Zakup broni pneumatycznej.

Czyli wiatrówki o energii powyżej 17 J

Moderatorzy: Jka, Moderatorzy WBP, Moderatorzy wiatrówkowi, Moderatorzy CP

Awatar użytkownika
Harikuu_39
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 114
Rejestracja: 30 grudnia 2024, 14:37
Tematy: 8
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Zakup broni pneumatycznej.

Post autor: Harikuu_39 »

Personalnie próbowałem osobiście dyskutować nad prawnym aspektem stosowania broni FAC. Ale ten aspekt jej REJESTROWANIA jest jeszcze gorszy w tym kraju niż samo używanie..
Awatar użytkownika
Zyzio2klamki
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 520
Rejestracja: 10 grudnia 2024, 21:28
Tematy: 5
Lokalizacja: 49°11′49″N 20°04′12″E
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Zakup broni pneumatycznej.

Post autor: Zyzio2klamki »

O jakim kraju piszesz?
Spór powstaje tylko dzięki pysze,
a mądrość jest przy tych, co przyjmują radę.
Ks. Przysłów 13:10
Awatar użytkownika
Harikuu_39
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 114
Rejestracja: 30 grudnia 2024, 14:37
Tematy: 8
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Zakup broni pneumatycznej.

Post autor: Harikuu_39 »

Oczywiście o Polsce.
ODPOWIEDZ Poprzedni tematNastępny temat

Wróć do „FAC”