Sklepy z bronią - subiektywne oceny podejścia do Klienta

Moderator: Moderatorzy WBP

EMMM
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 37
Rejestracja: 26 lutego 2013, 22:00
Tematy: 3
Lokalizacja: Wwa
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Sklepy z bronią - subiektywne oceny podejścia do Klienta

Post autor: EMMM »

Chyba niefart. Dwa razy zamawiałem z DoubleTap przez maila. Zamówienia ciut nietypowe - a to inne podcięcie, a to pod wyższe przyrządy itp. Za każdym razem kontakt był ok, a towar dostawałem zanim zdążyłem wpłacić pieniądze.
Diana 75 B, Beryl Mini, Doruk Poseidon, SFP9 Match OR, USP, DES69
Idaho
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 178
Rejestracja: 19 listopada 2015, 00:43
Tematy: 2
Lokalizacja: Warszawa
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Sklepy z bronią - subiektywne oceny podejścia do Klienta

Post autor: Idaho »

szefj-szafanbron.pl czyli TUTUS Dariusz Derwiński. Mega pozytyw. Kupiłem szafę w dobrej cenie, przytrzymali ją dla mnie do czasu aż się wyremontuję (co się trochę przeciągnęło), przywieźli, zamontowali z dbałością o to aby nic nie uszkodzić po drodze. Wisienką na torcie jest fajna obsługa posprzedażowa. Coś rzadkiego w dzisiejszych czasach.

bulletmag.pl Krzysztof Chmal. Świetne magnetyczne uchwyty na broń, magazynki i akcesoria. Szybka realizacja, a gdy się okazało, że uchwyt do GSP jest odrobinę za wąski do nieco niestandardowych magazynków, które posiadam, to Krzysiek go dostosował do mojego sprzętu (opłacając przesyłkę). Analogicznie jak wyżej - fajna obsługa posprzedażowa, będę wracał.
.22 / .223 / 7,62x39 / 9x18 / 9x19 / 12GA
Awatar użytkownika
Seki
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 90
Rejestracja: 18 sierpnia 2018, 10:50
Tematy: 10
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Sklepy z bronią - subiektywne oceny podejścia do Klienta

Post autor: Seki »

AstroClassic

U Panów z AstroClassic postanowiłem kupić swój pierwszy Bok. Pierwszy kontakt był telefoniczny, który był bardzo dobry. Uzyskałem odpowiedzi na moje pytania i postanowiłem zarezerwować interesujący mnie model. Pan przed zarezerwowaniem broni, dokładnie opisał mi model (zgodność z zamówieniem), który będzie rezerwowany, tak, żeby nie było niemiłych niespodzianek przy odbiorze :-D
Następnego dnia odebrałem zamówienie. Na miejscu bardzo miła atmosfera. Jako, że to mój pierwszy Bok, Panowie chętnie powiedzieli mi, co i jak plus prezentacja.

Polecam :-D
Awatar użytkownika
hanusi1
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 66
Rejestracja: 13 listopada 2016, 17:30
Tematy: 0
Lokalizacja: BEŁCHATÓW
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Sklepy z bronią - subiektywne oceny podejścia do Klienta

Post autor: hanusi1 »

A ja po raz kolejny gorąco polecam I zapraszam do GUN SZOP Bełchatów ul.Piotrkowska 20B . Właściciel Mikołaj jak i sprzedawca Adrian to konkretni ludzie którzy doradzą, podpowiedzą, wyjśnią dlaczego tak a nie inaczej. Naprawdę atmosfera przyjazna dla każdego czy to początkujący czy zawodowiec . Rzetelnie, przyjacielsko, fachowo i szybko a co najważniejsze w stałym kontakcie i aktualizowane stany. Zadzwoń,napisz, przyjedz, zrób zakupy. POLECAM i Pozdrawiam
CZ P09, WinSXP,CZ455,AKM,Shadow2, S&W22Victory ,FedArm16",Beretta92S,Alfa Proj4"357/38,RKM DP28,PM-63 RAK,TTwz33,UzkonZK15,PPSz,UZI, RIA45ACP, PPS,Glock17, M16A1,Bajkał IŻ, Remington 511, Tanfolgio Giuseppe,Beretta 70,Hammerli TAC R1 22,MP5,
Awatar użytkownika
Bezimienny
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 294
Rejestracja: 29 sierpnia 2009, 18:51
Tematy: 22
Lokalizacja: Torzym
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Sklepy z bronią - subiektywne oceny podejścia do Klienta

Post autor: Bezimienny »

Po raz kolejny Stef-Mar, polecam każdemu kto lubi klasyczna bron palną, obsługa miła jak za kazdym razem, odwiedze jeszcze mie raz. Słyszałem opinie że same stare złomy tam są, moze i takie sie znajda, to bron w większości używana ktorej historii nie da sie zweryfikowac, ale mozna wybierać co sie chce, ja kupiłem tam nie jedno, nie dwa, nie trzy, ale czy byłem chociaż raz niezadowolony? Tak, jak jechałem kolejny raz zamiast kupić odrazu więcej, choc kazde odwiedziny tam fajne.

