Puchar Zimowy 2023

Moderatorzy: Moderatorzy wiatrówkowi, Moderator informacji o zawodach

Awatar użytkownika
joker-os
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 52
Rejestracja: 31 lipca 2016, 21:40
Tematy: 22
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Puchar Zimowy 2023

Post autor: joker-os »

Jak czytam te dyrdymały to mi ręce opadają… aż odechciewa się w ogóle jeździć na zawody i uprawiać to hobby… ludzie sami dzielicie i zniechęcacie aby jeździć na zawody zachęcacie aby sprzedać sprzęt i iść nawet na ryby, bo tam chociaż nie ma takich głupich tesktów i podziałów czy ktoś spininguje czy może łowi na spławik…

Chciałem tak czy siak podjechać na PZ ale z racji takiej gów** burzy i niechęci do FT mam to w 4 literach, aby wysłuchiwać i być wytykanym bo strzelam FT. Miłej zabawy.

PS ostatnio chciałem zachęcić znajomych do strzelectwa terenowego oraz do PFTA ale jak poczytali sobie to co tutaj robicie to wszyscy mi podziękowali, bo dla nich to dziwna sekta niż koleżeński sport/hobby… sami niszczycie to hobby…
_____FT____ :502:
Awatar użytkownika
Paulo76
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 90
Rejestracja: 01 marca 2017, 19:17
Tematy: 4
Lokalizacja: Pszczyna
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Puchar Zimowy 2023

Post autor: Paulo76 »

Maciek chyba nie doczytałeś ft może przyjechać, MUSI zapłacić a na koniec SPADAC!! bo nic więcej dla niego nie będzie!!!!jak powiedziałeś ten sport schodzi na psy i nie dzieiw się ze strzelcy uciekają do palnej przynajmniej tam są stałe reguły i regulaminy pozwalające na zawodnictwo i nikim nikogo nie wytyka palcami Zdrowych wesołych świąt Wszystkim Życzę
STEYR Challenge FT + S&B
ODS
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 112
Rejestracja: 25 marca 2009, 10:50
Tematy: 1
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Puchar Zimowy 2023

Post autor: ODS »

Pawełku nie na psy, nie na psy. To hobby dla twardzieli./Spokojnych/.




















pawełu nie na psy, nie na psy.
Awatar użytkownika
szambi
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 2875
Rejestracja: 01 maja 2005, 22:03
Tematy: 27
Lokalizacja: Celestynów Pogorzel
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Puchar Zimowy 2023

Post autor: szambi »

hilary22 pisze: 20 grudnia 2022, 13:58 Myślę, że na pewno organizatorzy nie chcieli was wyeliminować tylko zachęcić do powrotu do jedynej słusznej dyscypliny
Co to znaczy "do powrotu"? Od początku strzelam "jedynie słuszną" dyscyplinę (FT) więc niby do czego miałbym wracać? Jak się czyta takie głupoty to nie bardzo wiadomo czy się śmiać, czy płakać?
Air Arms EV2
Awatar użytkownika
Wiecho
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 869
Rejestracja: 28 stycznia 2006, 23:10
Tematy: 10
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Puchar Zimowy 2023

Post autor: Wiecho »

Paulo76 pisze: 22 grudnia 2022, 09:14... ft może przyjechać, MUSI zapłacić a na koniec SPADAC!! bo nic więcej dla niego nie będzie!!!!jak powiedziałeś ten sport schodzi na psy...
Paweł, więcej optymizmu, mamy wpływ na ten sport.
Status FT, na konkretnych zawodach, w największym stopniu zależy od strzelców FT, współorganizujących te zawody, zatem m.in. od Ciebie :-D
LG300 Dominator, AirArms FTP900, FWB P44
Awatar użytkownika
red5555
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 258
Rejestracja: 21 września 2009, 15:09
Tematy: 8
Lokalizacja: Gdańsk
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Puchar Zimowy 2023

Post autor: red5555 »

"Status FT, na konkretnych zawodach, w największym stopniu zależy od strzelców FT, współorganizujących te zawody, zatem m.in. od Ciebie"

Nie do końca się z tym zgodzę....
Jeśli organizator zawodów stwierdza że nie będzie stanowisk dla FT to ja jako zawodnik FT - potencjalny uczestnik nie mam za bardzo wpływu na to oprócz wyrażenia swojego niezadowolenia/zdziwienia/zaskoczenia/oburzenia itd. na forum i osobiście. Czuję się wykluczony !
"Zawsze były a teraz nie będzie"
"Nie mam Pana płaszcza i co Pan mi zrobi ?"

