Internetowa Liga Silhouette 2018

Forum miłośników strzelania "sylwetkowego"

Moderatorzy: Moderatorzy wiatrówkowi, Moderator silhouette

Awatar użytkownika
red5555
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 257
Rejestracja: 21 września 2009, 15:09
Tematy: 8
Lokalizacja: Gdańsk
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Internetowa Liga Silhouette 2018

Post autor: red5555 »

trzeba było się oderwać od świątecznego stołu w drugi dzień i coś postrzelać ;)
warunki niezbyt dobre (delikatnie mówiąc....) silny wiatr - momentami na 32m ponad 1Dot znosiło, no ale w końcu chwila bez deszczu !
a biorąc pod uwagę ostatni mój miesiąc praktycznie bez strzelania to i tak nieźle poszło:

grudzień:
karabin: 15pkt+11pkt = 26pkt
pistolet: 13pkt+11pkt = 24pkt


Dziękuję za wspólny rok strzelania sylwetek
Do Siego Roku !
Steyr Challenge FT, Steyr LG110, FWB 300S, Diana 75 HV, Anschütz Match 380, Kandar P10, Morini CM 162MI, Steyr LP50, HW40
Awatar użytkownika
Shooter_36
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 737
Rejestracja: 09 listopada 2006, 00:03
Tematy: 0
Lokalizacja: JO92GA
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Internetowa Liga Silhouette 2018

Post autor: Shooter_36 »

Witam.
Pora na ostatnią już odsłonę mojej rywalizacji w lidze sylwetkowej 2018. Wykorzystując aurę, która choć trochę (lecz niestety bardzo krótko... :-/ ) przypominała właściwą dla tej pory roku oraz fakt, że mój 'młodszy' podjął się roli mojego sekundanta w pojedynku ze zwierzakami, wytaszczyłem jakiś czas temu cały "szpej" z kąta, by strzelić sobie z pistola ostatnie dwie serie w - ubiegłorocznej już ;) - lidze sylwetkowej. Cóż... Postępów specjalnie nie widać ale i spadku umiejętności również ;) .
Wyniki:
pistolet grudzień: 15 + 14 = 29.


Dziękuję bardzo wszystkim koleżankom i kolegom za całoroczne współzawodnictwo. Gratuluję zwycięzcom, czyli według mnie wszystkim, którzy w tej rywalizacji wytrwali :wink: . Życząc Wam wszelkiej pomyślności w tym Nowym 2019-tym Roku mam nadzieję na kontynuację zmagań w tegorocznej edycji naszej ligi.
Pozdrawiam :516:
LG 110 + B.Timberline / Hammerli 480 k + otwarte :-)
Awatar użytkownika
=Ola=
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 235
Rejestracja: 29 kwietnia 2012, 21:55
Tematy: 36
Lokalizacja: Gdynia
Grupa: Moderatorzy PFTA

Re: Internetowa Liga Silhouette 2018

Post autor: =Ola= »

Obrazek
Grudzień już za nami, więc czas na podsumowania :wink: Przede wszystkim dziękuję wszystkim za udział w tej edycji internetowej Ligi Silhouette. Hasło "strzelam do ligi" dodatkowo mobilizują do większych starań podczas strzelania naszej lokalnej, Trójmiejskiej Ligi. :-D
Podsumowanie Dżentelmeńskiej Ligi Silhouette 2018:

KARABIN
1. Box555 257 pkt.
2. Krauser 249 pkt.
3. =Ola= 243 pkt.

4. red555 241 pkt.
5. Photomaker 222 pkt.
6. ArturR 200 pkt.

PISTOLET
1. Box555 250 pkt.
2. shooter_36 232 pkt.
3. Photomaker 220 pkt.

4. Pitus 206 pkt.
5. red555 199 pkt.
6. =Ola= 189 pkt.

Link do reszty wyników: TUTAJ

Szczere gratulacje dla zwycięzców ;) Dodatkowo, podobnie jak w zeszłym osób, przygotowałam niespodziankę dla osób, które zdobyły 3 pierwsze miejsca w obu konkurencjach.
Szczególne podziękowania należą się również Photomakerowi, który pomagał mi w uzupełnianiu tabelek i przygotował projekt przypinek :piwo:

Statystyki: w 2018 r. w Lidze wzięły udział 33 osoby w karabinie i 17 w pistolecie. Minimum 8 startów udało się osiągnąć 8 osobom w karabinie i 7 osobom w pistolecie.

Jeszcze raz dziękuję za udział i mam nadzieję, że "spotkamy się" w jeszcze większym gronie w 2019 :-D
Ostatnio zmieniony 03 stycznia 2019, 00:27 przez =Ola=, łącznie zmieniany 1 raz.
ArturR
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 469
Rejestracja: 11 sierpnia 2013, 23:55
Tematy: 0
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Internetowa Liga Silhouette 2018

Post autor: ArturR »

Gratuluję zwycięzcom i wszystkim sylwetkowiczom którzy wzięli udział w tej edycji.
Ola i Robert - szacunek dla Was i WIELKIE PODZIĘKOWANIA za prowadzenie Ligi i godne propagowanie Silhouette.

Pozdrawiam Wszystkich i do zobaczenia
Art.R. :wink:
ODPOWIEDZ Poprzedni tematNastępny temat

Wróć do „Silhouette”