P.S bierzecie tylko tyle promes ile planujecie jednostek kupić, wezmiecie wiecej promes... Kupicie wiecej

Pozdrawiam Łukasz Kliszewski
VIS 100 M1 (9x19), AKM (7,62x39), JW25(TU-KKW 22lr), Mossberg Maverick 88 (12ga), Taurus 90 (22lr), KK-150 (22lr), Ermox X9 (12ga), ZKK600 (30-06), Norinco NP29 (9X19)
Pozdrawiam Łukasz Kliszewski
romuch
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 59
Rejestracja: 25 marca 2019, 20:24
Tematy: 0
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Sklepy z bronią - subiektywne oceny podejścia do Klienta

Post autor: romuch »

Moje ostatnie zakupy w sklepie Skawiński w Dziemianach. Wszystko jak należy. Wcześniej dzwoniłem, zarezerwowałem broń, która czekała na mnie. Cena bardzo atrakcyjna.

Polecam również sklep Polarms. Pojechałem po pistolet. Na początek zaproponowano mi kawę, herbatę, toaletę. Niby nic takiego ale jak ktoś wie, że jechałem kilka godzin to bardzo miły gest. Oglądać i wybierać mogłem do oporu. Wybrałem, piszemy papiery w międzyczasie rozmowa, sprzedawca sam przyniósł mi karabinek, o którym wspomniałem, że może kiedyś, na razie nie mam kasy itd. Za kilka dni ten karabinek już jechał do mnie. Dostawę też polecam. Pod drzwi z dokładnością do pól godziny.
Awatar użytkownika
arconi
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 122
Rejestracja: 29 grudnia 2021, 18:12
Tematy: 6
Lokalizacja: Azja Zachodnia
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Sklepy z bronią - subiektywne oceny podejścia do Klienta

Post autor: arconi »

https://dzikarz.pl/ - Szczecin

Mój pierwszy kontakt ze Sklepem i od razu prawie nokaut, gdy usłyszałem w słuchawce: "Tak, mamy";
a zaraz potem drugi: "W czwartek jesteśmy w Warszawie - dowieziemy".
Zacząłem łypać na telefon spode łba, że jak będzie dalej wygadywał takie rzeczy, to go wymienię na nowszy model.
Ale OK, podeśle promese i zobaczymy czyje będzie na wierzchu, bo napaliłem się już na ten sztucer jak koza na obierki.
Dzień później telefon ze Sklepu z prośbą o lokalizację gdzie mają podrzucić.
Nie to się nie dzieje naprawdę - ominie mnie najfajniejsze, czyli:
- nieprzespana noc i bolące plecy od siedzenia za kółkiem,
- audyt polskich dróg z opcjonalną możliwością wtargnięcia na drogę jeleni/dzików tudzież kontakt ze zwierzem grubszego kalibru zza kierownicy BMW włącznie,
- wizyty na stacji paliw z paragonem, który budzi lepiej niż poranna kawa.
Czwartek - dowieźli w umówione miejsce. Bez niespodzianek - poza jedną. Mimo tego pier...liona spraw jaki zapewnie mieli do załatwienia w Warszawie, nie spieszyli się. Nie było - szybko, szybko, bo jeszcze musimy podjechać tu i tam. W tym momencie to ja byłem dla Nich ważny.
Duży szacun, bo dzisiaj mało jest takich którzy spieszą się powoli. Sama transakcja i jej przebieg - profesjonalnie i bez spiny.
Można? Można!
Nie wiem czy był to incydent, czy reguła - ja jestem zadowolony; tylko Yanosik ma focha, ale niebawem idę na urlop więc z pewnością mu przejdzie.
...na świat patrzył za mnie mannlicher. (W. Broniewski)
Awatar użytkownika
strk
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 3014
Rejestracja: 16 lipca 2014, 17:37
Tematy: 52
Lokalizacja: 3miasto
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Sklepy z bronią - subiektywne oceny podejścia do Klienta

Post autor: strk »

Skoro już jesteśmy przy grubym kalibrze - to polecam ten sklep grubykaliber.pl.
Nie tylko błyskawicznie dostałem zamówiony towar w ~24 godziny, to jeszcze przemiły pracownik przez telefon sam zaproponował pokrycie kosztów przesyłki.
Wielki plus :piwo:

Dodatkowo, niewielkiego zakupu dokonałem tutaj: https://navratilarms.eu/en/
Dobry kontakt w j.angielskim i szybka realizacja.
PSSK-DB vice-president
LOK Certified Range Officer
Obrazek
[evil laugh]Kto nie elaboruje ten przegrał życie. Taniej już było[/evil laugh]
Awatar użytkownika
Seki
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 90
Rejestracja: 18 sierpnia 2018, 10:50
Tematy: 10
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Sklepy z bronią - subiektywne oceny podejścia do Klienta

Post autor: Seki »

Witam :-D
STEF-MAR: Sklep poznałem dzięki forumowiczom, za co bardzo dziękuję :piwo:
Kontakt z pracownikami sklepu, oraz z Panem szefem, bardzo dobry. Konkretni i uprzejmi. Wszystko zgodne z opisem. Zamówiony pistolet odebrałem poza sklepem, dostawa punktualna :-D Baaardzo duży wybór broni, dodatków itp.

