Strzelanie w Dąbrowie Górniczej

Moderator: Moderatorzy wiatrówkowi

Awatar użytkownika
rc
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 306
Rejestracja: 05 marca 2005, 18:48
Tematy: 0
Lokalizacja: Czeladź
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Post autor: rc »

Biorąc pod uwagę, jak długi był ostatni "tydzień" - zaczął sie jeszcze, jak było ciepło :lol: - jestem zaszokowany tym, że spotkanie się odbyło. Z niecierpliwością czekam na szczegóły.
CKS Stare Strzelby
Awatar użytkownika
sz.krzysiek
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 1597
Rejestracja: 13 sierpnia 2004, 20:33
Tematy: 0
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy
Kontakt:

Post autor: sz.krzysiek »

Szczegóły oraz mapki już są na naszej stronie. Zapraszam zainteresowanych do zapoznania się z tematem - trzeba być zarejestrowanym aby dostać się do tych informacji.
Oczekujemy również opinii na forum DSSR na powyższy temat - członkowie Stowarzyszenia - do pracy :)
A przy okazji - ciekawe czy jutro ktoś będzie na starej strzelnicy. Dzisiaj pogoda była zachęcająca do strzelania, więc może jutro się spotkamy?
Pozdrawiam
Krzysiek.
Awatar użytkownika
sz.krzysiek
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 1597
Rejestracja: 13 sierpnia 2004, 20:33
Tematy: 0
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy
Kontakt:

Post autor: sz.krzysiek »

sz.krzysiek pisze:...A przy okazji - ciekawe czy jutro ktoś będzie na starej strzelnicy...
Było nas trzech :D
Warunki nie najlepsze, dojazd tylko do bramy, dalej na nóżkach. Tory całkiem zasypane, więc aby ustawić cel trzeba wydeptać ścieżkę.
Podsumuję to tak - jeśli ktoś nie może wytrzymać bez strzelania to można przyjeżdżać, a jeśli macie gdzie strzelać w cieple pod dachem to lepiej poczekać, aż śnieg stopnieje chociaż trochę.
Pozdrawiam
Krzysiek.
Awatar użytkownika
sz.krzysiek
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 1597
Rejestracja: 13 sierpnia 2004, 20:33
Tematy: 0
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy
Kontakt:

Post autor: sz.krzysiek »

Zainteresowanym przypominam że jak zwykle w niedzielę ( tym razem 15.01 ) około południa spotykamy się na strzelnicy w DG. Oczywiście o ile nie będzie zamieci śnieżnej :D:D:D
Kto się wybiera?
Pozdrawiam
Krzysiek.
P.S.
Członkom DSSR i nowym chętnym przypominam o naszej stronie i nowym forum - rejestrujcie się i czytajcie wiadomości.
Adam Pindel
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 246
Rejestracja: 19 kwietnia 2005, 21:32
Tematy: 0
Lokalizacja: Tychy
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Post autor: Adam Pindel »

Witaj Krzysztofie! Wybieramy się tylko czy na nową strzelnicę czy starą. Jak tam dojechać zTychów Pozdrawiam Adam
Zawodnicy MKS Tychy z lat 70-tych odezwijcie się
Adamek
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 366
Rejestracja: 09 marca 2004, 11:35
Tematy: 19
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Post autor: Adamek »

Korzystając z okazji, że jestem w pobliżu planuję pokazać się na gościnnych występach jeśli można. :) Czy ktoś dziś (niedziela) tam będzie? Zakładam, że chodzi o nową strzelnicę za hutą Katowice.
http://dssr.bassety.net/forum/viewtopic.php?p=28#28
LG200,LG110,HW30S,HW40
Mazi
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 444
Rejestracja: 01 grudnia 2003, 17:29
Tematy: 18
Lokalizacja: Zagłębie
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Post autor: Mazi »

