Finał Pucharu Prezesa ZKS

Sekcja CP - ZKS Warszawa

Moderator: Moderatorzy CP

Awatar użytkownika
Trusia
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 62
Rejestracja: 21 czerwca 2015, 18:48
Tematy: 16
Lokalizacja: Warszawa
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy
Kontakt:

Finał Pucharu Prezesa ZKS

Post autor: Trusia »

Witam,
mam pytanie, o której godzinie rozpoczyna się finał Pucharu Prezesa CP ?
Nie znalazłem do tej pory żadnej informacji.
Jest to dla mnie bardzo ważna kwestia, gdyż oprócz CP startuję w innych konkurencjach np. Khist.
Proszę o jak najszybszą informację.
Dziękuję.
Pozdrawiam

Marcin T.
Mój YT https://www.youtube.com/channel/UCdmimD ... 3tZIpgw5RA
Instagram : strzelectwo_sportowe
Awatar użytkownika
Semen.
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 77
Rejestracja: 22 stycznia 2010, 19:12
Tematy: 0
Lokalizacja: Biłgoraj
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Finał Pucharu Prezesa ZKS

Post autor: Semen. »

Gratulacje dla Romana i Zbyszka za wygrane finały :piwo: . Szkoda że puchary dziurawe i nie dało się z nich wypić szampana :one: .
Było bardzo fajnie. Pierwszy raz brałem udział w australijskim finale. Miałem obawy jak będzie się zachowywał karabin po odstrzelonej wcześniej normalnej konkurencji ale dał radę :-D .
Już zgłaszam się na następny rok :103: .
:516:
Zbigniew Rybka
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 924
Rejestracja: 07 października 2011, 11:40
Tematy: 19
Lokalizacja: Radzików, Mazowsze
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Finał Pucharu Prezesa ZKS

Post autor: Zbigniew Rybka »

Leszku, dzięki wielkie, również w imieniu Romana (rzadko zagląda na forum). Stawałeś bardzo dzielnie, ale z Romanem dzisiaj nie miałeś szans, był na haju spowodowanym świadomością posiadania nowego karabinu :) i to go niosło do zwycięstwa jak na skrzydłach :P . Na przyszły rok spróbujemy rozreklamować bardziej tę imprezę, może Koledzy się obudzą z kowidowego snu i wezmą do roboty :621: . Gratuluję drugiego miejsca! I do zobaczenia!
W. Moore .36 Bondini/L. Renzo, C. Moore Pedersoli .46 skałka, Colt Army 1860 Pietta, Mortimer .36 Bondini/L. Renzo, Alamo Rifle Pedersoli .50 skałka, Walther CPM 1, FWB C60.
Awatar użytkownika
Roman K.
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 56
Rejestracja: 27 września 2012, 01:41
Tematy: 1
Lokalizacja: Warszawa
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Finał Pucharu Prezesa ZKS

Post autor: Roman K. »

Dziękuję za gratulacje Leszku, ale bez Ciebie ten finał nie miał by dla mnie uroku.
Tak chciałem kiedyś z tobą wygrać i przetrzepać Ci skórkę – jak mawiałem niejednokrotnie.
Tym razem się udało . Czy to przypadek czy ciężka praca mojego osobistego trenera – Złotej Rybki,
która zawsze spełnia moje życzenia – nie wiem, ale jemu też należą się gratulacje za Puchar Prezesa w Kuchenreuterze, w którym ja dałem ciała koncertowo – 4 (najgorsze) miejsce.
Wszystkim którzy ze mną rywalizowali dziękuję za wspaniałą zabawę. Mam nadzieję , że w przyszłym roku będzie nas więcej – zapewniam, że my (ZKS Warszawa) ze swojej strony zrobimy wszystko aby tak było.
Już dziś zapraszamy na PP ZKS 2022!!!
Nie używam PW, proszę o pytania tylko na maila.
ODPOWIEDZ Poprzedni tematNastępny temat

Wróć do „Sekcja CP - ZKS Warszawa”