Infografika dla świeżaków - CZY TEN PISTOLET JEST FAJNY?

Co kupić ? Co do czego i z czym....

Moderator: Moderatorzy wiatrówkowi

Awatar użytkownika
GreedyDuck
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 91
Rejestracja: 05 września 2019, 11:04
Tematy: 0
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Infografika dla świeżaków - CZY TEN PISTOLET JEST FAJNY?

Post autor: GreedyDuck »

Oj, ja zdecydowanie nie mam cierpliwości do oringów. W jednym sklepie widzialem, ze mają, ale rewolwer 600zł, pompka 400zł, dodatkowe kartridże 230zł... zbiera się. :P Jeszcze jakieś rewolwery były po 1500zł, nie wiem czym się różnią od tego za 600zł. Chyba wezmę koniec końców tego S40 albo jakiegoś Webleya. Andy z AAAonAir fajne recenzje miał, chociaż liczyłem na jakiegoś Pythona albo Naganta, których nie ma w popularnych sklepach.
Walther LG 210 / FWB 65 / FWB 150 // Walther Terrus / Beeman P-17 // Crossman Vigilante.
Kedorlaomer
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 85
Rejestracja: 13 listopada 2014, 23:56
Tematy: 10
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Infografika dla świeżaków - CZY TEN PISTOLET JEST FAJNY?

Post autor: Kedorlaomer »

Witam szanowne grono.


Parę lat minęło, a ja mam zamiar kupić zabawkę na kulki BB, ponieważ jak dotąd strzelałem wyłącznie z jednostrzałowych pistoletów sprężynowych i pompek PCA.
Mam Łucznika, Dianę 5, Crosmana 1377, a z karabinków Iża 38 oraz HW 35, obydwa zabytki.
Na śrut diabolo mam wystarczająco sprzętu, wiec chciałbym dla odmiany radośnie porozwalać butelki, puszki i co tam jeszcze się da. Działkę mam dużą, szkło się sprzątnie.
Na samej górze listy zakupowej znajduje się Makarov produkcji radzieckiej. Jednak jest on obecnie bardzo drogi, jak na taka zabawkę. Rozważam jego zakup, ale nie ma "musu".
Ze starych, w miarę sprawdzonych zabawek jest:
1.PPKS
2.P99 CPC Compact
Obydwa maja blow back, który jest bo jest - dla mnie właściwie zbyteczny.
Rewolwery Crosmana i Colta Pythona od Umarexa, znam. Obydwa mogą strzelać także kulkami, chociaż lufy mają gwintowane. Wingun czy Dan Wesson też są mi znane.
Gdzieś tam z tyłu głowy mam jeszcze Bajkała 651K, który kulkami też strzela, chociaż robi to w dosyć nietypowy sposób.

Jaki pistolet, względnie rewolwer na BB, jest obecnie godny polecenia?
Szczególnie z tych nowych, które pojawiły się w ciągu kilku ostatnich lat. Mam świadomość, że te wyroby są do siebie podobne :-D
Awatar użytkownika
czemar
Moderator
Moderator
Reactions:
Posty: 1418
Rejestracja: 17 marca 2007, 08:55
Tematy: 23
Lokalizacja: Koło/ZŁota
Grupa: Moderatorzy wiatrówkowi

Re: Infografika dla świeżaków - CZY TEN PISTOLET JEST FAJNY?

Post autor: czemar »

Z tych nowszych miałem Umarexa Tornado .
Jak na plujkę bb to nawet znośna.
W zestawie jest chyba kilka magazynków ( 3 ?) więc jest fun .
Co do polecanej konstrukcji to oczywiście Cros 357 , i starsze Walthery Cp99 , ppk . Osobiście zacisnął bym pasa i kupił jednak Baikała bo to mega fajna klimatyczna zabawka .
Resztę raczej omijaj bo to jednorazowe zabawki w razie awarii śmietnik z braku części.
M.
Vortex na Kruszynie :one:
telli
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 1319
Rejestracja: 06 grudnia 2004, 17:37
Tematy: 77
Lokalizacja: wielkopolska
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Infografika dla świeżaków - CZY TEN PISTOLET JEST FAJNY?

Post autor: telli »

Colt special combat.
Długa lufa, miękki spust, w pelni regulowana szczerbinka, ciężki>większa stabilność.
Najcelniejszy z moich znalowych zabawek [w tym Colta Pythona].
Twinmaster competitor/Beeman P-17/Walther PPS+laser/CZ-75D compact+laser/ Sti DutyOne/Colt Combat Clasic/CZ200S+magazynek+dłuższy kartusz+pompka PCP Webley[FX].
ODPOWIEDZ Poprzedni tematNastępny temat

Wróć do „Piaskownica czyli pierwsze pytania...”