Bardziej mnie (retorycznie) zastanawia czym jest podyktowana taka decyzja ? Decyzja w stylu nie bo nie !?
Oczywiście każdy będzie tłumaczył to inaczej i dorabiał teorie:
1. Tłumaczenia że strzelców FT jest mało - a są kluby (WSST) które nie mają strzelców FT a potrafią dostawić kilka figurek >42m dla JEDNEGO przyjezdnego strzelca FT :piwo:
2. Są kluby które nie mają praktycznie strzelców HFT (Jura) a mimo to organizują pełnoprawnie zawody HFT na najwyższym poziomie !

Natomiast nie bójmy się powiedzieć prawdy, że kilku Kolegów poobrażało się na siebie nawzajem !
Bo ten coś powiedział, a ten coś napisał na forum, że od dawna się nie lubią, są animozje itd. i cierpi potem na tym całe nasze malutkie środowisko, bo poziom testosteronu przesłonił oczy !
Dziwię się tylko że niektórzy "starzy" strzelcy i niektóre kluby z zasługami to akceptują i biorą w tym sztucznym podziale udział zamiast przejść nad tym z godnością.
Gratuluję !

Oczekuję z nowym rokiem kolejnych ograniczeń, na początek proponuję np. zawody tylko dla strzelców z Waltherami, nie łysych i nie z Warszawy.
(ups... nie będę mógł strzelać bo mam Steyra)

Z Nowym Rokiem 2023 życzę wszystkim dużo zdrowia bo resztę można albo kupić albo ukraść.
:piwo:
Steyr Challenge FT, Steyr LG110, FWB 300S, Diana 75 HV, Anschütz Match 380, Kandar P10, Morini CM 162MI, Steyr LP50, HW40
Awatar użytkownika
Wiecho
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 869
Rejestracja: 28 stycznia 2006, 23:10
Tematy: 10
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Puchar Zimowy 2023

Post autor: Wiecho »

red5555 pisze: 21 grudnia 2022, 15:23 Jeśli organizator zawodów stwierdza że nie będzie stanowisk dla FT to ja jako zawodnik FT - potencjalny uczestnik nie mam za bardzo wpływu na to oprócz wyrażenia swojego niezadowolenia/zdziwienia/zaskoczenia/oburzenia itd. na forum i osobiście. Czuję się wykluczony !
Chcesz mieć szansę na zmianę tego stanu rzeczy, porozmawiaj z organizatorami. Bezpośrednio. To Twoi Koledzy.
LG300 Dominator, AirArms FTP900, FWB P44
Awatar użytkownika
red5555
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 258
Rejestracja: 21 września 2009, 15:09
Tematy: 8
Lokalizacja: Gdańsk
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Puchar Zimowy 2023

Post autor: red5555 »

Oczywiście że mogę osobiście lub na forum prosić o zmianę decyzji, ale chyba nie o to chodzi w tym całym zamieszaniu !?
Na 5 klubów organizujących tegoroczny Puchar 2 znam dobrze, a przynajmniej tak mi się wydawało do tej pory....zawsze do tej pory organizowały zawody również zimowe uwzględniające strzelców FT.

Problem w tym, że kluby organizujące puchar podjęły taką decyzję wykluczając kilkunastu zawodników ze startu i klasyfikacji w imię czego ? Obrażonego o ch.. wie co ego ?
Nie zmieni faktu to, że pojedynczy klub dostawi figurki FT - tegoroczny Puchar Zimowy wykluczył FT z konkurencji zimowej i przejdzie tym do 10-cio letniej "historii" tego cyklu.
AMEN
Steyr Challenge FT, Steyr LG110, FWB 300S, Diana 75 HV, Anschütz Match 380, Kandar P10, Morini CM 162MI, Steyr LP50, HW40
pitols
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 80
Rejestracja: 17 stycznia 2022, 18:10
Tematy: 1
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Puchar Zimowy 2023

Post autor: pitols »

