Pytanie o egun.de

Moderator: Moderatorzy CP

Thalon
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 716
Rejestracja: 17 stycznia 2008, 19:50
Tematy: 22
Lokalizacja: Kalisz
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Post autor: Thalon »

Wszystko juz wiem..
Dziekuje .
Rigby .45. Whitworth .451
max-bit
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 162
Rejestracja: 02 kwietnia 2015, 09:40
Tematy: 0
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Pytanie o egun.de

Post autor: max-bit »

Szczerze nie polecam, próbowałem wystawić kartusze do pneumatyka.
Po utworzeniu konta gość do "aktywacji" chciał ode mnie skan dowodu ! (dotyczy to kupowania).
Czyli wyślij skan a później licz ze nie trafi "gdzieś"

Ceny wystawiania kosmiczne (za wystawienie j.w. gość za to policzył 4 Euro!), nawet nie chce wiedzieć jakie ceny prowizji jak by mi się udało sprzedać.

Ceny towarów tam dostępnych delikatnie mówiąc takie sobie plus wysyłka plus załatwianie papierów
Mało tego gdzieś mi się obiło o uszy że ktoś coś kupił i tyle .... czytaj nic nie dostał, a oczywiście "serwis" powiedział SORRy no my problem

Już nie wspomnę że strona wygląda i funkcjonuje jak by od gdzieś 1998r nic się nie zmieniło. Obsługa językowa po za rodzimym nie istnieje (przełączenie na inny niż de) to tylko tłumaczenie google a to powoduje że strona po zalogowaniu przestaje działać

Resumując UNIKAĆ
Awatar użytkownika
Parabellum
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 797
Rejestracja: 26 stycznia 2005, 08:17
Tematy: 53
Lokalizacja: Szczawno-Zdrój/Kraków
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Pytanie o egun.de

Post autor: Parabellum »

Ja zawsze zamazywalem ważne dane w dowodzie i przechodziło.

Plus olbrzymi tej strony jest, że jest sporo broni taniej jak u nas albo w ogóle niedostępnej, nawet uwzględniając papierologię, ale fakt, interfejs jest mocno przedpotopowy i brakuje jakiegoś archiwum, żeby podejrzeć stare oferty.
LongTom
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 1440
Rejestracja: 21 maja 2012, 22:00
Tematy: 23
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Pytanie o egun.de

Post autor: LongTom »

Sporo broni używanej, dostępnej w Polsce w dobrych i jeszcze lepszych cenach było zakupionych właśnie poprzez egun.
Ceny jak na allegro - jedne są kosmiczne, a inne ogłoszenia zaczynają się od 1 euro i czasami udaje się kupić taniej - na tyle taniej, że z wysyłką nadal jest taniej.
Ale to nie sport dla niecierpliwcy co chce tu i teraz...
PSSK Do broni
SSK Olimp
trochę nieprzypominającej broni wojskowej WBP, trochę wiatru, CP i BB
Awatar użytkownika
StgMechanik
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 150
Rejestracja: 26 października 2016, 10:27
Tematy: 14
Lokalizacja: Wrocław
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Pytanie o egun.de

Post autor: StgMechanik »

W prawdzie nie sprzedawałem a kupiłem pistolet i nie było problemu .Cena satysfakcjonująca ,koszt transportu i czas realizacji też . Osobiście jestem zadowolony .
AA Prosport i Nikon Monarch dają przyjemność nawet jak chybiam
Awatar użytkownika
marekp
Moderator
Moderator
Reactions:
Posty: 7298
Rejestracja: 06 stycznia 2003, 20:13
Tematy: 294
Lokalizacja: Warszawa
Grupa: Moderatorzy CP

Re: Pytanie o egun.de

Post autor: marekp »

Wszedzie ludzie sa podobni. Kupowalem na egun i nie mialem problemow. Nawet sprzedajacy nadal sobie trud i sprawdzil ze bron pneumatyczna do 16J w Polsce jest bez pozwolen. Mial watpliwosc czy moze wyslac. Ale trwalo to doslownie chwile. Ale oczywiscie mozna trafić zle. Jak wszedzie. Skad gwarancja ze jak sie kupi w Polsce to nie zostanie sie oszukanym? Ja staram sie placic przez PayPal. Oni w razie potrzeby zajma sie wyjasnienim co i jak. Kupowalem tak uszczelki do samochodu. Zapłaciłem i nic. Zglosilem do PayPal i w zasadzie dostalem natychmiat zwrot pieniędzy. To taka moze niedobra rada. Tam placi co prawda w PayPal ale to sa niewielkie kwoty.

MarekP
ODPOWIEDZ Poprzedni tematNastępny temat

Wróć do „Hydepark CP”