Czy jestem za stary na strzelanie i internet ?

Tematy związane z dyscypliną strzelecką Air Benchrest.

Moderator: Moderatorzy wiatrówkowi

Awatar użytkownika
Severin
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 629
Rejestracja: 25 sierpnia 2010, 00:01
Tematy: 49
Lokalizacja: Knurów
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Czy jestem za stary na strzelanie i internet ?

Post autor: Severin »

Od 20 min próbuje znaleźć główny wątek dotyczący tegorocznych MP w Głogówku ...
W zeszłym roku był, można było od razu kliknąć i wszystko jasne.
Wychodzi mi na to, że wątek w wątku w wątku, to mnie, starego, już chyba przerasta .... no chyba że admini mnie nie lubią i mam ograniczony podgląd wątków ;)

PS, zeby nie było z "Szukaj ..." potrafię skorzystać
Różne takie co dają radość :)
Awatar użytkownika
jarni8
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 727
Rejestracja: 17 stycznia 2023, 22:34
Tematy: 52
Lokalizacja: Kraków
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Czy jestem za stary na strzelanie i internet ?

Post autor: jarni8 »

Cześć Seweryn,

Zawody te są zlokalizowane w poddziale "Zawody Air Benchrest", tutaj: KLIK

Pozdrawiam,
Jarek
Waltheyr LG400 Competition + Falcon Endura S10i+ 1-10x24 | Weaver T36 36x40 AO
Weihrauch HW 95 Lux + [loading...]
Małopolski Klub Strzelecki Dragon LOK
Awatar użytkownika
Severin
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 629
Rejestracja: 25 sierpnia 2010, 00:01
Tematy: 49
Lokalizacja: Knurów
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Czy jestem za stary na strzelanie i internet ?

Post autor: Severin »

No wiem, wczoraj "cudownie" zmieniła się data, na niebudzącą wątpliwości
Różne takie co dają radość :)
Awatar użytkownika
tommylee
Administrator
Administrator
Reactions:
Posty: 3538
Rejestracja: 13 maja 2007, 10:24
Tematy: 186
Lokalizacja: Kędzierzyn-Koźle
Grupa: Administratorzy

Re: Czy jestem za stary na strzelanie i internet ?

Post autor: tommylee »

hihihi, no czasami cos mi sie pomiesza ale już jest 2026 rok
Pozdrawiam Tomek :-)
Steyr 100 + March 48/52 | Leupold EFR 3-9/33
http://forum-bron.pl/app.php/rules
ODPOWIEDZ Poprzedni tematNastępny temat

Wróć do „Air Benchrest”