Pokazali zdjecia na fb, nigdzie jednak nie jest napisane gdzie to ma być.
Ściśle tajne?
|
|
Strzelnica Braterstwa na ŚląskuModerator: Marin205
Strzelnica Braterstwa na ŚląskuCzy ktoś wie gdzie ma być?
Pokazali zdjecia na fb, nigdzie jednak nie jest napisane gdzie to ma być. Ściśle tajne?
Re: Strzelnica Braterstwa na ŚląskuPlotka głosi, że w Jaworznie i że będzie pod dachem. Na razie nikt pary z gęby nie chce puścić nt. szczegółów.
Sam czekam z ciekawością.
Re: Strzelnica Braterstwa na ŚląskuJa slyszałem, że koło Sosnowca. Jakby nie patrzyć to Jaworzno jest koło Sosnowca.
Dach na fotach widać(?) betonowy. Z Hubertechiem to Jaworzno sie stanie strzelnicowym zagłębiem.
Re: Strzelnica Braterstwa na ŚląskuJak na zamówienie - ktoś na forum braterstwa wysypał, że to Sosnowiec.
Pozostaje nam techniką plotkowej triangulacji wyznaczyć lokalizację
Re: Strzelnica Braterstwa na ŚląskuTo nie jest Hubertech w Jaworznie.
W samym Sosnowcu jest strzelnica Gwardii na Braci Mieroszewskich, ale u nich też inaczej wyglądało. PS - ze zdjęcia wynika, ze to jakaś nowa inwestycja.
Re: Strzelnica Braterstwa na Śląskua to jakaś tajemnica dla nieklubowiczów? chętnie się dowiem czegoś o nowym obiekcie w regionie
|
|