Jeśli ktoś chce przyjechać na nową strzelnicę, to musi zabrać ze sobą rakiety śnieżne.
Niestety panowie, jak pisaliśmy wcześniej ze strzelnicy w Łośniu będzie można korzystać jak śniegi puszczą.
Jest ona umiejscowiona w polu i śnieg sobie z nią poradził.
Oczywiście że dla upartej osoby jest możliwość tam wejść, ale śnieg ostatnio jak byliśmy tam z Krzyśkiem sięgał prawie do kolan.
Adam Pindel
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 246
Rejestracja: 19 kwietnia 2005, 21:32
Tematy: 0
Lokalizacja: Tychy
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Post autor: Adam Pindel »

Witajcie! Jadę na starą strzelnicę będę koło godziny 11.Pogoda zapowiada się miodzio. Z opisu wyczytałem że to gdzieś koło Reala myślę że trafię pozdrawiam Adam
Zawodnicy MKS Tychy z lat 70-tych odezwijcie się
Awatar użytkownika
sz.krzysiek
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 1597
Rejestracja: 13 sierpnia 2004, 20:33
Tematy: 0
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy
Kontakt:

Post autor: sz.krzysiek »

UWAGA!!!
Na strzelnicy na której dotychczas się spotykaliśmy można się od teraz nabawić niezłych kłopotów.
Szczegóły tutaj http://www.dssr.org/forum/viewtopic.php?t=10 żeby nie pisać dwa razy tego samego.
Pozdrawiam
Krzysiek.
Adamek
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 366
Rejestracja: 09 marca 2004, 11:35
Tematy: 19
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Post autor: Adamek »

:shock:
Nóż się w kieszeni otwiera.
LG200,LG110,HW30S,HW40
VALDI
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 3292
Rejestracja: 24 października 2003, 14:36
Tematy: 64
Lokalizacja: Polska
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Post autor: VALDI »

:)

To nie nóż w kieszeni,

tylko jakiś kacyk UM przygotowywuje sobie grunt pod nogi (możliwe że krótkie Kacze nogi), które już niedługo mu same odpadną.
Sprawa jest na tyle ciekawa, że ktoś strasznie i za wszelką cenę chce Was z tamtąd przegonić. Może warto poszperać w cenie gruntów w tej okolicy i o planie przestrzennym Miasta :wink: związanym właśnie z tym terenem :lol: .
Myślę, że to jest odpowiedż na Wasze problemy.

Zarządzenie z UM na Policji o zatrzymaniu wszystkich na 48 godzin za przebywanie na terenie :shock: , coś mi tu bardzo śmierdzi :lol: .

Będę w Prokuraturze Wojewódzkiej w Czwartek to porozmawiam z kim trzeba w tej sprawie, może uda mi się coś ustalić :?: , a napewno zapytam o podstawę prawną takiego działania :evil: .

pozdr.
waldek
Żyć to nie znaczy czekać aż burza przejdzie, ..... ale nauczyć się tańczyć w deszczu.
Awatar użytkownika
sz.krzysiek
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 1597
Rejestracja: 13 sierpnia 2004, 20:33
Tematy: 0
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy
Kontakt:

Post autor: sz.krzysiek »

