Dyskusja do [07.06.2026] III Eliminacja Pucharu Hunterów - Kalety

Ważne informacje i dyskusje dotyczące zawodów, imprez i innych okazji.

Moderatorzy: Moderatorzy wiatrówkowi, Moderator informacji o zawodach

Awatar użytkownika
Dietriech
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 107
Rejestracja: 06 kwietnia 2014, 22:29
Tematy: 39
Lokalizacja: Śląsk
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Dyskusja do [07.06.2026] III Eliminacja Pucharu Hunterów - Kalety

Post autor: Dietriech »

Awatar użytkownika
Dietriech
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 107
Rejestracja: 06 kwietnia 2014, 22:29
Tematy: 39
Lokalizacja: Śląsk
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Dyskusja do [07.06.2026] III Eliminacja Pucharu Hunterów - Kalety

Post autor: Dietriech »

W imieniu klubu Hunter Team chciałbym ogłosić, że podczas zawodów klub będzie prowadził sprzedaż śrutu pozostałego po sklepie naszego zmarłego kolegi Krzysztofa Kowalczyka. Działamy w porozumieniu z rodziną, a cały dochód zostanie przekazany właścicielowi towaru, zachęcamy do wsparcia tej inicjatywy.
Awatar użytkownika
joker-os
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 64
Rejestracja: 31 lipca 2016, 21:40
Tematy: 23
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Dyskusja do [07.06.2026] III Eliminacja Pucharu Hunterów - Kalety

Post autor: joker-os »

Super inicjatywa. Jaka forma płatności? Damy radę blikiem, czy tylko gotówką?
_____FT____ :502:
Awatar użytkownika
Dietriech
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 107
Rejestracja: 06 kwietnia 2014, 22:29
Tematy: 39
Lokalizacja: Śląsk
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Dyskusja do [07.06.2026] III Eliminacja Pucharu Hunterów - Kalety

Post autor: Dietriech »

Tylko gotówką
EmD
Nowy użytkownik
Nowy użytkownik
Reactions:
Posty: 0
Rejestracja: 26 września 2022, 17:39
Tematy: 0
Grupa: Nowo zarejestrowani użytkownicy

Re: Dyskusja do [07.06.2026] III Eliminacja Pucharu Hunterów - Kalety

Post autor: EmD »

Awatar użytkownika
Dietriech
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 107
Rejestracja: 06 kwietnia 2014, 22:29
Tematy: 39
Lokalizacja: Śląsk
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Dyskusja do [07.06.2026] III Eliminacja Pucharu Hunterów - Kalety

Post autor: Dietriech »

WYNIKI

KLASYFIKACJA GENERALNA PH2026

Dziękuję wszystkim za przybycie, szkoda, że nie udało się skończyć zawodów na sucho, ale przynajmniej większość czasu było bez opadów :)

Na kolejnych naszych eliminacjach również będziemy wystawiać śrut na tej samej zasadzie co dziś, więcej informacji będzie wraz z ogłoszeniem.
Awatar użytkownika
Gamo49
Nowy użytkownik
Nowy użytkownik
Reactions:
Posty: 0
Rejestracja: 02 czerwca 2019, 20:12
Tematy: 2
Grupa: Nowo zarejestrowani użytkownicy

Re: Dyskusja do [07.06.2026] III Eliminacja Pucharu Hunterów - Kalety

Post autor: Gamo49 »

Dzięki Dawid za błyskawiczne wyniki i generalkę. Fotki Emilki bajka.
NON NOBIS DOMINE, NON NOBIS, SED NOMINE TUO DA GLORIAM.
Awatar użytkownika
Jano
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 423
Rejestracja: 14 sierpnia 2004, 18:14
Tematy: 24
Lokalizacja: Brzesko
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Dyskusja do [07.06.2026] III Eliminacja Pucharu Hunterów - Kalety

Post autor: Jano »

Dziękujemy z Ewą za fajne zawody. Fotki jak zawsze profeska 👍
Zgubiliście moje wyniki w klasyfikacji generalnej.
Awatar użytkownika
Jano
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 423
Rejestracja: 14 sierpnia 2004, 18:14
Tematy: 24
Lokalizacja: Brzesko
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Dyskusja do [07.06.2026] III Eliminacja Pucharu Hunterów - Kalety

