Podsumowanie MP_2021

Sekcja CP - ZKS Warszawa

Moderator: Moderatorzy CP

Awatar użytkownika
Drużu
Reactions:
Posty: 5
Rejestracja: 23 listopada 2015, 15:01
Tematy: 15
Lokalizacja: Warszawa
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy
Kontakt:

Podsumowanie MP_2021

Post autor: Drużu »

Awatar użytkownika
jarek1300
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 283
Rejestracja: 20 kwietnia 2009, 14:40
Tematy: 18
Lokalizacja: Grochów
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Podsumowanie MP_2021

Post autor: jarek1300 »

Zapewne klub macierzysty uhonoruje zawodników za doskonały występ na MP CP 2021 😉
ZKS
Przeżyłem wiele lat i miałem wiele problemów, z których większość nigdy się nie wydarzyła. Mark Twain
Awatar użytkownika
tadeusz45
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 728
Rejestracja: 24 listopada 2007, 14:57
Tematy: 0
Lokalizacja: warszawa
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Podsumowanie MP_2021

Post autor: tadeusz45 »

brałem udział we wszystkich mistrzostwach Polski. Pierwszy raz nie mogłem startować z braku licencji, komu to przeszkadzało przecież byłem kjasyfikowany ostatnio poza konkursem. Czy rozwój strzelectwa CP (broń bez zezwolenia) komuś przeszkadza? Czy dla związku liczy się tylko haracz za patent, licencję? Jestem w grupie super seniorów i zrobiło mi się przykro. Pozdrawiam kolegów.
Awatar użytkownika
Trusia
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 62
Rejestracja: 21 czerwca 2015, 18:48
Tematy: 16
Lokalizacja: Warszawa
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy
Kontakt:

Re: Podsumowanie MP_2021

Post autor: Trusia »

Bardzo mi przykro Tadziu ,że nie mogłeś wystartować w tegorocznych MP. Mnie osobiście nie przeszkadza to, że w zawodach startują osoby nieposiadające licencji, liczą się umiejętności a nie papierek. W naszym środowisku są jednak osoby, którym bardzo zależy na tym aby wprowadzić obowiązek licencji, nie wiem jaki mają w tym cel, ale mam nadzieję, że im się nie uda go osiągnąć.
Wstydźcie się "koledzy", że przez was takie osoby jak Tadzio nie mogli wystartować w MP , WSTYD :shame:
Pozdrawiam

Marcin T.
Mój YT https://www.youtube.com/channel/UCdmimD ... 3tZIpgw5RA
Instagram : strzelectwo_sportowe
Marek-
Moderator
Moderator
Reactions:
Posty: 4420
Rejestracja: 03 czerwca 2005, 09:00
Tematy: 87
Lokalizacja: Gliwice
Grupa: Moderatorzy CP

Re: Podsumowanie MP_2021

Post autor: Marek- »

Trusia chyba się pizłeś. Nigdy nikomu nie zależało na obniżaniu sobie frekwencji, trochę po cichu, bo zgody nigdy nie było, robiliśmy tak sami, narażając się na nieprzyjemności, a robiliśmy MP po 100 osób i ponad 400 osobostartow, może pochwal się kiedy coś takiego zrobiłeś, teraz nie było alternatywy bo już po cichu się nie da. Jak jakąś alternatywę znasz to podaj. Przepisy, regulaminy Pzss i ustawa są jasne, kombinowaliśmy przez lata po cichu i się udawało, dlatego wielu w tym i Tadek mógł zawsze z nami być, aż jeden super inteligentny i drugi prowokator i manipulator świetnie się zgrali i jest jak jest. Teraz ten inteligentny jak wazelinowy czopek pcha się w tego drugiego, jak znam życie to syfu jeszcze narobią.
Tadek był na MP bo specjalnie go zaprosiłem, zadzwoniłem do niego i zaprosiłem, na MP pogadaliśmy, powspominaliśmy, nawet mu zaproponowałem, że może sobie ze swojego kentaki postrzelać na nieużywanej osi bo jest tam ich sporo. Wysłuchałem jak kiedyś trafiał bizona z kentaki na zawodach westernowych i po może 2 godzinach Tadeusz pojechał rozdając misie na pozeganie do Warszawy. Coś masz do dodania o czym nie wiem ?
Poznajesz
https://photos.app.goo.gl/y5SniKtZhPGr7iD46
jorge
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 366
Rejestracja: 03 lutego 2007, 19:38
Tematy: 14
Lokalizacja: Cieszyn
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Podsumowanie MP_2021

Post autor: jorge »

