koszty

Moderator: Moderatorzy CP

Awatar użytkownika
maab
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 881
Rejestracja: 24 lutego 2003, 23:52
Tematy: 13
Lokalizacja: VI krąg piekieł
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Post autor: maab »

Mozna zaczac od katalogu malika, ale ponizej jest mala kopaln ia linkow :
http://www.angelfire.com/ny5/shenandoah ... owder.html
No i trzeba jeszcze szukac, czeskie i slowackie strony o broni.

maab
Awatar użytkownika
Opus
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 2400
Rejestracja: 21 sierpnia 2003, 14:01
Tematy: 20
Lokalizacja: NewFish
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Post autor: Opus »

...
Ostatnio zmieniony 27 czerwca 2005, 14:05 przez Opus, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
marekp
Moderator
Moderator
Reactions:
Posty: 7304
Rejestracja: 06 stycznia 2003, 20:13
Tematy: 294
Lokalizacja: Warszawa
Grupa: Moderatorzy CP

Post autor: marekp »

NIe wiem jak jest z lufa. Zawsze sie obawiam, ze jesli bede jechal np. z Czech z karabinem czarnoprochowym i ktos sie dowali, to moge sie bronic. Jest ustawa. Vacatio legis.... Niby nalezy zastosowac korzystniejsze prawo dla oskarzonego. Wiec sa duze szanse ze sie poszarpie z wladza i spelznie na niczym. Pewnie zatrzymaja do 1 stycznia i wszystko. Natomiast z lufa inna sprawa. Jest to istotny element broni. Teraz i po 1 stycznia tez. Mozna uzyc tej lufy do innej niz czarnoprochowa broni. Wyrob broni wymaga koncesji. O ile zlozenie z zestawu chyba nie jest wyrobem broni to budowa od podstaw... Nie wiem. W Czechach mozna kupic lufe bez problemow. Znaczy trzeba zamowic i poczekac ale to jedyny problem. W wiekszosci panstw lufa nie jest traktowana jak bron. Po prostu nie wiem. Moze prawnicy cos wiecej moga wymyslec. W koncu moge kupic czarnoprochowca i zdemontowac lufe a nastepnie jej uzyc do innej broni. Moze nie jest to bardzo proste ale jest mozliwe.
Lufy do rozmitych broni tanie i drogie, znakomite i takie sobie sa do kupienia na

www.trackofthewolf.com.

Polecam te firme. Oni zajmuja sie miedzy innymi dostarczaniem elementow do budowy broni. Sa lufy takie jak Ardesy czyli kawal zelaza z dziura ale sa tez piekne lufy z przewezeniem siodelkowym. Tyle ze im lepsza lufa tym drozsza.

MarekP
ODPOWIEDZ Poprzedni tematNastępny temat

Wróć do „Broń - CP”