Strzelnica w Kowalewsku znów czynna!!!

Moderator: Moderatorzy CP

LongTom
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 1443
Rejestracja: 21 maja 2012, 22:00
Tematy: 22
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Strzelnica w Kowalewsku znów czynna!!!

Post autor: LongTom »

Z przykrością informuję, że na wejściu do strzelnicy w Kowalewku wisi kartka z informacją, że decyzją p.o. burmistrza Kcyni strzelnica została zamknięta to odwołania.
:(
Ostatnio zmieniony 14 lutego 2024, 09:57 przez LongTom, łącznie zmieniany 1 raz.
PSSK Do broni
SSK Olimp
trochę nieprzypominającej broni wojskowej WBP, trochę wiatru, CP i BB
Lee Enfield
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 60
Rejestracja: 11 listopada 2019, 13:07
Tematy: 1
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Strzelnica w Kowalewsku nieczynna do odwołania

Post autor: Lee Enfield »

nieczynność odwołana :-D . Otwarta, rozkład jazdy się trochę zmienił.
Pan z opcji politycznej słusznie przemijajacej przywieziony w teczce na miejsce zmarłego burmistrza Kcyni chciał pokazać że jest ważny. Nie poszło...
7,62x25 7,62x39 7,65Br 9x19 9x18Mak 9x18Police 45LC 45ACP 22lr
Awatar użytkownika
biper
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 3251
Rejestracja: 20 stycznia 2015, 09:28
Tematy: 18
Lokalizacja: okolice 3city
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Strzelnica w Kowalewsku nieczynna do odwołania

Post autor: biper »

Dobra wiadomość.
Możecie przybliżyć temat?
Co tam się zadziało?
Burmistrz zmarł, pojawił się ktoś z PiS, chciał zamknąć strzelnicę? (choć program strzelnica w powiecie to ich pomysł:) )

Jak to poszło dalej? Wykopali pana antystrzelca?
Może mieszka gdzieś niedaleko i chciał załatwić prywatna sprawę (bo mu przeszkadza) wykorzystując okazję, ale nie pykło?
SKS Ardea || Pomorskie Stowarzyszenie Strzelecko-Kolekcjonerskie "DO BRONI"
Lee Enfield
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 60
Rejestracja: 11 listopada 2019, 13:07
Tematy: 1
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Strzelnica w Kowalewsku nieczynna do odwołania

Post autor: Lee Enfield »

Jak było dalej nie wiem. Na facebooku tylko tyle.
7,62x25 7,62x39 7,65Br 9x19 9x18Mak 9x18Police 45LC 45ACP 22lr
Mateusz70
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 1129
Rejestracja: 17 marca 2019, 10:45
Tematy: 12
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Strzelnica w Kowalewsku nieczynna do odwołania

Post autor: Mateusz70 »

"Decyzją Prezesa Rady Ministrów Donalda Tuska z dniem 25 stycznia 2024 r. do czasu wyboru nowego Burmistrza Kcyni pełniącym funkcję burmistrza będzie [...]. Akt powołania wręczył w dniu dzisiejszym Wicewojewoda Kujawsko-Pomorski Piotr Hemmerling. Pan [...] jest doskonale znany kcyńskiej społeczności, od lat pełni funkcję Sekretarza Gminy". - źródło: http://www.kcynia24.pl/Najlepsze_kraje_ ... 10229.html
Aktualizacja wyników. Zatem, o co chodziło? Jak ktoś wie. - Nie pisałbym nic w tym wątku, bo Kcynia mnie nie szczególnie interesuje, ale właśnie @Larpak w odniesieniu do kursu prowadzącego strzelanie wspomniał o strzelnicy w Podstolicach. Zajrzałem więc, czy znowu coś podobnego się wydarzyło w Kcyni.
LongTom
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 1443
Rejestracja: 21 maja 2012, 22:00
Tematy: 22
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Strzelnica w Kowalewsku nieczynna do odwołania

Post autor: LongTom »

Sytuacja jakich wiele...
Niedaleko strzelnicy (teren wiejski) zamieszkała pani z miasta, której wszystko przeszkadzało tj. dzwonienie w kościele, zapach kur, kaczek, krówek i świnek oraz strzelnica.
Na wszystkich pisała. śp. Burmistrz szybko zorientował się, że ma do czynienia z osobą o innej wrażliwości i przestał reagować. Wyznaczony na P.O. Burmistrza (przez premiera M.M.) znalazł stertę pism z żalami obywatelki i nie znając kulis sprawy chciał się przed wyborami samorządowymi (już wkrótce) pokazać jako wspaniały człowiek reagujący na krzywdę bliźnich, a w dodatku Europejczyk i Ekolog.