VALDI pisze::) Zarządzenie z UM na Policji o zatrzymaniu wszystkich na 48 godzin za przebywanie na terenie :shock: , coś mi tu bardzo śmierdzi :lol: .
Valdi - nie za przebywanie, ale za strzelanie, albo nawet wejście na teren z nie-bronią lub bronią.
Co do zagospodarowania terenu to od dawna wiadomo, że mają tam budować osiedle domków jednorodzinnych - kto? Tego już nie wiadomo, ale łatwo się domyśleć gdzie ten ktoś ma znajomości :evil:
A teren jest w części własnością miasta, a same tory strzeleckie podlegają już pod Lasy Państwowe tyle że są wydzierżawione dla UM.
Chodziliśmy za tą sprawą cały rok, więc co nieco na ten temat wiemy - szczególnie Mazi, który chodził w dosłownym tego słowa znaczeniu od drzwi do drzwi i tyle się udało załatwić, że możemy się przenieść gdzie indziej ( czyli obecnie do Łośnia ). Chociaż prawdę powiedziawszy to taką możliwość przeniesienia się w inne miejsce mogliśmy wybrać sami bez pomocy UM ;) więc nic nam nie pomogli :D:D:D
Tak czy inaczej dziwne rzeczy się dzieją w związku z tą naszą nie-strzelnicą w DG
Pozdrawiam
Krzysiek.
P.S.
Bardziej od prawa do zatrzymania mnie na 48 godzin interesuje mnie na jakiej niby podstawie mogą mi zarekwirować wiatrówkę? Chyba że ją też na 48 żeby mi się nie nudziło w celi :D:D:D
Mazi
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 444
Rejestracja: 01 grudnia 2003, 17:29
Tematy: 18
Lokalizacja: Zagłębie
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Post autor: Mazi »

Gonią z tej strzelnicy, bo ludzie zażalenie piszą że niebezpieczeństwo stwarzamy dla bawiących się dzieci i robiących grile mieszkańców D.G., a strzelnica przecież w modernizacji (jest napisane)
A z tego co już napisał UM w gazetach (2 razy) że budują nową strzelnicę miejską, to muszą również pokazać kto ma władzę i bedą gonić na wszystkie sposoby.
Jak napisałem nowa strzelnica będzie zbudowana w Ujejscu, będzie to strzelnica dla wszystkich, czyli wiatrówki, policja i myśliwi.
Ma to być obiekt całosezonowy, czyli kryte tory i całe zaplecze socjalne, a dla dzieci miejsca do zabawy aby wszyscy mogli przybyć z rodzinami.
VALDI
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 3292
Rejestracja: 24 października 2003, 14:36
Tematy: 64
Lokalizacja: Polska
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Post autor: VALDI »

:D

Ma to być obiekt całosezonowy, czyli kryte tory i całe zaplecze socjalne, a dla dzieci miejsca do zabawy aby wszyscy mogli przybyć z rodzinami.
Mazi tak dobrze nie będzie, bo cena za przebywanie na takim obiekcie bedzie na tyle wysoka, że nie wszystkich będzie na to stać :( . I może własnie o to chodzi w tym całym piekiełku :wink: , aby skutecznie nas odstraszyć i pogonić tam gdzie trzeba, tam gdzie już czeka na nas kasa fiskalna, gdzie naliczą nam za strzelanie, przebywanie, siusianie, i napoje chłodzące :? .

Widzisz jak ja zaczynałem przygodę ze strzelaniem to strzelnicę na której potem strzelałem budowałem łopatą wraz z kilkoma innymi świrami co kochali strzelać. Dziś jest tak pięknie, że wybudują ja za nas, tylko czy będzie nas na nią stać :( , o rodzinnym wypadzie czy z kolegami już nie wspomnę :(

Ale może kiedyś i tu będzie normalnie :roll:

pozdr.
waldek
Żyć to nie znaczy czekać aż burza przejdzie, ..... ale nauczyć się tańczyć w deszczu.
Awatar użytkownika
sz.krzysiek
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 1597
Rejestracja: 13 sierpnia 2004, 20:33
Tematy: 0
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy
Kontakt:

Post autor: sz.krzysiek »

VALDI pisze:... strzelnicę na której potem strzelałem budowałem łopatą wraz z kilkoma innymi świrami co kochali strzelać...
Wygląda na to, że my naszą rekreacyjną wybudujemy w ten sam, albo bardzo podobny sposób :D
Krzysiek.
ODPOWIEDZ Poprzedni tematNastępny temat

Wróć do „Dąbrowskie Stowarzyszenie Strzelectwa Rekreacyjnego”