Zakup broni pneumatycznej.
Moderatorzy: Jka, Moderatorzy WBP, Moderatorzy wiatrówkowi, Moderatorzy CP
- Harikuu_39
- Zarejestrowany użytkownik

- Reactions:
- Posty: 114
- Rejestracja: 30 grudnia 2024, 14:37
- Tematy: 8
- Grupa: Zarejestrowani użytkownicy
Re: Zakup broni pneumatycznej.
Personalnie próbowałem osobiście dyskutować nad prawnym aspektem stosowania broni FAC. Ale ten aspekt jej REJESTROWANIA jest jeszcze gorszy w tym kraju niż samo używanie..
- Zyzio2klamki
- Zarejestrowany użytkownik

- Reactions:
- Posty: 520
- Rejestracja: 10 grudnia 2024, 21:28
- Tematy: 5
- Lokalizacja: 49°11′49″N 20°04′12″E
- Grupa: Zarejestrowani użytkownicy
Re: Zakup broni pneumatycznej.
O jakim kraju piszesz?
Spór powstaje tylko dzięki pysze,
a mądrość jest przy tych, co przyjmują radę.
Ks. Przysłów 13:10
a mądrość jest przy tych, co przyjmują radę.
Ks. Przysłów 13:10
- Harikuu_39
- Zarejestrowany użytkownik

- Reactions:
- Posty: 114
- Rejestracja: 30 grudnia 2024, 14:37
- Tematy: 8
- Grupa: Zarejestrowani użytkownicy








