Przywitaj Sie...

Ogólne sprawy organizacyjne i techniczne dotyczące Naszego forum

Moderatorzy: Moderatorzy WBP, Moderatorzy wiatrówkowi, Moderatorzy CP

kryniowy
Nowy użytkownik
Nowy użytkownik
Tematy: 0
Grupa: Nowo zarejestrowani użytkownicy

Re: Przywitaj Sie...

Post autor: kryniowy »

Zbigniew Rybka pisze: 29 września 2022, 11:59 Hej! A na strzelnicy ZKSu nie bywasz? Z czego strzelasz lub zamierzasz? Zapraszamy!
Na ZKSie byłem kilka razy tylko w celu wyzerowania na osi 50m i potem postrzelania z 22lr. Fajne warunki, opłata jest za cały dzień a nie za godziny (w przeciwieństwie do FSO, gdzie też byłem kilka razy w zimę), ale zabrakło tego czegoś, choć mam tam najbliżej.
Odkąd odkryłem starą strzelnicę wojskową na tyłach lotniska Bemowo, uczęszczam tylko tam. To miejsce mi najbardziej odpowiada, duży luz, robię co chcę, strzelam do czego chcę i mogę zapalić kiedy chcę. Do tego poznałem bardzo fajnych ludzi, którzy strzelają od wielu wielu lat, zawsze coś podpowiedzą, zachęcą do czegoś nowego by nie było nudy, bym mógł się rozwijać. Tak mi się to spodobało, że praktycznie można codziennie mnie tam spotkać, o ile jest pogoda.

Strzelam z HW98 + Vortex Diamondback Tactical 4-16x44 i czasem z Diany 350 Magnum + Valiant Zephyr 10x44. Oba karabinki mają zrobione bebechy. Danka ma dodatkowo spust 3d, uciętą lufę i zrobiony tłumik. Pierwszą wiatrówką był Lider 44, stara wersja na przyrządach stalowych, ze szczerbinką blisko oka i w wersji GL (kupiona ze 20 lat temu). Działa do dziś, nigdy nikomu palca nie uciął ;laughing:
Zbigniew Rybka
Zarejestrowany użytkownik
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Post autor: Zbigniew Rybka »

No tak, dla wiatrówkowców w limicie i ponad oferta ZKS jest trochę ograniczona, bardziej jesteśmy nastawieni na sport młodzieżowy, czyli 10m ze słabych wyczynówek (do 10 J) w zamkniętym pawilonie, chociaż na 50m na otwartym też można postrzelać z silniejszych, chociaż z towarzystwem i luzem może rzeczywiście być słabo. Rozumiem, doceniam Twoją miejscówkę i towarzystwo, ale zaproszenie i tak podtrzymuję :-D , nigdy nie wiadomo, co komu przyjdzie do głowy. Miłej zabawy!
W. Moore .36 Bondini, C. Moore Pedersoli .46 skałka, Colt Army 1860 Pietta, Mortimer .36 Bondini, Alamo Rifle .50 skałka, Walther CPM 1, FWB C60.
Awatar użytkownika
Hoplofob
Tematy: 8

Post autor: Hoplofob »

:516:
kryniowy pisze: 09 października 2022, 21:44Odkąd odkryłem starą strzelnicę wojskową na tyłach lotniska Bemowo, uczęszczam tylko tam. To miejsce mi najbardziej odpowiada, duży luz, robię co chcę, strzelam do czego chcę i mogę zapalić kiedy chcę. Do tego poznałem bardzo fajnych ludzi, którzy strzelają od wielu wielu lat, zawsze coś podpowiedzą, zachęcą do czegoś nowego by nie było nudy, bym mógł się rozwijać. Tak mi się to spodobało, że praktycznie można codziennie mnie tam spotkać, o ile jest pogoda.
Co masz na myśli pisząc "stara strzelnica wojskowa na tyłach lotniska Bemowo"? :583:
Nie obawiam się idiotów głoszących oczywiste prorosyjskie bzdury, boję się tych, którzy pracują dla kacapów ukrywając swoje prorosyjskie poglądy
Józef Piłsudski
kryniowy
Nowy użytkownik
Nowy użytkownik

Post autor: kryniowy »

Chodzi o miejsce opisane tutaj: viewtopic.php?t=48915
Awatar użytkownika
Hoplofob
Tematy: 8

Post autor: Hoplofob »

Dzięki.
Myślałem, że to nieznana mi strzelnica "bezdymna", np. skomercjalizowana strzelnica WATu.
Ale i tak się przejdę tam z wiatrówką :516:
Nie obawiam się idiotów głoszących oczywiste prorosyjskie bzdury, boję się tych, którzy pracują dla kacapów ukrywając swoje prorosyjskie poglądy
Józef Piłsudski
Awatar użytkownika
Yurko
Tematy: 28

Post autor: Yurko »

kryniowy pisze: 12 października 2022, 09:45 Chodzi o miejsce opisane tutaj: viewtopic.php?t=48915
Z Bielan to masz blisko... :-D
"Nie ma nic bardziej praktycznego niż dobra teoria" Ludwig Eduard Boltzmann (1844–1906)
Awatar użytkownika
ahael89
Nowy użytkownik
Nowy użytkownik

Post autor: ahael89 »

Hey Hey załoga !
Fajnie znowu wrócić. Powoli wracam do mojego hobby.
Pozdrawiam z miejsca, Waldka B. - czołem przyjacielu. I całą ekipę z starego iweb'a

A co z tym

app.php/rules

2. Na Forum niedopuszczalne jest:

g) posiadanie kilku kont przez jednego użytkownika,

ahael
" Wszyscy wiedzą, że są rzeczy niemożliwe do zrobienia, aż znajdzie się taki, co o tym nie wie i je czyni. "
100meterCrew
BMK40@Waldek, AAS510 i wiele innych
ODPOWIEDZ Poprzedni tematNastępny temat

Wróć do „Sprawy Organizacyjne i techniczne”