Użyczenie prochu czarnego - dolny Śląsk

Moderator: Moderatorzy CP

Glitch
Nowy użytkownik
Nowy użytkownik
Reactions:
Posty: 1
Rejestracja: 28 lipca 2022, 22:29
Tematy: 1
Grupa: Nowo zarejestrowani użytkownicy

Użyczenie prochu czarnego - dolny Śląsk

Post autor: Glitch »

Dzień dobry, stałem się dzisiaj posiadaczem 2 sztuk broni czarnoprochowej w kalibrze .44 :)
Po wielu trudach i mękach udało mi się zakupic replikę Colta oraz Remingtona, jednakże EKBP wyrabiać będę dopiero w przyszłym tygodniu.
Stąd tez moje pytanie, czy jakaś dobra duszyczka Znalazłaby się na dolnym Śląsku która użyczyłaby mi odrobiny prochu abym już w weekend mógł odwiedzić strzelnicę?
Jestem z Złotoryi, jednakże jeśli będzie trzeba mogę podjechać w dowolny rejon dolnego śląska.
Początkowo planowałem zakup w Czechach jednakże rzeczywistość szybko zweryfikowała plany - sklep w Liberec pracuje do godziny 16, a o tej godzinie dopiero kończę pracę, tak więc ten plan się nie uda :(


// pozwolę sobie edytować i dopisać:
Nie potrzebuje kilograma prochu, a raczej 100/200 gram aby postrzelać chwilę z narzeczoną, zanim EKBP wyrobię. Można nawet umówić się na wspólne strzelanie, jeśli ktoś byłby cjętny to i ja jestem jak najbardziej za :)
Najbardziej zależy mi na przetestowaniu własnej broni, i przez te niecierpliwość stwierdziłem iż napiszę i tu - na forum

Podkreślę, nie chcę kupować prochu (ponieważ jest to nielegalne) a jedynie użyczyć.

Z góry dziękuje i życzę wszystkim spokojnej nocy :)

[mod]Zmieniłem na EKBP - Europejska Karte Broni Palnej.[/mod]
Shokunin
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 45
Rejestracja: 06 listopada 2017, 22:41
Tematy: 7
Lokalizacja: Wrocław
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Użyczenie prochu czarnego - dolny Śląsk

Post autor: Shokunin »

Drogi kolego.
Powinieneś się już dawno zorientować, że wszelkie tego rodzaju wpisy, jak Twój o użyczeniu prochu, są przez wszystkich użytkowników forum traktowane jako prowokacja jakiegoś początkującego funkcjonariusza, który tanim kosztem chciałby mieć sukcesy w odkryciu handlarza materiałami wybuchowymi. Rusz głową. Np. jeśli jesteś z Dolnego Śląska to przejedź się do Nachodu, gdzie przy głównej ulicy jest sklep z bronią i bardzo miły sprzedawca. Jeśli umówisz się z nim wcześniej na konkretny dzień to będziesz mógł sobie kupić bez problemów.
Rewolwer Remington New Army 44 Uberti Inox 8"
ODPOWIEDZ Poprzedni tematNastępny temat

Wróć do „Amunicja - CP”