Luneta obserwacyjna
Moderatorzy: Moderatorzy WBP, Moderatorzy wiatrówkowi, Moderatorzy CP
- duber
- Zarejestrowany użytkownik

- Reactions:
- Posty: 10759
- Rejestracja: 21 czerwca 2009, 17:03
- Tematy: 60
- Lokalizacja: Lubuskie
- Grupa: Zarejestrowani użytkownicy
Re: Luneta obserwacyjna
Na zawodach nie pozwalają używać kamer
Zawody z broni historycznej czy z przeziernika ... Kupiłem tą 85ed
Zawody z broni historycznej czy z przeziernika ... Kupiłem tą 85ed
308, 7.62x39,7.62x54, 7.65 Browning, 223, 22lr, 9x19, 9x18, 12/70, 357, 38
- duber
- Zarejestrowany użytkownik

- Reactions:
- Posty: 10759
- Rejestracja: 21 czerwca 2009, 17:03
- Tematy: 60
- Lokalizacja: Lubuskie
- Grupa: Zarejestrowani użytkownicy
Re: Luneta obserwacyjna
Nowa delta 85ed
Odległość hmm ok.500m
Fon w łapie to nie złapał idealnie ostrości
Na weekend strzelnica


Odległość hmm ok.500m
Fon w łapie to nie złapał idealnie ostrości
Na weekend strzelnica


308, 7.62x39,7.62x54, 7.65 Browning, 223, 22lr, 9x19, 9x18, 12/70, 357, 38
- bezduszny
- Zarejestrowany użytkownik

- Reactions:
- Posty: 8930
- Rejestracja: 06 stycznia 2017, 20:42
- Tematy: 124
- Grupa: Zarejestrowani użytkownicy
Re: Luneta obserwacyjna
To ta co kosztuje coś koło 4.2k ?
Jeżeli cegła upadła Ci na nogę a nie znasz polskiego... to tak na prawdę nie masz co powiedzieć.
- duber
- Zarejestrowany użytkownik

- Reactions:
- Posty: 10759
- Rejestracja: 21 czerwca 2009, 17:03
- Tematy: 60
- Lokalizacja: Lubuskie
- Grupa: Zarejestrowani użytkownicy
Re: Luneta obserwacyjna
Tak 4099 teleskopy.pl
Szukam uchwytu na fona, teraz lipa z ręki
Szukam uchwytu na fona, teraz lipa z ręki
308, 7.62x39,7.62x54, 7.65 Browning, 223, 22lr, 9x19, 9x18, 12/70, 357, 38
-
APS
- Zarejestrowany użytkownik

- Reactions:
- Posty: 590
- Rejestracja: 17 grudnia 2012, 11:56
- Tematy: 0
- Grupa: Zarejestrowani użytkownicy
Re: Luneta obserwacyjna
Przecież nie widać przestrzelin w białym!
Tak na serio to wygląda całkiem nieźle z tych zdjęć. Jak eye box?
- duber
- Zarejestrowany użytkownik

- Reactions:
- Posty: 10759
- Rejestracja: 21 czerwca 2009, 17:03
- Tematy: 60
- Lokalizacja: Lubuskie
- Grupa: Zarejestrowani użytkownicy
Re: Luneta obserwacyjna
Jutro sie pobawię w terenie opisze.
308, 7.62x39,7.62x54, 7.65 Browning, 223, 22lr, 9x19, 9x18, 12/70, 357, 38
- Akilan
- Użytkownik komercyjny

- Reactions:
- Posty: 301
- Rejestracja: 04 czerwca 2008, 16:44
- Tematy: 4
- Lokalizacja: Rypin
- Grupa: Zarejestrowani użytkownicy
Re: Luneta obserwacyjna
Będzie nie na temat, ale tylko trochę.
Z tarczami "niebieskimi" nie jest potrzebna wcale luneta obserwacyjna. Widać wszystkie przestrzeliny na 300m z lunety celowniczej. Celownik to raczej tańsza luneta arken ep5.
Na pewno z 308ki.
Z tarczami "niebieskimi" nie jest potrzebna wcale luneta obserwacyjna. Widać wszystkie przestrzeliny na 300m z lunety celowniczej. Celownik to raczej tańsza luneta arken ep5.
Na pewno z 308ki.
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
4,5 ; 22lr ; 9x19 ; 32s&w ; 223 ; 308.
- duber
- Zarejestrowany użytkownik

- Reactions:
- Posty: 10759
- Rejestracja: 21 czerwca 2009, 17:03
- Tematy: 60
- Lokalizacja: Lubuskie
- Grupa: Zarejestrowani użytkownicy
Re: Luneta obserwacyjna
Nie tarcza ale ..., dziś mialem niezły miraż i delta ledwo dawała radę na 100m. Później na 300 w białym było widać. Taka loteria. Kamera zawsze się sprawdza niestety.


Notatki markerem na antenie



Notatki markerem na antenie

308, 7.62x39,7.62x54, 7.65 Browning, 223, 22lr, 9x19, 9x18, 12/70, 357, 38








