Oś 50 m.

Sekcja CP - ZKS Warszawa

Moderator: Moderatorzy CP

Telesfor
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 1345
Rejestracja: 21 sierpnia 2004, 18:49
Tematy: 47
Lokalizacja: W-wa
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Oś 50 m.

Post autor: Telesfor »

Trzeba złożyć wniosek do Komisji Wniosków aby sprawa w ogóle się pojawiła w sprawozdaniu. Wniosek o jak najszybsze uruchomienie osi dla CP, wniosek o zobowiązanie Zarządu do podjęcia niezwłocznych działań w celu umożliwienia podjęcia przerwanych na skutek działań Zarządu treningów sekcji CP , przywrócenie do kalendarza zawodów CP rangi powszechnej i wyższej.
Awatar użytkownika
tadeusz45
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 728
Rejestracja: 24 listopada 2007, 14:57
Tematy: 0
Lokalizacja: warszawa
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Oś 50 m.

Post autor: tadeusz45 »

Jarku, złożyłem taki wniosek. Odniosłem wrażenie że to zaplanowana akcja, gość z zarządu powiedział że tylko kule CP przelatują. Ja w to nie wierzę, uważam, jeśli były to mógł to podrzucić każdy, nawet ktoś z ZKSu. Strzelania na osi trwają w najlepsze, więc jak nie wiadomo o co chodzi to ..... Po tym walnym zebraniu jestem bardzo zniesmaczony.
Awatar użytkownika
jarek1300
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 283
Rejestracja: 20 kwietnia 2009, 14:40
Tematy: 18
Lokalizacja: Grochów
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Oś 50 m.

Post autor: jarek1300 »

Tadziu :-D jednym słowem na ZKS bez zmian.
Strzelcy CP ponoszą konsekwencje, reszta kolegów z innych sekcji nadal strzela ( dobrze że chociaż oni mogą trenować ) przykro że zabezpieczenie osi polega na zakazie strzelania dla strzelców CP a nie poprawieniu i zabezpieczeniu osi. Chyba czas CP na ZKS powoli dobiega końca :-/
ZKS
Przeżyłem wiele lat i miałem wiele problemów, z których większość nigdy się nie wydarzyła. Mark Twain
Awatar użytkownika
Drużu
Reactions:
Posty: 5
Rejestracja: 23 listopada 2015, 15:01
Tematy: 15
Lokalizacja: Warszawa
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy
Kontakt:

Re: Oś 50 m.

Post autor: Drużu »

Zawody Wczesna Wiosna.

Wydaje się że powyższe zawody zostały przez Zarząd ZKS pogrzebane, pomimo decyzji o ich przeniesieniu na lipiec. W tej kwestii nic się nie dzieje tym bardziej że na zebraniu walnym czarny proch to tylko kłopoty dla klubu.
Uwolniliśmy przez głosowanie 3mln zł na rozpoczecie prac przy rozbudowie klubu. Mając zaufanie do Zarządu mam nadzieję że prace nie pominą osi czarnoprochowej w jej pełnej obsadzie stanowiskowej. Jeśli to się nie stanie do następnych ważnych zawodów czarnoprochowych na jesieni trzeba pomyśleć o innych rozwiązaniach.
Awatar użytkownika
tadeusz45
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 728
Rejestracja: 24 listopada 2007, 14:57
Tematy: 0
Lokalizacja: warszawa
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Oś 50 m.

Post autor: tadeusz45 »

moim zdaniem należy pisemnie żądać wyjaśnień co zmusi zarząd do zajęcia stanowiska. Nie można dopuścić do totalnego olewania nas. Tłumaczenia są nie tylko bałamutne ale chyba nie prawdziwe (tylko kulki CP przelatują). Po przestrzeleniu dachu pociski polecą do Wisły lub na Pragę jeżeli już. Jak nie wiadomo o co chodzi to chodzi o pieniądze. Na osi 50 m cały czas strzelają i dziwnie nic nie przelatuje.
Telesfor
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 1345
Rejestracja: 21 sierpnia 2004, 18:49
Tematy: 47
Lokalizacja: W-wa
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Oś 50 m.

