W zeszłym roku był, można było od razu kliknąć i wszystko jasne.
Wychodzi mi na to, że wątek w wątku w wątku, to mnie, starego, już chyba przerasta .... no chyba że admini mnie nie lubią i mam ograniczony podgląd wątków
PS, zeby nie było z "Szukaj ..." potrafię skorzystać










