Dyskusja do [07.06.2026] III Eliminacja Pucharu Hunterów - Kalety
Moderatorzy: Moderatorzy wiatrówkowi, Moderator informacji o zawodach
- Dietriech
- Zarejestrowany użytkownik

- Reactions:
- Posty: 107
- Rejestracja: 06 kwietnia 2014, 22:29
- Tematy: 39
- Lokalizacja: Śląsk
- Grupa: Zarejestrowani użytkownicy
- Dietriech
- Zarejestrowany użytkownik

- Reactions:
- Posty: 107
- Rejestracja: 06 kwietnia 2014, 22:29
- Tematy: 39
- Lokalizacja: Śląsk
- Grupa: Zarejestrowani użytkownicy
Re: Dyskusja do [07.06.2026] III Eliminacja Pucharu Hunterów - Kalety
W imieniu klubu Hunter Team chciałbym ogłosić, że podczas zawodów klub będzie prowadził sprzedaż śrutu pozostałego po sklepie naszego zmarłego kolegi Krzysztofa Kowalczyka. Działamy w porozumieniu z rodziną, a cały dochód zostanie przekazany właścicielowi towaru, zachęcamy do wsparcia tej inicjatywy.
- joker-os
- Zarejestrowany użytkownik

- Reactions:
- Posty: 64
- Rejestracja: 31 lipca 2016, 21:40
- Tematy: 23
- Grupa: Zarejestrowani użytkownicy
Re: Dyskusja do [07.06.2026] III Eliminacja Pucharu Hunterów - Kalety
Super inicjatywa. Jaka forma płatności? Damy radę blikiem, czy tylko gotówką?
_____FT____ 
- Dietriech
- Zarejestrowany użytkownik

- Reactions:
- Posty: 107
- Rejestracja: 06 kwietnia 2014, 22:29
- Tematy: 39
- Lokalizacja: Śląsk
- Grupa: Zarejestrowani użytkownicy
-
EmD
- Nowy użytkownik

- Reactions:
- Posty: 0
- Rejestracja: 26 września 2022, 17:39
- Tematy: 0
- Grupa: Nowo zarejestrowani użytkownicy
- Dietriech
- Zarejestrowany użytkownik

- Reactions:
- Posty: 107
- Rejestracja: 06 kwietnia 2014, 22:29
- Tematy: 39
- Lokalizacja: Śląsk
- Grupa: Zarejestrowani użytkownicy
Re: Dyskusja do [07.06.2026] III Eliminacja Pucharu Hunterów - Kalety
WYNIKI
KLASYFIKACJA GENERALNA PH2026
Dziękuję wszystkim za przybycie, szkoda, że nie udało się skończyć zawodów na sucho, ale przynajmniej większość czasu było bez opadów
Na kolejnych naszych eliminacjach również będziemy wystawiać śrut na tej samej zasadzie co dziś, więcej informacji będzie wraz z ogłoszeniem.
KLASYFIKACJA GENERALNA PH2026
Dziękuję wszystkim za przybycie, szkoda, że nie udało się skończyć zawodów na sucho, ale przynajmniej większość czasu było bez opadów
Na kolejnych naszych eliminacjach również będziemy wystawiać śrut na tej samej zasadzie co dziś, więcej informacji będzie wraz z ogłoszeniem.
- Gamo49
- Nowy użytkownik

- Reactions:
- Posty: 0
- Rejestracja: 02 czerwca 2019, 20:12
- Tematy: 2
- Grupa: Nowo zarejestrowani użytkownicy
Re: Dyskusja do [07.06.2026] III Eliminacja Pucharu Hunterów - Kalety
Dzięki Dawid za błyskawiczne wyniki i generalkę. Fotki Emilki bajka.
NON NOBIS DOMINE, NON NOBIS, SED NOMINE TUO DA GLORIAM.
- Jano
- Zarejestrowany użytkownik

- Reactions:
- Posty: 423
- Rejestracja: 14 sierpnia 2004, 18:14
- Tematy: 24
- Lokalizacja: Brzesko
- Grupa: Zarejestrowani użytkownicy
Re: Dyskusja do [07.06.2026] III Eliminacja Pucharu Hunterów - Kalety
Dziękujemy z Ewą za fajne zawody. Fotki jak zawsze profeska 
Zgubiliście moje wyniki w klasyfikacji generalnej.
Zgubiliście moje wyniki w klasyfikacji generalnej.
- Jano
- Zarejestrowany użytkownik