Post autor: Telesfor »

Wyborcze Walne zebranie za rok. Mamy rok aby dobrze przygotować się i większość członków klubu aby właściwą ocenę wystawić zarządowi, podziękować za wszystko co w tej sprawie zrobił. Zarząd ma trochę mniej czasu aby przekonać nas , członków klubu, że zasługuje na głosy nasze i naszych klubowych przyjaciół, również tych ,którym przez wiele miesięcy blokował oś dynamiczną. Oni chyba też potrzebują czegoś więcej by znowu zarząd polubić😄🤬Bo tak myślę,że jeśli oś CP nie ruszy przez najbliższy miesiąc, to sezon i zawdy i formę mamy w plecy i już od września zaczniemy bardzo szeroko zakrojoną akcje przedwyborczą...😆😆😆😁👽🎃
Awatar użytkownika
jarek1300
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 283
Rejestracja: 20 kwietnia 2009, 14:40
Tematy: 18
Lokalizacja: Grochów
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Oś 50 m.

Post autor: jarek1300 »

Drogi Telesforze podpisuje się pod twoim postem obiema rękami 🙂
ZKS
Przeżyłem wiele lat i miałem wiele problemów, z których większość nigdy się nie wydarzyła. Mark Twain
kajmus
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 55
Rejestracja: 20 lutego 2018, 09:12
Tematy: 10
Lokalizacja: Warszawa
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Oś 50 m.

Post autor: kajmus »

Popieram również i dołączam.
pozdrawiam
.22 /. 32 / .357 / .38/ .45 (ZKS WARSZAWA)
Telesfor
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 1345
Rejestracja: 21 sierpnia 2004, 18:49
Tematy: 47
Lokalizacja: W-wa
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Oś 50 m.

Post autor: Telesfor »

I cóż tam nowego? Oś uruchomiona, czarnoprochowcy walą drzwiami i oknami? Zarząd wykazał się dobrą wolą? Zarząd zbuduje wspaniałą nowa strzelnice za kilkanaście milionów złotych kredytu dla członków a nie zbijania kasy ? I "strat"?
To są tylko pytania... Przypadek, że zaczyna się od rugowania CP, z natury swej będącego na słabszej pozycji w klubie? A,tu już padnie odpowiedź: nie sądzę 🤬
Awatar użytkownika
tadeusz45
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 728
Rejestracja: 24 listopada 2007, 14:57
Tematy: 0
Lokalizacja: warszawa
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Oś 50 m.

Post autor: tadeusz45 »

Tłumaczenia tych od inwestycji nie tylko mnie nie przekonały a utwierdziły w przekonaniu że chodzi o coś zupełnie innego niż bezpieczeństwo na strzelnicy.
emi
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 375
Rejestracja: 19 września 2007, 09:33
Tematy: 7
Lokalizacja: Warszawa
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Oś 50 m.

Post autor: emi »

Temat dotyczy strzelnicy, na której nieraz strzelałem i nadal zamierzam, więc mnie zainteresował.
Trochę dziwi mnie frustracja
strzelców CP z powodu przesunięcia z osi 50m, ponieważ tam CP w ogóle nie powinno być - to jest sportowa oś, kaliber 5,6. Parę lat to trwało z powodu błędnej decyzji. Znacie swoją broń, jej specyfikę i nie idzie tego pogodzić ze strzelcami sportowymi. Młody, niedoświadczony strzelec na pawilonie pneumatycznym na odgłos wypału z CP nerwowo drygał na stanowisku. Czy obok Was szło strzelać z kbks?
Nie jestem przeciwnikiem żadnych strzelców, ale dla zrozumienia proszę zrobić sobie trening z ppn na osi pistoletowej. W tym wszystkim, dziwi mnie tylko argumentacja ze strony strzelnicy (dziwna przypadłość ZKS - wymyślać by zrobić jakąś zmianę). Jest jedna - nie da się pogodzić CP z treningiem sportowym. Przyszłością klubu są zawodnicy. Podziw dla nich, że nie poszli do innych klubów bo warunki do treningów mieli ...
Zostali, ponieważ mają dobrych trenerów - to jest ważniejsze.
Uważam że strzelcy CP powinni mieć wydzieloną oś, strzelcy nie powinni sobie przeszkadzać - o to powinien dbać ZKS.
Emi
Awatar użytkownika
jarek1300
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 283
Rejestracja: 20 kwietnia 2009, 14:40
Tematy: 18
Lokalizacja: Grochów
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Oś 50 m.

