Wywiad Środowiskowy

Moderator: Moderatorzy WBP

Mateusz70
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 1131
Rejestracja: 17 marca 2019, 10:45
Tematy: 
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Wywiad Środowiskowy

Post autor: Mateusz70 »

Lisumajki pisze: 14 kwietnia 2024, 20:21 Witam jak w temacie wyżej mam pytanie , 4 dni temu była pani dzielnicowa na wywiadzie środowiskowym spotkała żonę wychodząca z domu , zadała jej 3 pytania podstawowe jak długo tutaj mieszkamy, czy mąż jest uzależniony od używek i czy żona zgadza sie na bron w domu, po tym pytaniach uprzedziła ze jeszcze pochodzi po sąsiadach i z mężem sie skontaktuje , mija 4 dni i zero kontaktu z strony dzielnicowej . Czy ktoś spotkał sie z taka sytuacja ? Czy za każdym razem dzielnicowa musi sie kontaktować ? Dziękuje za odpowiedz pozdrawiam
Z czymś takim to nie, ale wszystko jest możliwe. Dzielnicowa kiedyś zamiast zadzwonić telefonicznie, zjawiła się niepodziewanie, wyjaśniając: "Miałam zadzwonić, ale przechodziłam obok, to wpadłam". - Jak czyta, to pozdrawiam.
Zygfryd1
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 67
Rejestracja: 13 października 2020, 14:47
Tematy: 
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Wywiad Środowiskowy

Post autor: Zygfryd1 »

Dariusz DC pisze: 15 kwietnia 2024, 09:39 czy naprawde już tak intelektualnie schodzimy na psy, aby o każdą drobnostkę, którą powinniśmy umieć załatwić samemu, trzeba pytać w internecie??
wystarczy sobie odnależć kontakt do dzielnicowej, zadzwonić, powiedzieć dzień dobry, przedstawić się, po czym wyjaśnić temat, umówić się, po zakończeniu rozmowy powiedzieć dziękuję i do widzenia
100/100 👍🏻
Awatar użytkownika
Dexter
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 2027
Rejestracja: 11 lutego 2006, 18:00
Tematy: 
Lokalizacja: Kraków
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Wywiad Środowiskowy

Post autor: Dexter »

czy naprawde już tak intelektualnie schodzimy na psy, aby o każdą drobnostkę, którą powinniśmy umieć załatwić samemu, trzeba pytać w internecie??
Tak. Dziwi, że dopiero teraz to zauważasz :).
Maverick98
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 40
Rejestracja: 02 października 2022, 21:43
Tematy: 
Lokalizacja: Krasnystaw
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Wywiad Środowiskowy

Post autor: Maverick98 »

Ze mną dzielnicowy umówił się w pracy. Pracuję z żoną w naszym sklepie. Przyszedł, zapytał czy mam sejf, jak się dowiedział że nie to spytał jaki mam na oku. Czy piję, powiedziałem że czasem, wtedy spytał żony ona potwierdziła wtedy stwierdził że gdybyśmy powiedzieli że nie piję wcale to byłby podejrzliwy bo może jakiś alkoholik na odwyku. Czy żona nie ma nic przeciw broni. Czy nie byłem karany co zresztą i tak sprawdzi. Poprosił o numer patentu i powiedział że z jego strony tyle, czekać na pozwolenie. I tyle go widziałem.
KSS Patron i parę sztuk broni z kalibrami do wyboru :-D
Lisumajki
Nowy użytkownik
Nowy użytkownik
Reactions:
Posty: 8
Rejestracja: 11 marca 2024, 11:28
Tematy: 
Grupa: Nowo zarejestrowani użytkownicy

Re: Wywiad Środowiskowy

Post autor: Lisumajki »

Odniosę się do wszystkich komentarzy na spokojnie
- każda komenda jest inna, mimo ze na internecie łatwo znaleźć telefon do dzielnicowego to jest on często gęsto wyłączony . Próba kontaktu przez oficera dyżurnego kończy się z jego strony zjeba ( taka jest moja komenda )
- przebywając za granica ciężko osobiście podjechać na komendę 🤷‍♂️

Wracając do tematu pani dzielnicowa skontaktowała się ze mną i przeprosiła za opóźnienie w kontakcie miała jakiś inne pilne sprawy . Wywiad pozytywny , jak pisali wyżej koledzy najlepsza rada to po prostu być cierpliwym lub jak ktoś ma normalna komendę to spróbować się skontaktować szybciej samemu z dzielnicowym jeśli jest taka możliwość . Zamykam temat i Pozdrawiam wszystkich.
muczacz
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 763
Rejestracja: 27 września 2020, 03:45
Tematy: 
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Wywiad Środowiskowy

Post autor: muczacz »

:one:
ODPOWIEDZ Poprzedni tematNastępny temat

Wróć do „Prawo i broń - WBP”