- Reactions:
- Posty: 423
- Rejestracja: 14 sierpnia 2004, 18:14
- Tematy: 24
- Lokalizacja: Brzesko
- Grupa: Zarejestrowani użytkownicy
Re: Dyskusja do [07.06.2026] III Eliminacja Pucharu Hunterów - Kalety
Dziękujemy z Ewą za fajne zawody. Fotki jak zawsze profeska 
Zgubiliście moje wyniki w klasyfikacji generalnej.
Zgubiliście moje wyniki w klasyfikacji generalnej.
- AndyOO
- Zarejestrowany użytkownik

- Reactions:
- Posty: 1355
- Rejestracja: 13 września 2008, 15:08
- Tematy: 13
- Lokalizacja: KO00HV
- Grupa: Zarejestrowani użytkownicy
Re: Dyskusja do [07.06.2026] III Eliminacja Pucharu Hunterów - Kalety
Dzięki Hunterzy ona super zawody i załatwienie pogody na prawie cały ten czas
Ryszardowi dziękuję za wspólne przejście toru, a grupą pobocznym za miłą atmosferę na nim
Gratulacje dla zwycięzców i do zobaczenia następnym razem
Gratulacje dla zwycięzców i do zobaczenia następnym razem
- Janosik_
- Nowy użytkownik

- Reactions:
- Posty: 0
- Rejestracja: 22 października 2017, 16:29
- Tematy: 0
- Grupa: Nowo zarejestrowani użytkownicy
Re: Dyskusja do [07.06.2026] III Eliminacja Pucharu Hunterów - Kalety
Dzięki Hunterzy za zawody w ciepłej jak zwykle prawie rodzinnej atmosferze i na przyjemnym dość zwartym torze. Bardzo mi się podobało i muszę powiedzieć, że nie zawiodłem się obecnością "moich ulubionych stanowisk" gdzie jagodziny i trawki wyciągają jaszczura na wysokie łokcie
Gratulacje dla zwycięzców i tych medalistów którzy bezgłośnie znieśli nagły dotyk zimnej mokrej wstążki na karku podczas ceremonii
Gratulacje dla zwycięzców i tych medalistów którzy bezgłośnie znieśli nagły dotyk zimnej mokrej wstążki na karku podczas ceremonii
STEYR Challenge HFT + Sightron SIII
- joker-os
- Zarejestrowany użytkownik

- Reactions:
- Posty: 64
- Rejestracja: 31 lipca 2016, 21:40
- Tematy: 23
- Grupa: Zarejestrowani użytkownicy
Re: Dyskusja do [07.06.2026] III Eliminacja Pucharu Hunterów - Kalety
Dzięki hunterzy za super zawody i wielkie dzięki za stanowiska gdzie były po 2 figurki do FT
bardzo dziękuję i doceniam
I mam nadzieję, że do następnych zawodów jak tylko zdrowie i czas dopisze
Nie wiem nie wiem kto pomylił w zamówieniu deszcz z wiaterkiem ale liczę na poprawkę następnym razem

Dzięki Janku za wspólne strzelanie
I mam nadzieję, że do następnych zawodów jak tylko zdrowie i czas dopisze
Nie wiem nie wiem kto pomylił w zamówieniu deszcz z wiaterkiem ale liczę na poprawkę następnym razem
Dzięki Janku za wspólne strzelanie
_____FT____ 
-
Eliasz
- Nowy użytkownik

- Reactions:
- Posty: 1
- Rejestracja: 12 czerwca 2024, 12:12
- Tematy: 0
- Grupa: Nowo zarejestrowani użytkownicy
Re: Dyskusja do [07.06.2026] III Eliminacja Pucharu Hunterów - Kalety
Podziękowania dla Hunterów za kolejne extra zorganizowane zawody
Nawet solidny pokropek nie był w stanie ostudzić rozgrzanej rywalizacji w FT kończącej się dogrywką.
Pozdrowienia dla wszystkich i do zobaczenia
Nawet solidny pokropek nie był w stanie ostudzić rozgrzanej rywalizacji w FT kończącej się dogrywką.
Pozdrowienia dla wszystkich i do zobaczenia
-
Taternik1971
- Nowy użytkownik

- Reactions:
- Posty: 3
- Rejestracja: 21 kwietnia 2025, 06:31
- Tematy: 0
- Grupa: Nowo zarejestrowani użytkownicy
Re: Dyskusja do [07.06.2026] III Eliminacja Pucharu Hunterów - Kalety
Dzięki za zawody. Idę się dalej suszyć...
-
Taternik1971
- Nowy użytkownik

- Reactions:
- Posty: 3
- Rejestracja: 21 kwietnia 2025, 06:31
- Tematy: 0
- Grupa: Nowo zarejestrowani użytkownicy
Re: Dyskusja do [07.06.2026] III Eliminacja Pucharu Hunterów - Kalety
Dzięki za zawody. Idę się dalej suszyć...








