Miecz dekoracyjny

Łuki, noże, szable, maczety... ale też latarki, GPSy i inne gadżety

Moderatorzy: Moderatorzy WBP, Moderatorzy wiatrówkowi, Moderatorzy CP

Awatar użytkownika
GreedyDuck
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 91
Rejestracja: 05 września 2019, 11:04
Tematy: 0
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Miecz dekoracyjny

Post autor: GreedyDuck »

Potrzebuję miecza i chciałbym zapytać czy ktoś kojarzy, gdzie w naszym wspaniałym kraju można dostać coś w rozsądnej cenie. Jedyne co znalazłem to taki egzemplarz, który bardzo mi się podoba, ale cena już w ogóle:
https://allegro.pl/oferta/prof-miecz-dw ... 9169032035

Miecz potrzebuję w celach dekoracyjnych do sesji zdjęciowej. Prawdopodobnie przyda się na dłużej, więc wolę coś na własność. Na razie nie planuję wchodzić w szeregi rycerstwa, więc nie musi spełniać wymogów bojowych. Z replik dekoracyjnych na w/w portalu znalazłem tylko jakieś badziewie z nawsadzanymi świecidełkami. Jakby ktoś wiedział gdzie szukać miecza lub portali na których można fajne rzeczy zamówić lub kupić z drugiej ręki to byłbym bardzo wdzięczny za pomoc. :wink:
Walther LG 210 / FWB 65 / FWB 150 // Walther Terrus / Beeman P-17 // Crossman Vigilante.
Zawisz
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 494
Rejestracja: 28 kwietnia 2009, 13:20
Tematy: 12
Lokalizacja: Kraków
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Miecz dekoracyjny

Post autor: Zawisz »

Tutaj masz stronę bodaj najlepszego producenta w naszym kraju. Na stronie co prawda nie ma za dużego wyboru jeśli chodzi o ozdobne, ale myślę, że po kontakcie to nie problem (jak nic się nie zmieniło to każdą broń jaką mają w ofercie mogą wykonać zarówno w wersji "bojowej" jak i "ozdobnej").
FWB 700 Alu, Anschutz 54 Supermatch, Iż 46, Hammerli 280 i wiele, wiele więcej :)
Może i nie mam wybitnego talentu, ale dzięki ciężkiej pracy i tak jtem w czołówce :)
Awatar użytkownika
GreedyDuck
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 91
Rejestracja: 05 września 2019, 11:04
Tematy: 0
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Miecz dekoracyjny

Post autor: GreedyDuck »

Wspaniale, dziękuję bardzo za link. Jest interesujący mnie egzemplarz za 400zł - to już coś. :D
Aczkolwiek jakby ktoś miał do polecenia jakieś grupy gdzie można byłoby coś z drugiej ręki dostać to też chętnie chapnę.
Walther LG 210 / FWB 65 / FWB 150 // Walther Terrus / Beeman P-17 // Crossman Vigilante.
ArturR
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 469
Rejestracja: 11 sierpnia 2013, 23:55
Tematy: 0
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Miecz dekoracyjny

Post autor: ArturR »

Awatar użytkownika
Spinner
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 8164
Rejestracja: 23 sierpnia 2003, 21:52
Tematy: 242
Lokalizacja: Gdańsk
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy
Kontakt:

Re: Miecz dekoracyjny

Post autor: Spinner »

Posiadam półtoraka. Paradno bojowy. Czeska produkcja. Niby z nierdzewki ale ma jakieś przebarwienia.
Jeżeli jesteś zainteresowany jak wygląda proszę o kontakt na pocztę lub Whatsapp.
Taki
Darth Hunterix
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 117
Rejestracja: 12 października 2017, 10:32
Tematy: 0
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Miecz dekoracyjny

Post autor: Darth Hunterix »

Jeśli masz Fuckbooka poszukaj społeczności "Targowisko", tam ogłaszają się różni rekonstruktorzy, rzemieślnicy i rękodzielnicy, na pewno znajdziesz coś dla siebie.
I przekują miecze swe na lemiesze, po czym będą orać na tych, którzy zrobili odwrotnie.
ODPOWIEDZ Poprzedni tematNastępny temat

Wróć do „Broń biała, survival i militaria”