Strzelnica Braterstwa na Śląsku

Moderator: Marin205

Sheridan
Nowy użytkownik
Nowy użytkownik
Reactions:
Posty: 1
Rejestracja: 06 lipca 2025, 08:48
Tematy: 2
Grupa: Nowo zarejestrowani użytkownicy

Strzelnica Braterstwa na Śląsku

Post autor: Sheridan »

Czy ktoś wie gdzie ma być?

Pokazali zdjecia na fb, nigdzie jednak nie jest napisane gdzie to ma być.

Ściśle tajne? :one:
Awatar użytkownika
Szaddam
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 162
Rejestracja: 24 kwietnia 2016, 17:23
Tematy: 0
Lokalizacja: Będzin
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Strzelnica Braterstwa na Śląsku

Post autor: Szaddam »

Plotka głosi, że w Jaworznie i że będzie pod dachem. Na razie nikt pary z gęby nie chce puścić nt. szczegółów.
Sam czekam z ciekawością.
Sheridan
Nowy użytkownik
Nowy użytkownik
Reactions:
Posty: 1
Rejestracja: 06 lipca 2025, 08:48
Tematy: 2
Grupa: Nowo zarejestrowani użytkownicy

Re: Strzelnica Braterstwa na Śląsku

Post autor: Sheridan »

Ja slyszałem, że koło Sosnowca. Jakby nie patrzyć to Jaworzno jest koło Sosnowca. :) Kiedyś się jeździło na paintballe do Fakro- może tam?

Dach na fotach widać(?) betonowy.

Z Hubertechiem to Jaworzno sie stanie strzelnicowym zagłębiem.
Sheridan
Nowy użytkownik
Nowy użytkownik
Reactions:
Posty: 1
Rejestracja: 06 lipca 2025, 08:48
Tematy: 2
Grupa: Nowo zarejestrowani użytkownicy

Re: Strzelnica Braterstwa na Śląsku

Post autor: Sheridan »

Jak na zamówienie - ktoś na forum braterstwa wysypał, że to Sosnowiec.

Pozostaje nam techniką plotkowej triangulacji wyznaczyć lokalizację ;laughing:
anonimowe
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 325
Rejestracja: 21 marca 2025, 23:50
Tematy: 5
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Strzelnica Braterstwa na Śląsku

Post autor: anonimowe »

Sheridan pisze: 15 lipca 2025, 22:43 Czy ktoś wie gdzie ma być?

Pokazali zdjecia na fb, nigdzie jednak nie jest napisane gdzie to ma być.

Ściśle tajne? :one:
Masz gdzieś te zdjęcia? podeślij link
Sheridan
Nowy użytkownik
Nowy użytkownik
Reactions:
Posty: 1
Rejestracja: 06 lipca 2025, 08:48
Tematy: 2
Grupa: Nowo zarejestrowani użytkownicy

Re: Strzelnica Braterstwa na Śląsku

Post autor: Sheridan »

https://www.facebook.com/share/p/16atG8N11t/

FB only...

Wiesz gdzie to moze być?
anonimowe
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 325
Rejestracja: 21 marca 2025, 23:50
Tematy: 5
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Strzelnica Braterstwa na Śląsku

Post autor: anonimowe »

To nie jest Hubertech w Jaworznie.

W samym Sosnowcu jest strzelnica Gwardii na Braci Mieroszewskich, ale u nich też inaczej wyglądało.

PS - ze zdjęcia wynika, ze to jakaś nowa inwestycja.
Sheridan
Nowy użytkownik
Nowy użytkownik
Reactions:
Posty: 1
Rejestracja: 06 lipca 2025, 08:48
Tematy: 2
Grupa: Nowo zarejestrowani użytkownicy

Re: Strzelnica Braterstwa na Śląsku

Post autor: Sheridan »

Zgadza się. Tylko gdzie i kiedy otwarcie? :512:
Bibiampolikanczyk
Nowy użytkownik
Nowy użytkownik
Reactions:
Posty: 5
Rejestracja: 04 lutego 2025, 15:34
Tematy: 0
Grupa: Nowo zarejestrowani użytkownicy

Re: Strzelnica Braterstwa na Śląsku

Post autor: Bibiampolikanczyk »

Info u klubowiczów.
anonimowe
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 325
Rejestracja: 21 marca 2025, 23:50
Tematy: 5
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Strzelnica Braterstwa na Śląsku

Post autor: anonimowe »

a to jakaś tajemnica dla nieklubowiczów? chętnie się dowiem czegoś o nowym obiekcie w regionie :516:
Sheridan
Nowy użytkownik
Nowy użytkownik
Reactions:
Posty: 1
Rejestracja: 06 lipca 2025, 08:48
Tematy: 2
Grupa: Nowo zarejestrowani użytkownicy

Re: Strzelnica Braterstwa na Śląsku

Post autor: Sheridan »

No właśnie problem jest, bo klubowicze też nie wiedzą .. :583:
Awatar użytkownika
Myszoskoczek
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 153
Rejestracja: 18 lutego 2024, 20:34
Tematy: 0
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Strzelnica Braterstwa na Śląsku

Post autor: Myszoskoczek »

<usunięte>
MorganG
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 74
Rejestracja: 19 lutego 2018, 11:28
Tematy: 9
Lokalizacja: Zabrze
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Strzelnica Braterstwa na Śląsku

Post autor: MorganG »

Sheridan pisze: 16 lipca 2025, 22:32 Jak na zamówienie - ktoś na forum braterstwa wysypał, że to Sosnowiec.

Pozostaje nam techniką plotkowej triangulacji wyznaczyć lokalizację ;laughing:
Pieronie ! A Sosnowiec od kiedy to je slunsk ? ;laughing:
ODPOWIEDZ Poprzedni tematNastępny temat

Wróć do „Mapa Strzelnic w Polsce”