Post autor: Jano »

Dziękujemy z Ewą za fajne zawody. Fotki jak zawsze profeska 👍
Zgubiliście moje wyniki w klasyfikacji generalnej.
Awatar użytkownika
AndyOO
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 1355
Rejestracja: 13 września 2008, 15:08
Tematy: 13
Lokalizacja: KO00HV
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Dyskusja do [07.06.2026] III Eliminacja Pucharu Hunterów - Kalety

Post autor: AndyOO »

Dzięki Hunterzy ona super zawody i załatwienie pogody na prawie cały ten czas :) Ryszardowi dziękuję za wspólne przejście toru, a grupą pobocznym za miłą atmosferę na nim :piwo:
Gratulacje dla zwycięzców i do zobaczenia następnym razem :one:
SQ7OO
I żeby nie było, ja świetnie strzelam, tylko rzadko trafiam :502:
Awatar użytkownika
Janosik_
Nowy użytkownik
Nowy użytkownik
Reactions:
Posty: 0
Rejestracja: 22 października 2017, 16:29
Tematy: 0
Grupa: Nowo zarejestrowani użytkownicy

Re: Dyskusja do [07.06.2026] III Eliminacja Pucharu Hunterów - Kalety

Post autor: Janosik_ »

Dzięki Hunterzy za zawody w ciepłej jak zwykle prawie rodzinnej atmosferze i na przyjemnym dość zwartym torze. Bardzo mi się podobało i muszę powiedzieć, że nie zawiodłem się obecnością "moich ulubionych stanowisk" gdzie jagodziny i trawki wyciągają jaszczura na wysokie łokcie :wink:
Gratulacje dla zwycięzców i tych medalistów którzy bezgłośnie znieśli nagły dotyk zimnej mokrej wstążki na karku podczas ceremonii ;laughing:
STEYR Challenge HFT + Sightron SIII
Awatar użytkownika
joker-os
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 64
Rejestracja: 31 lipca 2016, 21:40
Tematy: 23
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Dyskusja do [07.06.2026] III Eliminacja Pucharu Hunterów - Kalety

Post autor: joker-os »

Dzięki hunterzy za super zawody i wielkie dzięki za stanowiska gdzie były po 2 figurki do FT :piwo: bardzo dziękuję i doceniam :532:

I mam nadzieję, że do następnych zawodów jak tylko zdrowie i czas dopisze :)

Nie wiem nie wiem kto pomylił w zamówieniu deszcz z wiaterkiem ale liczę na poprawkę następnym razem :568: :-D

Dzięki Janku za wspólne strzelanie :gun2:
_____FT____ :502:
Eliasz
Nowy użytkownik
Nowy użytkownik
Reactions:
Posty: 1
Rejestracja: 12 czerwca 2024, 12:12
Tematy: 0
Grupa: Nowo zarejestrowani użytkownicy

Re: Dyskusja do [07.06.2026] III Eliminacja Pucharu Hunterów - Kalety

Post autor: Eliasz »

Podziękowania dla Hunterów za kolejne extra zorganizowane zawody ;)
Nawet solidny pokropek nie był w stanie ostudzić rozgrzanej rywalizacji w FT kończącej się dogrywką.
Pozdrowienia dla wszystkich i do zobaczenia :516:
Taternik1971
Nowy użytkownik
Nowy użytkownik
Reactions:
Posty: 3
Rejestracja: 21 kwietnia 2025, 06:31
Tematy: 0
Grupa: Nowo zarejestrowani użytkownicy

Re: Dyskusja do [07.06.2026] III Eliminacja Pucharu Hunterów - Kalety

Post autor: Taternik1971 »

Dzięki za zawody. Idę się dalej suszyć...😄
Taternik1971
Nowy użytkownik
Nowy użytkownik
Reactions:
Posty: 3
Rejestracja: 21 kwietnia 2025, 06:31
Tematy: 0
Grupa: Nowo zarejestrowani użytkownicy

Re: Dyskusja do [07.06.2026] III Eliminacja Pucharu Hunterów - Kalety

Post autor: Taternik1971 »

Dzięki za zawody. Idę się dalej suszyć...😄
ODPOWIEDZ Poprzedni tematNastępny temat

Wróć do „Dyskusje o zawodach”