Tani sejf na 2 pistolety

Moderator: Moderatorzy WBP

Awatar użytkownika
Mumin_
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 1216
Rejestracja: 24 marca 2019, 16:15
Tematy: 12
Lokalizacja: między Polską a Czechami
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Tani sejf na 2 pistolety

Post autor: Mumin_ »

BigCoal pisze: 08 kwietnia 2024, 21:06 Dobra, przyznaję rację. Zmylił mnie tu ten przecinek - myślałem, że dotyczy on również deklaracji.
:one:
BigCoal pisze: 08 kwietnia 2024, 21:06 na wyłączną odpowiedzialność producenta może on taką deklarację wystawić - w sumie chińczyk niczym nie ryzykuje bo jak go znajdą.
Dokładnie tak. To też tłumaczy, dlaczego polscy producenci się w deklaracje nie bawią - lepiej raz zapłacić i zrzucić odpowiedzialność na IMP :)
My od lat już gawędzimy o Maryni i to nawet - szczerze mówiąc - nie o całej

Слава Україні!
adam_l
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 202
Rejestracja: 18 lutego 2009, 14:30
Tematy: 19
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Tani sejf na 2 pistolety

Post autor: adam_l »

Przed chwilą mi na mordoksiązce przeleciało to, troche większy niż na 2 pistolety, ale zdecydowanie tani:
https://fabrykasejfow.pl/glowna/325-sejf-s1-bravo-one-zamek-elektroniczny-.html
Miejsce wypchaj amunicją i magazynkami, będzie dobrze.
BTW, z nie-tanich, ale na pewno efektownych, cos takiego polecam:
https://www.sejfy-stalpol.pl/sejfy-na-bron-krotka/503-14557-sejf-na-bron-krotka-i-amunicje-rungunbio.html#/dodatkowe_2_otwory_montazowe_-bez_dodatkowych_otworow
mam dwie sztuki schowane, bardzo fajne kiedy masz np biuro gdzie pracujesz na piętrze a szafę na parterze itp.

Mocno nie polecam zabawy w cokolwiek chinskiego / o watpliwych atestach / zgodnosciach z wymaganą normą. W razie problemów bardzo szybko udowodnią wam że przechowywaliście w nieodpowiedni sposób, co będzie skutkowało dużo większymi konsekwencjami niż w wypadku kradzieży (jeśli by do niej doszło oczywiście) z S1. 7 stówek to niedużo za spokój, jesli stać kogoś na pistolet za 3-4-5k cebulionów, to powinno go stać na odpowiednie przechowywanie.
9x19, 5.56x45, .357
ODPOWIEDZ Poprzedni tematNastępny temat

Wróć do „Broń i amunicja - WBP”