[30.11.24] Zimowa Liga Shilouette w LaOsie - Wrocław

Moderatorzy: Moderatorzy wiatrówkowi, Moderator informacji o zawodach

andropow
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 75
Rejestracja: 29 grudnia 2006, 11:41
Tematy: 5
Lokalizacja: DL
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

[30.11.24] Zimowa Liga Shilouette w LaOsie - Wrocław

Post autor: andropow »

Zapraszamy do LaOsu na zabawę z Silhouette'kami.

Planujemy 7 startów raz w miesiącu w tym 4 liczone do klasyfikacji generalnej.
Zaczynamy w sobotę tj.30.11.2024 o godzinie 10:00 na strzelnicy w lesie osobowickim.
Mapa:
https://www.google.pl/maps/place/Strzel ... ?entry=ttu

Skrócony regulamin:
* sędzia ma zawsze rację
* strzelamy karabinami z energią do 17J
* figurki ustawiane są na stolikach i tak: kurczak 18m, dzik 25m, indyk 32m, muflon 39m
* można regulować lunetę
* czas na serię to 10minut
* strzelamy z pozycji stojącej niepodpartej od lewej do prawej z pominięciem nietrafionych figurek, zaczynając od kurczaków a kończąc na muflonach
* punktacja 1 za strąconą ze stolika figurkę, 0 w pozostałych przypadkach
* karabinki z magazynkami ładujemy pojedynczo
* w przypadku reklamacji patrz punkt 1
*** jeśli znajdą się chętni to spróbujemy zrobić konkurencję pistolet :uzi:

Wpisowe 10 PLN od konkurencji.
Jeśli warunki pozwolą to każdorazowo będziemy rozpalać ognisko (wkład własny).

Zapisy na październik - sobota 30.11.24 godzin 10:30
https://forms.gle/9KoWckMqXWj7Ssc78


Jeśli są jakieś pytania - to zapraszam... spróbujemy odpowiedzieć tutaj

Wstępne terminy pozostałych spotkań:
W listopadzie to 30.11.2024
W grudniu to 28.12.2024 10:30
W styczniu to 25.01.2025 10:30
W lutym to 22.02.2025 10:30
W marcu to 29.03.2025 10:30
Zakończenie w kwietniu 26.04.2024 10:00

Do zobaczenia w LaOsie!
Różne takie od 4,5mm do 12/76

Wróć do „Archiwalne ogłoszenia”