Medyczna mairchuana a ewentualne konsekwencje

Moderator: Moderatorzy WBP

Mario334
Nowy użytkownik
Nowy użytkownik
Reactions:
Posty: 13
Rejestracja: 24 września 2022, 00:39
Tematy: 11
Grupa: Nowo zarejestrowani użytkownicy

Medyczna mairchuana a ewentualne konsekwencje

Post autor: Mario334 »

Witam wszystkich , mam pytanie
Otóż już jestem posiadaczem pozwolenia na broń , lecz wyszło że kwalifikuje się do leczenia medycznymi konopiami
Jest to spowodowane tylko i wyłącznie problemami natury dermatologicznej, czy w tej sytuacji jeżeli rozpocząłbym leczenie
a mojej przypadłości , która nie widnieje w wykazie czynników odrzucających pozowlenie na broń mogą być dalej z tego problemy tj. z samego faktu stsowania MJ mimo że jest od lekarza na recepte itd?

Chodzi mi o sam fakt że będę się leczył , oczywiście dostęp czy korzystanie z broni byłby możliwy jedynie mając pewność , że co miało zejść to zeszło z organizmu
Rlyeh
Ekspert Wiatrówki
Ekspert Wiatrówki
Reactions:
Posty: 1556
Rejestracja: 09 kwietnia 2007, 19:39
Tematy: 70
Grupa: Ekspert Wiatrówki

Re: Medyczna mairchuana a ewentualne konsekwencje

Post autor: Rlyeh »

Witam wszystkich , mam pytanie
Z samej logiki Twojej wypowiedzi - ja bym Ci nie pozwolił. Lecz dalej - nie ma żadnych prawnych ustawowych przeciwwskazań, abyś mógł pójść na strzelnicę i postrzelać z czegoś do czegoś. Nadto, nie ma żadnych przeciwwskazań (czyt. badań okresowych) dla posiadaczy pnb, które by uniemożliwiały skorzystanie ze strzelnicy. Pozwolenie dostałeś, można cofnąć. Prawa do skorzystania ze strzelnicy jeszcze nie.
mackowiak1991
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 32
Rejestracja: 16 lutego 2020, 14:45
Tematy: 4
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Medyczna mairchuana a ewentualne konsekwencje

Post autor: mackowiak1991 »

wybierz czy chcesz mieć broń, czy medyczną marychę, tak naprawdę wskazania medyczne są bardzo ograniczone głównie do chorób neurologicznych, obecnie zrobiła się bardzo śliska moda na leczenie wszystkiego marihuaną
Zablokowany Poprzedni tematNastępny temat

Wróć do „Prawo i broń - WBP”