Pistolet pneumatyczny Snowpeak PP20 - krótki opis.

Podforum poświęcone pneumatycznemu strzelectwu matchowemu.

Moderatorzy: Moderatorzy wiatrówkowi, Moderator match

Triger
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 108
Rejestracja: 24 września 2023, 11:52
Tematy: 3
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Pistolet pneumatyczny Snowpeak PP20 - krótki opis.

Post autor: Triger »

Powiem tak. Dzisiaj udało mi się wypożyczyć dwa Steyr Lp10 Evo. I młodziki bez problem się z nimi składają i dają fajne wynik, wagowo zbliżone do chińczyka i powiem podobne wyglądem. Jedna juniorka ma po dłuższym czasie z jego utrzymaniem problem. Więc zaryzykuję kupię 4 chińczyki dla nich. Sobie zamówię Lp10 bo też mi fajnie leży a młodej podaruje Lp2.
Triger
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 108
Rejestracja: 24 września 2023, 11:52
Tematy: 3
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Pistolet pneumatyczny Snowpeak PP20 - krótki opis.

Post autor: Triger »

Pod koniec tygodnia dostałem zamówiony PP20. Po otwarci kuferka ukazał się nawet na pierwszy rzut oka fajny pistolet. W zestawie była instrukcja kupa oringów i przetoczki. Brak kluczy serwisowych a bez nich nie można regulować przyrządów. Po wzięciu pistoletu do ręki czuć było że ciąży do przodu ale to nie problem. Rękojeść nawet fajnie dopasowana. Port ładowania jak i dźwignia będą wymagać poprawy bo ma luzy i potrafi się zacinać. Po oględzinach widać że to tańsza kopia Lp2 z dodatkami Lp10. Z udogodnień ma regulowaną szerokość szczerbinki.
Zabrałem się za testy, po oddaniu kilkunastu strzałów pistolet robi wynik na poziomie 50pkt, co jest bardzo miłym zaskoczeniem. Tylko do regulowałem sobie szerokość szczerbinki i po za tym nie ruszałem przyrządów. Miałem wrażenie że jest słabszy od Lp2 bo był nad wyraz cichy. Ale po pomiarach na chrono wyszło że ma identyczną moc i prędkość co Lp2. Po testach wyregulowałem spust bo był dla mnie za długi i za ciężki. Jutro zabieram go na trening i zobaczymy jak wypadnie.
Parę fotek:
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
ODPOWIEDZ Poprzedni tematNastępny temat

Wróć do „Match”