcówkę - zresztą zgłoszoną schowałem. Przyjdzie mod od WBP to to ogarnie po swojemu. A na razie dajcie sobie luz.
Awatar użytkownika
Dexter
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 2022
Rejestracja: 11 lutego 2006, 18:00
Tematy: 7
Lokalizacja: Kraków
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Zakaz noszenia i przemieszczania - 11.11.2023

Post autor: Dexter »

Innym kryteriom oceny podlegają osoby publiczne a innym kryteriom podlega szary 'Kowalski". Inne wymagania będą stawiane wobec "jutubera" a inne wobec jego widza. Bycie autorytetem a przynajmniej aspirowanie do bycia autorytetem niesie za sobą pewną nobilitację ale niesie też za sobą wyższe wymagania i wyższą odpowiedzialność za swoje działania. Podlega się również ocenie w innym stopniu. Jak Kowalski nawali się w weekend i narzyga do kosza na śmieci przy przystanku to nikogo to nie o chodzi a w ogóle kim jest ten Kowalski. Jak zrobi to znany dziennikarz/sędzia/adwokat/proboszcz/jutuber to jest to inna sprawa i można to komentować. A być może nawet należy.


Nie znam sprawy i guzik mnie ona nawet obchodzi, jak większość jutubowych wojenek kto kogo lubi a kto komu dosrywa w internecie ale jednak to nie jest tak, że są jedne kryteria dla wszystkich. I nie powinno tak nigdy być.

Szlaaag, jak pisałem to wpadł mod i pociachał, poukrywał posty i teraz jest bez sensu :D
ODPOWIEDZ Poprzedni tematNastępny temat

Wróć do „Prawo i broń - WBP”