BEST RANGE DAY: DERYA EDITION - darmowe strzelanie oraz kebaby!

Moderator: Moderatorzy WBP

Awatar użytkownika
Besthunters.pl
Sponsor Forum
Sponsor Forum
Reactions:
Posty: 19
Rejestracja: 15 kwietnia 2015, 16:25
Tematy: 125
Lokalizacja: Warszawa
Grupa: Sponsor Forum
Kontakt:

BEST RANGE DAY: DERYA EDITION - darmowe strzelanie oraz kebaby!

Post autor: Besthunters.pl »

Zapraszamy na wydarzenie BEST RANGE DAY: DERYA EDITION! W tej edycji, która otwiera całą serię wydarzeń pod szyldem BEST RANGE DAY przedstawimy Wam markę Derya, która jest znana od lat strzelcom różnej maści! Od strzelectwa rekreacyjnego, przez myślistwo na sporcie kończąc. Derya przede wszystkim specjalizuje się w strzelbach i z tego powodu Derya była głównym sponsorem ostatnich mistrzostw świata w strzelbie! Natomiast Derya ma również w ofercie pistolety oraz karabinki i właśnie te wszystkie produkty będziecie mogli sprawdzić ZA DARMO na naszym wydarzeniu w czerwcu!
Podczas eventu każdy, kto przyjdzie na wydarzenie i przejdzie proces rejestracji będzie mógł za darmo strzelić z każdego typu broni. Udostępniane Vouchery pozwolą na oddanie bezpłatnie 15 strzałów tj. 5x kaliber 9x19 mm, 5x kaliber 12GA oraz 5x kaliber 22 lr!
Oczywiście będzie możliwość dokupienia amunicji po cenie sklepowej
- 9x19 mm - 1,10 zł
- 12 GA - 1,60 zł
- 22 lr - 0,55 zł
Na terenie wydarzenia będzie do Waszej dyspozycji FOODTRACK z kebabami oraz tureckimi deserami - a pierwsze 100 osób dostanie kebaba zupełnie za darmo!
Osoby, które zarejestrują się na wydarzeniu dostaną również specjalny rabat na wszystkie produkty Derya- więc będzie to świetny moment aby podjąć decyzje o zakupie.
Podczas samego wydarzenia planujemy specjalne i niepowtarzalne wyprzedaże broni innych marek oraz będziemy mieli dla Was niespodziankę, o której opowiemy niedługo!
Nie wymagamy rejestracji, rezerwacji ani informacji o Twojej obecności, po prostu przyjdź i baw się świetnie razem z nami!
Jesteśmy dla Was dostępni na strzelnicy Bellona Marynino od godziny 10:00- 18:00 na osi 60m.

LINK DO WYDARZENIA

Obrazek
Obrazek
Zapraszamy do naszego sklepu internetowego!
Znajdziesz nas na: Facebook, Instagram oraz Twitter. Codziennie nowe informacje i promocje!
Kontakt: 22 873 09 50, sklep@besthunters.pl

Wróć do „Zawody i imprezy strzeleckie - Informacje WBP”