Światłowody do SFP9L

Moderator: Moderatorzy WBP

celnyfryzjer
Nowy użytkownik
Nowy użytkownik
Reactions:
Posty: 5
Rejestracja: 18 września 2022, 18:15
Tematy: 2
Lokalizacja: Toruń
Grupa: Nowo zarejestrowani użytkownicy

Światłowody do SFP9L

Post autor: celnyfryzjer »

Witam, czy ktoś już wymieniał przyrządy w SFP9L na światłowody lub inne? Jakieś sugestie, podpowiedzi, złote myśli?
si vis pacem, para bellum
Krzysztof1272
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 50
Rejestracja: 05 grudnia 2013, 00:02
Tematy: 1
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Światłowody do SFP9L

Post autor: Krzysztof1272 »

To jak zwykle kwestia do czego. Noszenie? Sport? Dynamika czy precyzja? Jakie są w oryginale? Do dynamiki czy to sportowej czy rekreacyjnej muszka ze światłowodem i czarny tył to najlepsze połączenie. Powyżej 12 czy 15 m i tak będziesz musiał strzelać na dokładną szczerbinę. Dodatkowe światłowody będą tylko przeszkadzać. Tryty? Do noszenia? Może powie ktoś kto nosi.
Michal N.
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 156
Rejestracja: 04 października 2011, 22:05
Tematy: 23
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Światłowody do SFP9L

Post autor: Michal N. »

Musisz sam zdecydować nie ma złotego środka. Mi fabryczne przyrządy w sfp9 bardzo przeszkadzały. Nie mogę strzelać ze szczerbiny na której są jakieś kropki. Światłowód mucha i czarna szczerbina robi robotę.
Jedynie zwykle glockowskie przyrządy mnie nie rozpraszają. Na pozostałych pistolsach preferuje czarna szczerbinę.
Feinwerkbau 103
celnyfryzjer
Nowy użytkownik
Nowy użytkownik
Reactions:
Posty: 5
Rejestracja: 18 września 2022, 18:15
Tematy: 2
Lokalizacja: Toruń
Grupa: Nowo zarejestrowani użytkownicy

Re: Światłowody do SFP9L

Post autor: celnyfryzjer »

Krzysztof1272 pisze: 27 stycznia 2023, 19:40 To jak zwykle kwestia do czego. Noszenie? Sport? Dynamika czy precyzja? Jakie są w oryginale? Do dynamiki czy to sportowej czy rekreacyjnej muszka ze światłowodem i czarny tył to najlepsze połączenie. Powyżej 12 czy 15 m i tak będziesz musiał strzelać na dokładną szczerbinę. Dodatkowe światłowody będą tylko przeszkadzać. Tryty? Do noszenia? Może powie ktoś kto nosi.
Dynamikai jak to dynamika od 3m do 30-50m, i nawet statyka aby oko właśnie nie denerwowały 3 kropki tej samej wielkości z dużą kwadratową ramką. więc chyba światłowód mucha i szczerbina cała czarna,
dzięki za odpowiedź
si vis pacem, para bellum
celnyfryzjer
Nowy użytkownik
Nowy użytkownik
Reactions:
Posty: 5
Rejestracja: 18 września 2022, 18:15
Tematy: 2
Lokalizacja: Toruń
Grupa: Nowo zarejestrowani użytkownicy

Re: Światłowody do SFP9L

Post autor: celnyfryzjer »

Michal N. pisze: 27 stycznia 2023, 20:27 Musisz sam zdecydować nie ma złotego środka. Mi fabryczne przyrządy w sfp9 bardzo przeszkadzały. Nie mogę strzelać ze szczerbiny na której są jakieś kropki. Światłowód mucha i czarna szczerbina robi robotę.
Jedynie zwykle glockowskie przyrządy mnie nie rozpraszają. Na pozostałych pistolsach preferuje czarna szczerbinę.
No właście mucha światło i tył czarny chyba.
si vis pacem, para bellum
Michal N.
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 156
Rejestracja: 04 października 2011, 22:05
Tematy: 23
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Światłowody do SFP9L

Post autor: Michal N. »

Pamiętaj że taki zestaw najwięcej da ci na strzelnicach otwartych. Ja w swoim mieście mam kilka strzelnic krytych i na jednej jest tak paskudne światło że światłowodu zupełnie nie widzę. Wtedy mam problem.
Feinwerkbau 103
Eliminator1
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 15
Rejestracja: 17 października 2022, 17:09
Tematy: 1
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Światłowody do SFP9L

Post autor: Eliminator1 »

Może Vogel Dynamics ci podpasuje,
Dinet
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 18
Rejestracja: 02 listopada 2021, 12:09
Tematy: 1
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Światłowody do SFP9L

Post autor: Dinet »

Michal N. pisze: 28 stycznia 2023, 20:01 Pamiętaj że taki zestaw najwięcej da ci na strzelnicach otwartych. Ja w swoim mieście mam kilka strzelnic krytych i na jednej jest tak paskudne światło że światłowodu zupełnie nie widzę. Wtedy mam problem.
u mnie pomogła wymiana trytu w muszce z czerwonego na ten jasnozielony - na krytej jakoś lepiej go widzę
ODPOWIEDZ Poprzedni tematNastępny temat

Wróć do „Broń i amunicja - WBP”