Strzelnice w Malopolsce

Moderator: Moderatorzy CP

Awatar użytkownika
Grzehuu
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 20
Rejestracja: 07 września 2021, 19:30
Tematy: 1
Lokalizacja: Kraków
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re:

Post autor: Grzehuu »

Max Schreck pisze: 14 maja 2013, 22:48 Szukam informacji o strzelnicy w Zembrzycach koło Suchej Beskidzkiej. Pobieżna informacja tu: http://www.e-tawerna.pl/viewtopic.php?t=6409

Czy ten obiekt funkcjonuje?
Ta strzelnica od ok 2005 roku nie funkcjonuje - nie znam dokładnej daty niestety.
była super strzelnica myśliwska
rzutki - SKEET i STRAP + osie myśliwskie, długie osie.
ale niestety mieszkańcom przeszkadzało i koło łowieckie ją zamknęło
chyba jakieś resztki jej są - ale porośnięte krzakami - juz pewnie wszystko od starości i nieużywania się rozsypało

ma geoportalu suskim na dawnych mapach zobaczyć można tą strzelnicę - jest na północny-wschód od centrum - znaczy była

jedyna strzelnica w tym rejonie do LOK czart chyba naprzeciw straży pożarnej - jak wyjeżdżasz ze Suchej Beskidzkiej na Maków P. po lewej stronie.
bogdbi pisze: 25 grudnia 2019, 22:29 Otrzymałem informację że strzelnica na Pasterniku zamknął nadzór budowlany. Natomiast w Paczoltowicach obsługa powiedziała mi, że nie lubię tu broni CP
nie do końca jest to prawda
nie zamknął jej nadzór
ona nadal funkcjonuje - ale tylko na boczny zapłon i strzelba - skeet, trap i dynamiczna strzelba - ogólnie śrut
na osi 50m strzela sie boczny zapłon, na 50m i na 25m
„Znacznie więcej niż dobrym słowem zdziałasz dobrym słowem i spluwą.“ — Al Capone
4ax
Reactions:
Posty: 1
Rejestracja: 11 maja 2012, 21:52
Tematy: 0
Lokalizacja: Trójmiasto
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Strzelnice w Malopolsce

Post autor: 4ax »

Gdzie w Krakowie / okolicach można aktualnie postrzelać z CP bez EKB? Przeczytałem wątek, ale wzmianka o EKB trochę mnie zmroziła, a o tym nie ma już słowa przy strzelnicach.

Na stronach strzelnic niewiele da się wyczytać jeśli chodzi o CP (zazwyczaj nic).

Byłbym więc wdzięczny, gdyby ktoś dysponujący aktualnymi danymi mógł napisać parę konkretów (strzelnica / EKB? / jakie osie dla CP? / cena )

Mnie akurat interesują krótkie osie, ale kogoś innego będą interesowały długie więc pytanie stawiam jako ogólne.
ODPOWIEDZ Poprzedni tematNastępny temat

Wróć do „Grupa Małopolska”