WALKIRIA: Tutaj również bardzo dobry kontak, oraz profesionalna obsługa.

Pozdrawiam
Awatar użytkownika
Spitfire24
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 2550
Rejestracja: 20 września 2014, 18:49
Tematy: 26
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Sklepy z bronią - subiektywne oceny podejścia do Klienta

Post autor: Spitfire24 »

TAMED Olsztyn. Ta firma to jakaś porażka. Nie odbierają telefonów, nie odpisują na maile i sms. Zero kontaktu. Czy oni w ogóle istnieją ?
Stado baranów prowadzone przez lwa jest groźniejsze niż stado lwów prowadzone przez barana.
Awatar użytkownika
Frank Drebin
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 94
Rejestracja: 04 stycznia 2014, 11:40
Tematy: 0
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Sklepy z bronią - subiektywne oceny podejścia do Klienta

Post autor: Frank Drebin »

Spitfire24 pisze: 28 września 2022, 12:25 TAMED Olsztyn. Ta firma to jakaś porażka. Nie odbierają telefonów, nie odpisują na maile i sms. Zero kontaktu. Czy oni w ogóle istnieją ?
Osobiście mam bardzo dobre zdanie o tym sklepie. Kupiłem 2 sztuki broni z tego jedną mi sprowadzali, czasem wpadnę po ammo i zawsze jakiś rabat dostanę a ciężko o mnie powiedzieć, że jestem stałym klientem. Z telefonami faktycznie różnie bywa ale da się dodzwonić. Obsługa zawsze miła i kompetentna. Z mojej strony mogę szczerze polecić.
Awatar użytkownika
Spitfire24
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 2550
Rejestracja: 20 września 2014, 18:49
Tematy: 26
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Sklepy z bronią - subiektywne oceny podejścia do Klienta

Post autor: Spitfire24 »

@Frank Drebin

Trochę przesadziłeś z tym słodzeniem, ale skoro tak dbasz o ich dobre imię, to może byś był tak uprzejmy i zajechał do Pana Arkadiusza Ciecierskiego i zapytał go czy łaskawie odpowie na sms'a z poniedziałku z zapytaniem o powerpacka do zakupionego w sierpniu 2021 Dipola. Dodam, że dzwoniłem też dwa razy do niego na komórkę i niestety nie oddzwonił.

BTW
Ten powerpack próbowałem zamówić w październiku 2021 i też nie było odzewu.
Stado baranów prowadzone przez lwa jest groźniejsze niż stado lwów prowadzone przez barana.
Awatar użytkownika
Frank Drebin
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 94
Rejestracja: 04 stycznia 2014, 11:40
Tematy: 0
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Sklepy z bronią - subiektywne oceny podejścia do Klienta

Post autor: Frank Drebin »

Byłem niedawno na zakupach więc się chwilowo nie wybieram. Opisuję własne doświadczenia z tym sklepem i mam świadomość, że nie każdy ma takie same. Widać taki ze mnie szczęściarz.
Awatar użytkownika
Spitfire24
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 2550
Rejestracja: 20 września 2014, 18:49
Tematy: 26
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Sklepy z bronią - subiektywne oceny podejścia do Klienta

Post autor: Spitfire24 »

Tak myślałem że będzie taka odpowiedź.
Stado baranów prowadzone przez lwa jest groźniejsze niż stado lwów prowadzone przez barana.
FreddieW
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 108
Rejestracja: 03 grudnia 2011, 17:52
Tematy: 8
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Sklepy z bronią - subiektywne oceny podejścia do Klienta

Post autor: FreddieW »

JM Bron. Jestem pod wielkim wrażeniem tego, jakie właścicielka ma podejście do obsługi klienta...Naprawdę chapeau bas jak mawiają Francuzi...

Kupiłem w rzeczonym sklepie pistolet, który okazał się mieć fabryczna wadę nie do naprawienia raczej. Zamiast "przeczołgać" mnie przez cały proces reklamacji, niemożności naprawy, wysyłania nie wiadomo dokąd....itp. itd. Sklep po prostu od ręki zwrócił mi pieniądze...Biorąc wszystko na siebie.

I to jest zachęta do zakupów na przyszłość. A wszystko to bez głupich min, ciśnienia, potrzeby udowadniania, że się nie jest przysłowiowym koniem....Plus dobra kawa podczas rozmowy. Po prostu super. Mogę tylko polecić. I szczerze, to nie znam drugiego takiego sprzedawcy z tej branży, a przerobiłem tych zakupów naprawdę sporo przez lata.
ODPOWIEDZ Poprzedni tematNastępny temat

Wróć do „Broń i amunicja - WBP”