Jakie fajne znacie pistolety wielostrzałowe samopowtyarzalne?

Podforum poświęcone pneumatycznemu strzelectwu matchowemu.

Moderatorzy: Moderatorzy wiatrówkowi, Moderator match

reactor
Zarejestrowany użytkownik
Tematy: 73
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Jakie fajne znacie pistolety wielostrzałowe samopowtyarzalne?

Post autor: reactor »

Podobają mi się pistolety wizualnie wyglądające jak typowe matchowe (dlatego temat w tym dziale), ale nie ma zbyt wiele takich, które by posiadały magazynek i były samopowtarzalne. Nie ważne czy mają przedmuchy i że są gorsze od jednostrzałowych do match. Nie zależy mi na tym, bo nie interesują mnie obecnie zawody w tym kierunku. Po prostu podoba mi się taki sprzęt i chciałbym takowy mieć zasilany CO2 lub PCP i aby był w miarę celny. Więc rozpoczynam poszukiwania... Problem w tym, że nie wiele takich znam... I stąd się wziął temat! Tak wiec jak znacie jakieś pistolety z magazynkiem (listwowy lub wianuszkowy lub jakieś inne) samopowtarzalne to bardzo bym prosił aby, napisać jaki to znacie :) Ja osobiście doszukałem się obecnie takich modeli (nowsze, stare i bardzo stare...):

Magazynek listwowy (5-strzałowy):
1. Walther CP-5
2. Walther CP-50
3. Steyr LP5
4. Steyr LP50
5. BRNO Aeron B96
6. BRNO Aeron B98
7. Feinwerkbau (FWB) C5
8. Feinwerkbau (FWB) C55
9. Feinwerkbau (FWB) C58

Magazynek wianuszkowy
1. Rohn Twinmaster

Inny typ magazynka
1. Drulov DU-10 Condor
Ostatnio zmieniony 25 listopada 2022, 00:16 przez reactor, łącznie zmieniany 1 raz.
I.
Regulamin ogólny d) umieścić własną sygnaturę tekstową bądź graficzną w podpisie, o maksymalnej, łącznej wielkości odpowiadającej 3 linijkom tekstu,..................................................................................................
reactor
Tematy: 73
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Jakie fajne znacie pistolety wielostrzałowe samopowtyarzalne?

Post autor: reactor »

Mała aktualizacja :)
I.
Regulamin ogólny d) umieścić własną sygnaturę tekstową bądź graficzną w podpisie, o maksymalnej, łącznej wielkości odpowiadającej 3 linijkom tekstu,..................................................................................................
ODPOWIEDZ Poprzedni tematNastępny temat

Wróć do „Match”