Strzelnica ---Świdnica, Strzegom, Wałbrzych

Moderator: Moderatorzy wiatrówkowi

NikczemNik
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 20
Rejestracja: 10 stycznia 2021, 14:54
Tematy: 1
Lokalizacja: Wałbrzych
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Strzelnica ---Świdnica, Strzegom, Wałbrzych

Post autor: NikczemNik »

Witam
Co tutaj tak cicho, w Wałbrzychu i okolicach nikt nie strzela z wiatrówek. Odezwijcie się może jakaś większą grupą się uzbiera.😁😁😁😁😁
Weihrauch HW97 od Alberta Mazurka, Walther LGU, Weirauch HW30, Diana 430l i Diana Stormrider--- miasto Wałbrzych
NikczemNik
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 20
Rejestracja: 10 stycznia 2021, 14:54
Tematy: 1
Lokalizacja: Wałbrzych
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Strzelnica ---Świdnica, Strzegom, Wałbrzych

Post autor: NikczemNik »

Witam
Co tutaj tak cicho, w Wałbrzychu i okolicach nikt nie strzela z wiatrówek. Odezwijcie się może jakaś większą grupą się uzbiera.😁😁😁😁😁
Weihrauch HW97 od Alberta Mazurka, Walther LGU, Weirauch HW30, Diana 430l i Diana Stormrider--- miasto Wałbrzych
NikczemNik
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 20
Rejestracja: 10 stycznia 2021, 14:54
Tematy: 1
Lokalizacja: Wałbrzych
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Strzelnica ---Świdnica, Strzegom, Wałbrzych

Post autor: NikczemNik »

Widać że chyba nikt tu nie zagląda :583: albo nikt więcej nie posiada wiatrówki w Wałbrzychu :-D . Jak by był ktoś chętny postrzelać z wiatrówki proszę o kontakt SMS 600 pięć jeden dziewięć 611. Napewno się odezwę :516:
Weihrauch HW97 od Alberta Mazurka, Walther LGU, Weirauch HW30, Diana 430l i Diana Stormrider--- miasto Wałbrzych
andropow
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 75
Rejestracja: 29 grudnia 2006, 11:41
Tematy: 5
Lokalizacja: DL
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Strzelnica ---Świdnica, Strzegom, Wałbrzych

Post autor: andropow »

No niestety ni ma, a jak są to cichociemni ;)
We Wrocławiu dalej ludzie się w soboty spotykają w Lasku Osobowickim na strzelnicy Wiatrówkowej.
Różne takie od 4,5mm do 12/76
Arczi123
Nowy użytkownik
Nowy użytkownik
Reactions:
Posty: 0
Rejestracja: 21 czerwca 2024, 21:42
Tematy: 0
Grupa: Nowo zarejestrowani użytkownicy

Re: Strzelnica ---Świdnica, Strzegom, Wałbrzych

Post autor: Arczi123 »

Cześć też chętnie bym postrzelał, jestem z Wałbrzycha i na razie rozglądam się za fajnymi bezpiecznymi miejscami do strzelania.
NikczemNik
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 20
Rejestracja: 10 stycznia 2021, 14:54
Tematy: 1
Lokalizacja: Wałbrzych
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Strzelnica ---Świdnica, Strzegom, Wałbrzych

Post autor: NikczemNik »

Jak coś to się odezwij, wysłałem wiadomość na PW. z nr telefonu. Strzelamy w parę osób i nawet udaje się czasami pojechać na zawody HFT2, tak że jak coś to zapraszam do kontaktu.
Weihrauch HW97 od Alberta Mazurka, Walther LGU, Weirauch HW30, Diana 430l i Diana Stormrider--- miasto Wałbrzych
M@ciesz
Nowy użytkownik
Nowy użytkownik
Reactions:
Posty: 8
Rejestracja: 26 kwietnia 2025, 14:27
Tematy: 0
Grupa: Nowo zarejestrowani użytkownicy

Re: Strzelnica ---Świdnica, Strzegom, Wałbrzych

Post autor: M@ciesz »

Siemka.
Ja strzelam na starej strzelnicy w Świdnicy.
https://www.straznicyczasu.pl/viewtopic.php?t=22359
NikczemNik
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 20
Rejestracja: 10 stycznia 2021, 14:54
Tematy: 1
Lokalizacja: Wałbrzych
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Strzelnica ---Świdnica, Strzegom, Wałbrzych

Post autor: NikczemNik »

@M@ciesz odezwij sie na PW- wysłałem do Ciebie wiadomość
Weihrauch HW97 od Alberta Mazurka, Walther LGU, Weirauch HW30, Diana 430l i Diana Stormrider--- miasto Wałbrzych
ODPOWIEDZ Poprzedni tematNastępny temat

Wróć do „Grupa Strzelecka Wrocław”