Lubię wiedzieć, więc zapytam Marku, któż to jest, ten jeden super inteligentny i ten drugi prowokator manipulator ?
user
Awatar użytkownika
Trusia
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 62
Rejestracja: 21 czerwca 2015, 18:48
Tematy: 16
Lokalizacja: Warszawa
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy
Kontakt:

Re: Podsumowanie MP_2021

Post autor: Trusia »

Marek- pisze: 17 września 2021, 23:12 Trusia chyba się pizłeś. Nigdy nikomu nie zależało na obniżaniu sobie frekwencji, trochę po cichu, bo zgody nigdy nie było, robiliśmy tak sami, narażając się na nieprzyjemności, a robiliśmy MP po 100 osób i ponad 400 osobostartow, może pochwal się kiedy coś takiego zrobiłeś, teraz nie było alternatywy bo już po cichu się nie da. Jak jakąś alternatywę znasz to podaj. Przepisy, regulaminy Pzss i ustawa są jasne, kombinowaliśmy przez lata po cichu i się udawało, dlatego wielu w tym i Tadek mógł zawsze z nami być, aż jeden super inteligentny i drugi prowokator i manipulator świetnie się zgrali i jest jak jest. Teraz ten inteligentny jak wazelinowy czopek pcha się w tego drugiego, jak znam życie to syfu jeszcze narobią.
Tadek był na MP bo specjalnie go zaprosiłem, zadzwoniłem do niego i zaprosiłem, na MP pogadaliśmy, powspominaliśmy, nawet mu zaproponowałem, że może sobie ze swojego kentaki postrzelać na nieużywanej osi bo jest tam ich sporo. Wysłuchałem jak kiedyś trafiał bizona z kentaki na zawodach westernowych i po może 2 godzinach Tadeusz pojechał rozdając misie na pozeganie do Warszawy. Coś masz do dodania o czym nie wiem ?
Poznajesz
https://photos.app.goo.gl/y5SniKtZhPGr7iD46
Bardzo podobała mi się koncepcją OPEN MP, nie znam szczegółów organizacyjnych.
Mój post nie jest skierowany do Ciebie. Mam żal to tych co to popsuli. Może się na czas opamiętają i przestaną sr** we własne gniazdo.
Pozdrawiam

Marcin T.
Mój YT https://www.youtube.com/channel/UCdmimD ... 3tZIpgw5RA
Instagram : strzelectwo_sportowe
Marek-
Moderator
Moderator
Reactions:
Posty: 4420
Rejestracja: 03 czerwca 2005, 09:00
Tematy: 87
Lokalizacja: Gliwice
Grupa: Moderatorzy CP

Re: Podsumowanie MP_2021

Post autor: Marek- »

Jorg to prosty rebus, dasz radę.

Trusia, całe szczęście, ale tak źle to wyszło jak pretensja do organizatora, choć wiesz że nie było wyjścia, ja też lubiłem tak jak było w formie otwartej, ale mleko się już rozlało, a jak pisałem prowokatorzy jeszcze syfu narobią z tego co wiem czopek już robi, a piszac tak jak to napisałeś dałeś mu pożywkę.
Awatar użytkownika
hubertus
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 840
Rejestracja: 06 czerwca 2005, 00:56
Tematy: 104
Lokalizacja: Warszawa
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Podsumowanie MP_2021

Post autor: hubertus »

I tak długo udawało się omijać przepisy, szkoda, ale kiedyś się to musiało skończyć :(. Że tak się to będzie było wiadomo od wprowadzenia nowelizacji do Ustawy o sporcie w 2012 r. tam jest jasno napisane że sport kwalifikowany jakim jest strzelectwo wymaga licencji.
Tadzio oczywiście jest uparty jak osioł i licencji nie zrobił, dobrze że w chociaż do klubu się zapisał. Moje zdanie w tym temacie jest jasne, trąbię o tym od lat! Chcecie być sportowcami to róbcie licencje, płacz że się krzywda dzieje tu nic nie pomoże. Jakimś cudem większość chłopaków jednak je zrobiła i korony im z głów nie pospadały?
Sorry panowie tyle w temacie :)
Nulla servitus turpior est quam voluntaria
pozdrawiam
hubertus
Awatar użytkownika
sas88
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 5757
Rejestracja: 29 lipca 2005, 10:38
Tematy: 58
Lokalizacja: środek Polski
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Podsumowanie MP_2021

Post autor: sas88 »

A ktoś tu płacze?
Żaden z nielicencjonowanych strzelców, oprócz Tadka, nawet się słowem nie odezwał.

Nie mozna strzelać na zawodach PZSS? No, to nie strzelamy na zawodach PZSS. Mala strata, krótki żal.
“Put your trust in God; but mind to keep your powder dry!”
ODPOWIEDZ Poprzedni tematNastępny temat

Wróć do „Sekcja CP - ZKS Warszawa”