Post autor: jarek1300 »

emi pisze: 08 lipca 2022, 15:28 Temat dotyczy strzelnicy, na której nieraz strzelałem i nadal zamierzam, więc mnie zainteresował.
Trochę dziwi mnie frustracja
strzelców CP z powodu przesunięcia z osi 50m, ponieważ tam CP w ogóle nie powinno być - to jest sportowa oś, kaliber 5,6. Parę lat to trwało z powodu błędnej decyzji.
emi frustracja, której nie rozumiesz nie wynika z tego że na ZKS nastąpiło przesunięcie strzelców CP z osi 50 m.
Nasza niezadowolenie wynika z tego że dostaliśmy całkowity zakaz treningów z broni CP na całym obiekcie strzelnicy ZKS od marca tego roku.
Co do treningów młodzieży, która trenuje to był grafik w jakie dni/godziny CP nie może trenować żeby nasza młodzierz mogła trenować w ciszy i to było ok.
strzelcy CP nie mieli z tym problemu, rozumiemy że każdy klubowicz ma prawo do dobrych warunków treningu. Niestety ta zasada nie dotyczy strzelców CP a wcześniej też strzelców dynamicznych.
Piszesz też że ...Przyszłością klubu są zawodnicy. Podziw dla nich, że nie poszli do innych klubów bo warunki do treningów mieli ...
Zostali, ponieważ mają dobrych trenerów - to jest ważniejsze.


My też jestesmy zawodnikami( pomimo naszego wieku) opłacamy składki mamy wykupiony abonament roczny, jeździmy na zawdy, strzelamy za swoje i jeździmy za swoje pieniądze i sławimy nasz klub ZKS zdobywając medale na zawodach w całej Polsce łącznie z Mistrzostwami Polski CP

Pozdrawiam Jarek
ZKS
Przeżyłem wiele lat i miałem wiele problemów, z których większość nigdy się nie wydarzyła. Mark Twain
emi
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 375
Rejestracja: 19 września 2007, 09:33
Tematy: 7
Lokalizacja: Warszawa
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Oś 50 m.

Post autor: emi »

Cześć Jarku,
W ogóle to jak w bezmyślny sposób wpuszczono CP na oś 50m, tak w bulwersujący sposób teraz postąpiono. Końcem ubr. zarząd powinien przedstawić plany, zamiary na ten rok i pozostawić decyzję strzelcom, a nie zebrać składki i kopa - tak się nie robi. Jednak harmonii między strzelcami, o której piszesz nie było. Nie bywam na strzelnicy zbyt często, ale nieraz strzelałem z zawodnikami (za zgodą trenerów) na pawilonie pneumatycznym, a CP grzmiał za drzwiami. Może nie trenowała sekcja, a byli wolni strzelcy. Jesteście zawodnikami, ale .....
Trzeba zrozumieć, że młodzi trenują wyczyn i ponoszą ogromny wysiłek.
Zarząd nie przedstawił Wam swoich zamiarów do CP?
Emi
Awatar użytkownika
tadeusz45
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 728
Rejestracja: 24 listopada 2007, 14:57
Tematy: 0
Lokalizacja: warszawa
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Oś 50 m.

Post autor: tadeusz45 »

drogi Emi jeżeli młodym zawodnikom przeszkadza huk strzałów to może powinni uprawiać malarstwo. Jesteśmy wystarczająco podzieleni więc nie powiększaj antagonizmów. Zwracam Ci uwagę że strzelec to strzelec i różni ich tylko rodzaj broni.
emi
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 375
Rejestracja: 19 września 2007, 09:33
Tematy: 7
Lokalizacja: Warszawa
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Oś 50 m.

Post autor: emi »

:621: Ok, zatem strzelcy sportowi do sztalug bo CP strzela :P . Mam wyjście, postrzelam z CZ.
A poważnie, nie znam Waszych podziałów i nie bylo moim zamiarem tej sytuacji pogarszać. Przeciwnie, pomyślności życzę.
Emi
ODPOWIEDZ Poprzedni tematNastępny temat

Wróć do „Sekcja CP - ZKS Warszawa”