Pytanko

Tematy dotyczące wiatrówek

Moderator: Moderatorzy wiatrówkowi

Simo Hayha
Reactions:
Posty: 13
Rejestracja: 27 kwietnia 2003, 22:52
Tematy: 4
Lokalizacja: Szczecin
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Pytanko

Post autor: Simo Hayha »

Tak własnie siedze przed złomem i się zastanawiam czy są lunety z termowizjerem :P ? Jak by ktoś niewiediał co to jest to w filmie "predator" właśnie nasz łowca używa takich zabawek :twisted: .Wiec co ,widzieliście kiedyś takie cudo do optyki :P ?Jeśli tak to dajcie linka ,jeśli to możliwe :)


Pozdrawia FiliP.
Czy kiedy kolwiek byl lepszy snajper od niego ?
Szpikulec
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 153
Rejestracja: 29 grudnia 2002, 13:08
Tematy: 44
Lokalizacja: Warszawa
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Post autor: Szpikulec »

Hmm... z tego co wiem, to rumiele tego typu montuje sie na czołgach i bojowych wozach piechoty :D ...tego typu urządzonko jest bardzo ciężkie i bardziej skomplikowane od urządzeń noktowizyjnych...które i tak są ogromniaste i ledwie mieszczą sie na broni strzeleckej :? , tak że raczej z termowizorem to musisz jeszcze trochę poczekać :cry: , a jak wystarzy Ci noktowizor (raczej aktywny) to sprawdź to:
www.sovietbazaar.com
albo lepiej:
www.kalinkaopitcs.com
Awatar użytkownika
variag
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 10181
Rejestracja: 15 kwietnia 2003, 20:34
Tematy: 192
Lokalizacja: Bełchatów
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy
Kontakt:

Post autor: variag »

Jest dużo firm świadczących usługi termowizyjne... śmigłowiec Mi-24 w swoim wyposażeniu też taką kamerkę posiada. A do strzelań z broni pneumatycznej można się zastanowić nad systemem GPS!!! Też może być fajnie :D i chyba też to było na jakimś filmie ...
A może bardziej Ci chodzi o laser ???
A co masz problemy z trafianiem w nocy ???
A do czego strzelasz nocną porą ???
Simo Hayha
Reactions:
Posty: 13
Rejestracja: 27 kwietnia 2003, 22:52
Tematy: 4
Lokalizacja: Szczecin
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Post autor: Simo Hayha »

Hm zacznijmy od tego ze ja nigdy niemiałem zamiaru tego kupić :P .Po 1 że sama taka zabawka waż z 5kg jak nie więcej to jeszcze takie duże to holerstwo że niewiem czy moje nożki mialy by z tym równowage jakomkolwiek :twisted: .No ale przyznajcie ....CIEMNOSC ... COS SLYCHAC .... :twisted: .... ROZGLADACIE SIE WASZYM NOKTOWIZORKIEM LECZ NIC NIESLYCHAC ...... NASTEPNEGO DNIA IDZIECIE Z TERMOWIZYJNA LUNETA .... I ODRAZU LAPIECIE DZIKA ZA ROGI(Kły ale rogi lepije brzmi :Pw ) JEDNYM
SZCZALEM :twisted: :twisted: .

No i wlasnie mam jeszcze jedno pytnako .Jeśli mamy już mnp lunete z noktowizorem to w dzien nienadaje się ona zabardo do szczelania :) wiec czy taki noktowizor można wyłączyc :P ..Wiecie noc , jeden przycisk JEST NOKTOWIZOR , dzien , przycisk i jest zwykła luneta :twisted: .Pewnie i niema :(

Variag zapewniam cie że nieszczelam z okna domu , z nocy , do biednych przechowniów :) .. Tylko mnie ciekawość żerała :P .
Czy kiedy kolwiek byl lepszy snajper od niego ?
Awatar użytkownika
variag
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 10181
Rejestracja: 15 kwietnia 2003, 20:34
Tematy: 192
Lokalizacja: Bełchatów
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy
Kontakt:

Post autor: variag »

ad Simo
po pierwsze primo : kły dzika to szable i fajki (tzn. górne-dolne)
po drugie primo : wiatrówka to broń sportowa nie myśliwska
po trzecie primo : polecam jakieś forum myśliwskie dla Ciebie
po czwarte primo : fajnie że nie strzelasz do przechodniów
:D
Simo Hayha
Reactions:
Posty: 13
Rejestracja: 27 kwietnia 2003, 22:52
Tematy: 4
Lokalizacja: Szczecin
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Post autor: Simo Hayha »

heheh spoko wiem ze kły dzika tak sie nazywają :) ale ja dałęm tylko taki emocjonalny przyklad żeby się wczuć :twisted: .No i nieszczelam do niczego co żywe :)... chyba ze do much jak na tarczy są ale ani razu mi się i tak nieudało upolowac cholerstwa :twisted: .

Co do celownika termowizyjnego (chyba zle napisałem :P ) to mozna taki MAŁY :) zobaczyc http://www.mptri.3d.pl/snajper/imgcel/HONEYWELL.JPG



Czemu niedziła tutaj zwykla komenda HTML .. ta dokłądnie mówiac "<b><font color="red" size="5"><ahref=""></a> </font><br> "
??
Czy kiedy kolwiek byl lepszy snajper od niego ?
JM
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 1949
Rejestracja: 14 lutego 2003, 02:11
Tematy: 113
Lokalizacja: Wrocław
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Post autor: JM »

Proponuje namówic Japończyków (ewentualnie Amerykanów) do tego aby w śrucie zainstalowali mini system samonaprowadzania połaczony z GPS, do tego miniaturową kamerkę, która bedzie porównywała teren nad którym leci do tego co ma na dysku, a bedzie miała całą mapę ziemi....

po wsadzeniu takiego śruta do wiatrówki trafisz nawet w nocy.... :lol: :lol: :lol:
ODPOWIEDZ Poprzedni tematNastępny temat

Wróć do „Wiatrówki”