Test i opis IŻ-38 - IZH 38

Moderator: Moderatorzy wiatrówkowi

Awatar użytkownika
czemar
Moderator
Moderator
Reactions:
Posty: 1586
Rejestracja: 17 marca 2007, 08:55
Tematy: 31
Lokalizacja: Koło/ZŁota
Grupa: Moderatorzy wiatrówkowi

Re: Test i opis IŻ-38 - IZH 38

Post autor: czemar »

To nie mój tylko Benia .
Jest opisany w warsztacie.
Przeszedł kompleksowy serwis , teraz jest lepiej niż z fabryki 8-)
M.
0.177 -0.22 .......
Awatar użytkownika
variag
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 10622
Rejestracja: 15 kwietnia 2003, 20:34
Tematy: 202
Lokalizacja: Bełchatów
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Test i opis IŻ-38 - IZH 38

Post autor: variag »

Na jaką długość skróciłeś lufe?
Skróciłem o 175 mm - zupełnie niepotrzebnie ale udowodniłem, że można :wink:
Obrazekhttps://zapodaj.net/plik-WD21nSjyir
Zbyt często pragnienie tego czego nie mamy
nie pozwala nam się cieszyć tym co posiadamy.
rokasa58
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 2243
Rejestracja: 25 lutego 2016, 10:34
Tematy: 38
Lokalizacja: Okolice Wrocławia
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Test i opis IŻ-38 - IZH 38

Post autor: rokasa58 »

variag pisze: 30 września 2025, 17:11
Na jaką długość skróciłeś lufe?
Skróciłem o 175 mm - zupełnie niepotrzebnie ale udowodniłem, że można :wink:
Obrazekhttps://zapodaj.net/plik-WD21nSjyir
Sprawdzałeś przed ucinką,czy jest tam jakiś gwint,czy cięcie na łut szczęścia?
ONE SHOOT ONE MOMMENT NO MISS
LG 300 Weaver Tactical, HW95L SD SWFA, Diana 6M
Awatar użytkownika
variag
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 10622
Rejestracja: 15 kwietnia 2003, 20:34
Tematy: 202
Lokalizacja: Bełchatów
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Test i opis IŻ-38 - IZH 38

Post autor: variag »

Gwint w tej ucince jest do tej pory :one:
Zbyt często pragnienie tego czego nie mamy
nie pozwala nam się cieszyć tym co posiadamy.
rokasa58
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 2243
Rejestracja: 25 lutego 2016, 10:34
Tematy: 38
Lokalizacja: Okolice Wrocławia
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Test i opis IŻ-38 - IZH 38

Post autor: rokasa58 »

variag pisze: 30 września 2025, 17:36 Gwint w tej ucince jest do tej pory :one:
To fart :-D Czasami śrut przelatuje z górki i zatrzymuje się na czoku /jeśli jest/. W takiej lufie strach ciąć.
ONE SHOOT ONE MOMMENT NO MISS
LG 300 Weaver Tactical, HW95L SD SWFA, Diana 6M
ODPOWIEDZ Poprzedni tematNastępny temat

Wróć do „Testy sprzętu - Wiatrówki”