Zaciẹcie sejfu.

Moderator: Moderatorzy WBP

Awatar użytkownika
biper
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 3261
Rejestracja: 20 stycznia 2015, 09:28
Tematy: 18
Lokalizacja: okolice 3city
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Zaciẹcie sejfu.

Post autor: biper »

No jasne.. :)
Jak jestem w domu to sobie może wiedzieć, a mnie nie ma, to klucz jest zawsze przy mnie.
Tak samo można powiedzieć, że kumaty nastolatek bez problemu podpatrzy kod zamka, jak go wklepujesz.
Teraz jest tyle opcji z ukrytymi kamerkami, że to żaden problem dla kumatego nastolatka takie coś sprytnie zamontować i nagrać. :103:

A co do otwarcia zamka S1 na klucz..
Powiem tak.. Na filmiku może sobie zamek być podobny - prawie robi WIELKĄ różnicę, to po pierwsze. Ba może być nawet taki sam.
Jak jakiś czas temu naoglądałem się filmików jak to łatwo się otwiera zwykłe wkładki z kłódek wytrychami.. ba nawet drucikami.
Nie raz próbowałem i nie wychodziło. To co wygląda na łatwe na YT w realu takie łatwe wcale nie jest.
SKS Ardea || Pomorskie Stowarzyszenie Strzelecko-Kolekcjonerskie "DO BRONI"
Awatar użytkownika
Dexter
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 2044
Rejestracja: 11 lutego 2006, 18:00
Tematy: 7
Lokalizacja: Kraków
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Zaciẹcie sejfu.

Post autor: Dexter »

No na filmiku to super. Odblokował zapadkę jakimś zagiętym narzędziem i rygiel pod własnym ciężarem sie przesunął. Tylko, że zamek w szafie jest zabudowany kapkę głębiej i nie ma tak wygodnego dostępu pod takim kątem oraz no cóż, rygiel nie lata luźno bo jest trzymany przez "framugę" a na deser- nie przechyli sobie całej szafy, żeby rygiel opadł pod własnym ciężarem.

Po ostatnie (i chyba najważniejsze) zaś- większość nastolatków nie jest kumata :).
Awatar użytkownika
duber
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 8558
Rejestracja: 21 czerwca 2009, 17:03
Tematy: 42
Lokalizacja: Lubuskie
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Zaciẹcie sejfu.

Post autor: duber »

Puki nie ma apki na fona jak odblokować to sobie nie poradzą
308,223,22lr,9x19,9x18,12/70,
Awatar użytkownika
kenji1851
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 19
Rejestracja: 21 października 2023, 15:47
Tematy: 1
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Zaciẹcie sejfu.

Post autor: kenji1851 »

Zabezpieczenia skuteczne zawsze w 100% nie istnieją. Zamek na klucz jest mniej skomplikowany, nie ma baterii, elektroniki (często made in prc) = większa niezawodność.
V@A pisze: 24 listopada 2023, 00:00
tomek5 pisze: 23 listopada 2023, 19:51 Sejf wmurowany S1,zamek cyfrowy , po wpisaniu kodu słychać klik ale nie ma możliwości otwarcia.

Nie masz zamka na klucz pod zamkiem cyfrowym ? Myslalem ze wszystkie sejfy tak maja .

Obrazek
W mojej ocenie największym plusem zamka szyfrowego wydawał się brak konieczności noszenia kluczy wszędzie ze sobą, a tu jednak trzeba nosić :-D
MarioS197
Nowy użytkownik
Nowy użytkownik
Reactions:
Posty: 8
Rejestracja: 30 września 2019, 19:43
Tematy: 0
Grupa: Nowo zarejestrowani użytkownicy

Re: Zaciẹcie sejfu.

Post autor: MarioS197 »

Czyli zapasowa bateria zawsze w szufladzie!
Albo wiertarka na plan "B"
Awatar użytkownika
rek
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 295
Rejestracja: 17 lipca 2012, 18:36
Tematy: 24
Lokalizacja: Gdynia
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Zaciẹcie sejfu.

Post autor: rek »

I złota łopata w piwnicy :-D (za odświeżenie tematu)

Jednak przy okazji,
Mastercard pisze: 23 listopada 2023, 21:25 Prąd płynąc przez przewodnik tworzy napięcie U (przyjmijmy dla uproszczenia na jego końcach)
mimo deklaracji uproszczenia inaczej sformułowałbym to, bo to jakiś czynnik, w tym przypadku napięcie, jest potrzebny do wywołania przepływu prądu.
Mogę zgadywać, że mogło chodzić o różnicę napięć (a'ka spadek napięcia), którą można ujawnić pomiarem napięcia na krańcach przewodnika przez który przepływa prąd.
MarcJare
Nowy użytkownik
Nowy użytkownik
Reactions:
Posty: 1
Rejestracja: 23 lutego 2020, 22:16
Tematy: 0
Lokalizacja: Lock4u.pl
Grupa: Nowo zarejestrowani użytkownicy

Re: Zaciẹcie sejfu.

Post autor: MarcJare »

Popularne szafy S1 w większości mają bardzo prymitywne mechanizmy ryglujące. Owszem, działają ale wymagają okresowej konserwacji. To zapewnia niezawodność. Zamki elektroniczne, które są montowane do szaf S1 to przeważnie tanie wyroby. Żaden sprzedawca sejfu nie zainstaluje droższego zamka, ponieważ cena szafy wzrośnie. Osobiście polecam zamki elektroniczne, ale nie chińskie i byle jakie. Jakby co - chętnie doradzę.
ODPOWIEDZ Poprzedni tematNastępny temat

Wróć do „Broń i amunicja - WBP”