Kolego red5555 więcej ogłady bo od takich słów
Obrażonego o ch.. wie co ego
się zaczyna spinanie...
Moje zdanie jest takie są trzy kluby które cyklicznie ostatnio organizują zawody Poznań i dwa na południu Polski- wiadomo jakie. Reszta klubów robi pojedyncze zawody góra dwie imprezy w roku. Chciałbym żeby uszanować wkład organizatorów w przygotowanie każdej imprezy szczególnie tych którzy ciągną wózek. Wiadomo ze zawsze wszystkim wszystko pasować nie będzie. Błędów też nie popełnia tylko ten który nic nie robi.
Potrzeba więcej ZROZUMIENIA i CISZY nawet jak czasem coś organizacyjnie nie wyjdzie.
Mam cichą nadzieję że sytuacja się oczyści i bo o jednostki cierpią niewinne osoby a przecież jeżdżących na zawody jest nas naprawdę garstka a tu jeszcze takie podziały.
Strzelam HFT 2 ale chciałem spróbowac też sił w FT a tu taki psikus.. który poniekąd rozumiem.
Puchar się jeszcze nie rozpoczął jedyne co mogę zrobić to apel do organizatorów żeby nie wykluczali FT z cyklu i do uczestników żeby przez zawody przejść z szacunkiem i godnością.
Pozdrawiam
Scyzor HFT
Tx200Hc
Steyr LG110
Awatar użytkownika
szambi
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 2875
Rejestracja: 01 maja 2005, 22:03
Tematy: 27
Lokalizacja: Celestynów Pogorzel
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Puchar Zimowy 2023

Post autor: szambi »

A ja słyszałem że jeden spośród kolegów strzelających FT przyjechał na zlot FT/HFT do Hunterów i tak wszystkich wkór... swoim narzekaniem że szanowne grono HFT postanowiło zastosować zasadę odpowiedzialności zbiorowej i wykluczyć z pucharu zimowego, oraz z rozgrywek u Dragonów wszystko co będzie im przypominać FT :-D
Air Arms EV2
Awatar użytkownika
DrA
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 378
Rejestracja: 16 kwietnia 2007, 19:43
Tematy: 21
Lokalizacja: opolska dziura
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Puchar Zimowy 2023

Post autor: DrA »

Fajny Puchar Zimowy się zapowiada :)
Warszawski Klub Field Target
======= WKFT =======
Awatar użytkownika
szambi
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 2875
Rejestracja: 01 maja 2005, 22:03
Tematy: 27
Lokalizacja: Celestynów Pogorzel
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Puchar Zimowy 2023

Post autor: szambi »

Drabik: "Fajny Puchar Zimowy się zapowiada" ...
A i owszem zapowiada się, tylko że jedynym organizatorem wszystkich edycji będzie w tym roku WSST w Poznaniu, reszta to jedynie substytut. :-D
Air Arms EV2
jorgen
Nowy użytkownik
Nowy użytkownik
Reactions:
Posty: 5
Rejestracja: 16 października 2021, 21:48
Tematy: 0
Grupa: Nowo zarejestrowani użytkownicy

Re: Puchar Zimowy 2023

Post autor: jorgen »

Biorąc ostatnio udział w zawodach w konkurencji HFT, zostałem przydzielony do grupy z dwiema osobami strzelającymi FT, co nie przeszkodziło mi świetnie spędzić czas.
W związku z tym, w imieniu swoim własnym, uprzejmie proszę Szanownych Organizatorów o zmianę decyzji w sprawie wykluczenia strzelców FT z uczestnictwa w PZ.

Pozdrawiam
Jurek
HW97K, Diana 75HV, Anschutz 8002 S2 + T36,
Steyr LG100 + Votrex DB 4-16x44
Awatar użytkownika
DrA
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 378
Rejestracja: 16 kwietnia 2007, 19:43
Tematy: 21
Lokalizacja: opolska dziura
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Puchar Zimowy 2023

Post autor: DrA »

Szambi, nie wybierałem się na PZ, ale teraz nie wybieram się jeszcze bardziej :)

A do Poznania może, dawno nie byłem w rodzinnym mieście.
Warszawski Klub Field Target
======= WKFT =======
Awatar użytkownika
szambi
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 2875
Rejestracja: 01 maja 2005, 22:03
Tematy: 27
Lokalizacja: Celestynów Pogorzel
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Puchar Zimowy 2023

Post autor: szambi »

jorgen pisze: 04 stycznia 2023, 22:00 W związku z tym, w imieniu swoim własnym, uprzejmie proszę Szanownych Organizatorów o zmianę decyzji w sprawie wykluczenia strzelców FT z uczestnictwa w PZ.

Pozdrawiam
Jurek
Jurek, przecież nikt nie wykluczył strzelców FT z PZ, wykluczono jedynie dodatkowe figurki pow 42m, klasyfikację generalną FT i miejsca na podium, natomiast udział zawodników FT jak również opłaty startowe pozostają bez zmian ;laughing:
Air Arms EV2
ODPOWIEDZ Poprzedni tematNastępny temat

Wróć do „Tablica ogłoszeń - zawody, imprezy, zloty, spotkania”