Bolesławiec

Moderator: Moderatorzy wiatrówkowi

wieloryb
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 326
Rejestracja: 31 sierpnia 2008, 13:29
Tematy: 0
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Bolesławiec

Post autor: wieloryb »

Z okolicy bolesławca jest ktoś kto strzela i wie gdzie to robić ??
kacper
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 463
Rejestracja: 20 lipca 2004, 21:16
Tematy: 0
Lokalizacja: Bolesławiec
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Post autor: kacper »

Jest stara policyjna strzelnica (opuszczona) za cmentarzem Kutuzowa.

Trzeba jechać polna drogą przy bramie cmentarnej i odbic w lewo do lasku.

W b-c do niedawna było nas 2 strzelających. Teraz zostałeś chyba sam.
"Grupa Strzelecka Dziki Zachód"
PFTA
Air Wolf + IOR 6x42
wieloryb
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 326
Rejestracja: 31 sierpnia 2008, 13:29
Tematy: 0
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Post autor: wieloryb »

Kurcze chyba tam wszystko zarosło bo byłem w niedziele i nie znalazłem tego miejsca :cry:
szkoda ,może coś reaktywujemy ??
kacper
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 463
Rejestracja: 20 lipca 2004, 21:16
Tematy: 0
Lokalizacja: Bolesławiec
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Post autor: kacper »

Tor 50m na bank jest, bo czesto walaja sie tam luski i tarcze po mysliwych.
Za słabo szukałes :P

Co do reaktywacji. Ja i Kol. Artur wyprzedaliśmy swoje zabawki. Narazie chyba nic z tego nie wyjdzie.
Ale w zgorzelcu masz Metaxa i pare innych osób.

Wejdz na forum naszej grupy Dzikiego zachodu.

Chłopaki planuja jakis mini zlot.
"Grupa Strzelecka Dziki Zachód"
PFTA
Air Wolf + IOR 6x42
wieloryb
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 326
Rejestracja: 31 sierpnia 2008, 13:29
Tematy: 0
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Post autor: wieloryb »

Znalazłem tor ,teraz się biorę za porządkowanie tego syfu jaki zostawili myśliwi :mad: a słyszałem że jest strzelnica koło elektrowni wiesz coś na ten temat ??
kacper
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 463
Rejestracja: 20 lipca 2004, 21:16
Tematy: 0
Lokalizacja: Bolesławiec
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Post autor: kacper »

Pewnie chodzi o tą strzelnice jak jedzie sie na Bożejowice. Po drugiej stronie ulicy jak wychodzisz z budynku elektrowni. W dole, przy samej ulicy. Bylem tam ostatnio pobiegac i z tej strzelnicy juz nic nie zostalo. Zreszta juz od paru lat jest tam tylko pobojowisko nieprzypominajace strzelnicy.
"Grupa Strzelecka Dziki Zachód"
PFTA
Air Wolf + IOR 6x42
Granica
Reactions:
Posty: 6
Rejestracja: 24 lipca 2016, 11:22
Tematy: 0
Lokalizacja: Bolesławiec
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy
Kontakt:

Re: Bolesławiec

Post autor: Granica »

Temat stary, ale czytając również inne fora, to widzę stary dylemat o Bolesławieckich i okolicznych strzelnicach.
W Bolesławcu i w okolicach wszelkie tego typu obiekty zostały zdewastowane przez czas, wandali i również przez różne podmioty państwowe - jak właśnie opisywana była strzelnica za cmentarzem Kutuzowa.
Kilka miesięcy temu otworzyłem strzelnicę, która nie znajduje się w Bolesławcu, ale w odległości 35 kilometrów od miasta. Jest to obecnie najbliższa strzelnica kulowa od Bolesławca z wieloma osiami strzeleckimi i możliwością strzelania na 100 metrów. Strzelnica ta znajduje się w wiosce Proboszczów gmina Pielgrzymka. Czas potrzebny na dotarcie to około 35-45 minut.
Odnośnie możliwości reaktywowania starych strzelnic, to niestety nie ma takiej możliwości. Obecnie znajdują się za blisko terenów zamieszkałych lub są na terenie osób, czy podmiotów jak lasy państwowe, które nie są kompletnie zainteresowane, aby tego typu miejsce utworzyć. Niestety Bolesławiec jest w dole i wszelki huk, hałas itp. spada jak grad. Nawet strzelnica garnizonowa jest użytkowana możliwie najmniej, bo choć oddalona o kilka kilometrów od miasta w lesie, to słychać strzały, które po krótkim czasie staja się uciążliwe.
Pozdrawiam i zachęcam do skorzystania.
Glock 17 IV gen., CZ P-09, AKMS, Beretta 92 S, Walther P99, M4A1, Khan DUO SYS Matrix, PM wz. 63, Norinco JW105, DPM, TOZ 12, Colt 1911...
Michal-M
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 43
Rejestracja: 12 czerwca 2016, 16:44
Tematy: 0
Lokalizacja: Wrocław
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Bolesławiec

Post autor: Michal-M »

Granica pisze:Kilka miesięcy temu otworzyłem strzelnicę, która nie znajduje się w Bolesławcu, ale w odległości 35 kilometrów od miasta. Jest to obecnie najbliższa strzelnica kulowa od Bolesławca z wieloma osiami strzeleckimi i możliwością strzelania na 100 metrów. Strzelnica ta znajduje się w wiosce Proboszczów gmina Pielgrzymka. Czas potrzebny na dotarcie to około 35-45 minut.
Potwierdzam i polecam, chociaż byłem (niestety) tylko raz jak dotąd. Trochę ciężko dotrzeć z końca wsi na samą strzelnicę, bo albo trzeba mieć auto z wyższym zawieszeniem albo podejść kawałek, ale warto.
Pan Mirek udziela cennych rad początkującym strzelcom jak i ma niezły wybór broni. No i nie zdziera tak jak komercyjne strzelnice w dużych miastach :)
ODPOWIEDZ Poprzedni tematNastępny temat

Wróć do „Grupa Strzelecka Wrocław”