Amunicja kolekcjonerska
Moderator: Moderatorzy WBP
- muczacz
- Zarejestrowany użytkownik

- Reactions:
- Posty: 2949
- Rejestracja: 27 września 2020, 03:45
- Tematy: 28
- Lokalizacja: Kłodzko
- Grupa: Zarejestrowani użytkownicy
Re: Amunicja kolekcjonerska
Bób , Honor , Dziczyzna
pozdrawiam Boguś
pozdrawiam Boguś
-
mateusz kurowski
- Zarejestrowany użytkownik

- Reactions:
- Posty: 435
- Rejestracja: 11 listopada 2008, 13:11
- Tematy: 21
- Lokalizacja: Bytom/Gliwice/Myszków
- Grupa: Zarejestrowani użytkownicy
-
Kret67
- Zarejestrowany użytkownik

- Reactions:
- Posty: 117
- Rejestracja: 29 sierpnia 2018, 13:39
- Tematy: 0
- Lokalizacja: wielkopolska
- Grupa: Zarejestrowani użytkownicy
Re: Amunicja kolekcjonerska
Mam nareszcie do zbiorów:
9 x 39mm
Nadal szukam polskich naboi z pociskami. OR : 9mm Para I 7.62 x 39.
9 x 39mm
Nadal szukam polskich naboi z pociskami. OR : 9mm Para I 7.62 x 39.
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.