Jeśli została otwarta to świetnie.
Choć gdy byłem tam w styczniu widać było postępującą dewastację.
PSSK Do broni
SSK Olimp
trochę nieprzypominającej broni wojskowej WBP, trochę wiatru, CP i BB
Lee Enfield
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 60
Rejestracja: 11 listopada 2019, 13:07
Tematy: 1
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Strzelnica w Kowalewsku nieczynna do odwołania

Post autor: Lee Enfield »

Mateusz70 pisze: 13 lutego 2024, 10:46 "Decyzją Prezesa Rady Ministrów Donalda Tuska z dniem 25 stycznia 2024 r. do czasu wyboru nowego Burmistrza Kcyni pełniącym funkcję burmistrza będzie [...]. Akt powołania wręczył w dniu dzisiejszym Wicewojewoda Kujawsko-Pomorski Piotr Hemmerling. Pan [...] jest doskonale znany kcyńskiej społeczności, od lat pełni funkcję Sekretarza Gminy". - źródło: http://www.kcynia24.pl/Najlepsze_kraje_ ... 10229.html
Aktualizacja wyników. Zatem, o co chodziło? Jak ktoś wie. - Nie pisałbym nic w tym wątku, bo Kcynia mnie nie szczególnie interesuje, ale właśnie @Larpak w odniesieniu do kursu prowadzącego strzelanie wspomniał o strzelnicy w Podstolicach. Zajrzałem więc, czy znowu coś podobnego się wydarzyło w Kcyni.
zmienił sie pełniący obowiązki burmistrza, zmieniła sie i decyzja.
https://www.kcynia24.pl/Wojciech_Niemcz ... 06470.html
Na początku października ubiegłego roku niejaki Mateusz M. wyjął z teczki pana Wojciecha N. który miał pełnić obowiązki do wyborów samorządowych. Na szczęście zdał sprzęt przed czasem.

W piątek jadę do Kowalewka. Biorę co się da i zmarnuję pół wiaderka pestek :-D
7,62x25 7,62x39 7,65Br 9x19 9x18Mak 9x18Police 45LC 45ACP 22lr
Mateusz70
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 1129
Rejestracja: 17 marca 2019, 10:45
Tematy: 12
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Strzelnica w Kowalewsku nieczynna do odwołania

Post autor: Mateusz70 »

Od 25 stycznia 2024 r. jest nowy P.O. Burmistrza w Kcyni, powołany "Decyzją Prezesa Rady Ministrów Donalda Tuska z dniem 25 stycznia 2024 r. ".
Z datą i godziną 2024-02-04, 12:46 pojawia się na Forum Broń informacja:
LongTom pisze: 04 lutego 2024, 12:46 Z przykrością informuję, że na wejściu do strzelnicy w Kowalewku wisi kartka z informacją, że decyzją p.o. burmistrza Kcyni strzelnica została zamknięta to odwołania.
:(
Kto w takim razie podjął decyzję o zamknięciu strzelnicy? Kto podjął decyzję o ponownym jej otwarciu?

Chyba nie ten powołany w październiku 2023 i odwołany 24 stycznia b. r., bo już 25 stycznia b. r. nie rządził?
LongTom
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 1443
Rejestracja: 21 maja 2012, 22:00
Tematy: 22
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Strzelnica w Kowalewsku nieczynna do odwołania

Post autor: LongTom »

Mateuszu
Byłem na strzelnicy i strzelałem w grudniu 2023 r.
W dniu 28 stycznia 2024 r pojechałem do Kowalewka i zastałem strzelnicę zamkniętą z kartką o ww. treści. Kartka wyglądała jakby już tam "parę dni" wisiała, a obiekt na częściowo zdewastowany (w porównaniu z grudniem poprzedniego roku).
Na stronie strzelnicy nie było żadnej informacji o jej zamknięciu.
http://jrs-kowalewko.pl/mks/
i nie udało mi się wtedy dodzwonić na podane tam numery telefonów.
więc w wolnej chwili założyłem ten temat.

To, że ktoś już nie rządzi, nie oznacza że jego decyzje nie obowiązują. Decyzja organu administracji musi zostać uchylona, zmieniona lub wydana nowa.

Jeśli strzelnica jest otwarta i działa to temat jest do usunięcia (jego dubel również).
PSSK Do broni
SSK Olimp
trochę nieprzypominającej broni wojskowej WBP, trochę wiatru, CP i BB
ODPOWIEDZ Poprzedni tematNastępny temat

Wróć do „Grupa Kujawsko-Pomorska”