LREC 2026

Dąbrówka

Moderator: Moderatorzy CP

BISKUPKING61
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 1479
Rejestracja: 19 grudnia 2004, 00:07
Tematy: 125
Lokalizacja: POZNAŃ
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

LREC 2026

Post autor: BISKUPKING61 »

W najbliższy czwartek "Boże Ciało". Większość będzie sypać kwiatki, a zgrana ekipa "VOLUNTEERa" wyrusza na poligon drawski na I-szą edycję LREC.
Do zobaczenia na strzelnicy!
Nie wiedziałem, że tak wiele kalibrów jest :651:

Wróć do „Stowarzyszenie Kolekcjonerskie Volunteer”