Bedziemy tu w skrocie informowac o naszych planach na najblizszy sezon,podawac terminy organizowanych przez Nasz Klub zawodow i odpowiadac na pytania wszystkich tych osob,ktore mialyby chec wspolnie z nami postrzelac.
Dlaczego pisze w skrocie.Otoz wszystkie szczegolowe informacje mozna uzyskac na stronie Klubu WKFT: http://wkft.waw.pl
Zachecamy do wspolnej zabawy z pneumatykami zarowno osoby,ktore juz mialy okazje postrzelac z wiatrowki, jak tez wszystkich,ktorzy chcieliby tego dopiero sprobowac.
Zapraszamy co niedziela,na strzelnice Klubu ZKS, Warszawa ul.Marymoncka 42(strzelnica 50-cio metrowa).Spotykamy sie tam od godziny 10-11 do konca pracy strzelnicy,czyli godz. 17.00 .
Koszt wejscia to 12 PLN za caly dzien.
Mozna obejrzec i wyprobowac cala game roznego sprzetu.Rowniez ten zajbardziej zaawansowany.Strzelaja wsrod nas bardzo doswiadczeni strzelcy,uczestnicy mistrzostw swiata.Wszyscy sluzymy rada w doborze sprzetu czy rozwiazywaniu problemow technicznych.
Nie wazne czy strzelasz ze sprzetu za 10000 PLN czy ze zwyklej chinki.Nie musisz sie tez zapisywac do Klubu(choc liczymy ze z czasem to zrobisz
Zapraszam na nasze klubowe spotkania. Najblizsza okazja juz w niedziele 24.02 na ZKS-ie.









