Dobre rękawiczki taktyczne

Łuki, noże, szable, maczety... ale też latarki, GPSy i inne gadżety

Moderatorzy: Moderatorzy WBP, Moderatorzy wiatrówkowi, Moderatorzy CP

kill0l
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 165
Rejestracja: 10 stycznia 2014, 02:22
Tematy: 10
Lokalizacja: Kraków
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Dobre rękawiczki taktyczne

Post autor: kill0l »

Kilka lat temu kupiłem rękawice taktyczne Mechanix Wear Tactical Specialty Recon Covert. Wraz z upływem czasu niestety się trochę rozleciały. Całościowo jednak oceniam je na 10/10. Bardzo dobrze służyły, były mega wygodne, a czucie broni było na bardzo wysokim poziomie. Jak poprzednie się rozwaliły to oczywiście zamówiłem ten sam model..jednak przeżyłem duże rozczarowanie. W teorii to ten sam model/produkt ale zmienił się kraj produkcji, użyto innej skóry oraz jakość wykonania pozostawia dużo do życzenia. Rękawice są średnio wygodne, musiałem samemu docinać skóre w środku rekawic bo na szwach wystawało jej tak dużo, że aż uwierało w place. Dodatkowo zmieniono rodzaj skóry. Z delikatnej ale trwałej skóry, która była wręcz przedłużeniem naturalnej skóry palców teraz zastosowano taką, że mam wrażenie jakbym strzelał nosząc grube materiałowe zimowe rękawice :-/
Pytanie czy jesteście w stanie polecić jakiegoś innego producenta/produkt. Przede wszystkim liczy się dla mnie dobre czucie broni/spustu. Mam bardzo potliwe dłonie i strzelanie w rękawiczkach jest niestety dla mnie musem.
.45 ACP / 9x19 / 12GA / .223
Awatar użytkownika
lukaszprosport
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 182
Rejestracja: 10 czerwca 2011, 21:59
Tematy: 4
Lokalizacja: POLSKA
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Dobre rękawiczki taktyczne

Post autor: lukaszprosport »

Helikon, dziś wszystko to made im china
Awatar użytkownika
Dexter
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 2022
Rejestracja: 11 lutego 2006, 18:00
Tematy: 7
Lokalizacja: Kraków
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Dobre rękawiczki taktyczne

Post autor: Dexter »

Mechanixy cierpią na bardzo, bardzo dużą obecność podróbek na rynku. Oczywiście nie wykluczam, że i oryginały spadły na jakości (nigdy czcicielem mechanixów nie byłem tzn zawsze wygodne ale nigdy nie były trwałe) ale może trafiłeś na podróby? Warto to zweryfikować bo szkoda, żeby marka traciła na Twojej opinii z powodu podróbek.
kill0l
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 165
Rejestracja: 10 stycznia 2014, 02:22
Tematy: 10
Lokalizacja: Kraków
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Dobre rękawiczki taktyczne

Post autor: kill0l »

Możliwe... ale kupilem na popularnym serwisie m....pl, gdzie CHYBA podróbek by nie sprzedawali. Ogólnie wczoraj sobie je porównywałem to nawet "skóra" w tych nowych jest krzywo przycięta w porównaniu ze starymi.
Zamówiłem i dziś odebrałem helikony Rangeman. Wyglądają OK, a skóra, z której są wykonane jest taka jak w moich starych mechanixach...
.45 ACP / 9x19 / 12GA / .223
Awatar użytkownika
slepe_oko
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 1027
Rejestracja: 30 maja 2013, 12:54
Tematy: 6
Lokalizacja: Między Łodzią a Warszawą
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy
Kontakt:

Re: Dobre rękawiczki taktyczne

Post autor: slepe_oko »

Przeceny na militaria.
:512:
ODPOWIEDZ Poprzedni tematNastępny temat

Wróć do „Broń biała, survival i militaria”