Warsztat wiatrówkowy
Moderator: Moderatorzy wiatrówkowi
FunnyB
Zarejestrowany użytkownik Reactions:
Posty: 288 Rejestracja: 04 czerwca 2006, 20:32
Tematy: 8 Lokalizacja: Toruń
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy
Kontakt:
Post
autor: FunnyB » 18 marca 2008, 07:19
Witam,
Zapraszam twórców i posiadaczy przerobionych na PCP, Waltherów LGM / LG210 do przedstawienia w naszej zbiorczej galerii. Jestem bardzo ciekawy ilu nas jest
Zaczynamy:
Oto mój LG Combinateur:
Zapraszam
Roman
Ultimate Kydex Holsters
jmarcinkowski
Zarejestrowany użytkownik Reactions:
Posty: 415 Rejestracja: 20 lipca 2006, 16:09
Tematy: 10 Lokalizacja: Obok Torunia :)
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy
Post
autor: jmarcinkowski » 18 marca 2008, 09:42
Nie , no ...... bajka
Ekstra sprzęcik, tylko na stronie ciut malizną jedzie
Więcej zdjęć, więcej zdjęć :diabel:
Pozdrawiam - Jacek
9x19 - CZ P-09c, .380 ACP - Bersa, 308 WIN - T3x, 223 - Mossberg MMR, 22LR - CZ 457, 17HMR - CZ 457, 4,5 - Daystate Huntsman
irak
Zarejestrowany użytkownik Reactions:
Posty: 136 Rejestracja: 11 kwietnia 2007, 14:30
Tematy: 2
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy
Post
autor: irak » 18 marca 2008, 13:35
Również mam smerfa. Lg200 z podniesioną energią na 16j. Karabinek bajka. Czeka go jeszcze operacja wymiany płaszcza na aluminiowy oraz dokupienie małego kartusza aluminiowego.
Link do fotki jeszcze z regulatorem 7j.
http://img82.imageshack.us/my.php?image ... rgech5.jpg
@FunnyB
Rozumiem, że to na lufie to ta folia samoprzylepna do tuningu samochodów?
Czy w płaszcz aluminiowy mocowałeś na jakiś dystansach czy idealnie dobrałeś do lufy i się wsuwa? Kleiłeś coś?
FunnyB
Zarejestrowany użytkownik Reactions:
Posty: 288 Rejestracja: 04 czerwca 2006, 20:32
Tematy: 8 Lokalizacja: Toruń
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy
Kontakt:
Post
autor: FunnyB » 18 marca 2008, 15:22
Witam,
Mój klon walthera opisywałem m.in:
tutaj i tutaj
@ Jacek - więcej zdjęć w powyższych linkach
@ Irak - na lufę wkleiłem ertalitowe dystanse (dzieki Kuba) między którymi mocno siedza oringi (dzieki Krisbak za pomysł), dzieki temu, płaszcz mozna w każdej chwili zdjąć z lufy.
Płaszcz alu oklejony folią
Pozdrawiam
Ultimate Kydex Holsters
Grzelak Marcin
Zarejestrowany użytkownik Reactions:
Posty: 456 Rejestracja: 23 czerwca 2006, 12:06
Tematy: 0 Lokalizacja: KONIN
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy
Post
autor: Grzelak Marcin » 18 marca 2008, 18:19
Jak wrócę do kraju pyknę parę fotek mojego LG 210 i też wkleję, pozdrawiam wszystkich posiadaczy i z ciekawością będę śledził rozwój wątku, ciekawe ilu nas jest, pozdrawiam, M.
P.S. Na razie jest niebieski ale jak z nim skończę będzie czarny :diabel: jak to u mnie :diabelek:.
Walther MG Custom
Cezar
Zarejestrowany użytkownik Reactions:
Posty: 320 Rejestracja: 15 maja 2007, 23:17
Tematy: 1 Lokalizacja: z powrotem
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy
Post
autor: Cezar » 18 marca 2008, 21:34
A to mój LGM-2Hu..., choć nie jest to jeszcze wersja ostateczna
pozdrawiam, Cezar
różne takie .....
BartekK
Zarejestrowany użytkownik Reactions:
Posty: 612 Rejestracja: 29 września 2003, 16:40
Tematy: 79 Lokalizacja: Warszawa
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy
Post
autor: BartekK » 18 marca 2008, 22:46
No to ja wrzucê swojego. LG300 po przeróbkach
Pozdr
Bartekk
szambi
Zarejestrowany użytkownik Reactions:
Posty: 2898 Rejestracja: 01 maja 2005, 22:03
Tematy: 27 Lokalizacja: Celestynów Pogorzel
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy
Post
autor: szambi » 18 marca 2008, 23:24
irak pisze: @FunnyB
Rozumiem, że to na lufie to ta folia samoprzylepna do tuningu samochodów
Wygląda identycznie jak mój wąż do podlewania trawnika na działce :D
Love me tender, love me true
All my dreams fulfilled
Schmidt und Bender, EV2
And I always will
FunnyB
Zarejestrowany użytkownik Reactions:
Posty: 288 Rejestracja: 04 czerwca 2006, 20:32
Tematy: 8 Lokalizacja: Toruń
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy
Kontakt:
Post
autor: FunnyB » 19 marca 2008, 18:00
Witam,
No i wydało się.... :zly:
Robert, a zauważyłeś że Twój ogrodowy wąż jest krótszy o metr
Wybaczysz
Ultimate Kydex Holsters
szambi
Zarejestrowany użytkownik Reactions:
Posty: 2898 Rejestracja: 01 maja 2005, 22:03
Tematy: 27 Lokalizacja: Celestynów Pogorzel
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy
Post
autor: szambi » 19 marca 2008, 21:12
FunnyB pisze: Witam,
No i wydało się.... :zly:
Robert, a zauważyłeś że Twój ogrodowy wąż jest krótszy o metr
Wybaczysz
Metr to jeszcze nie tragedia, jakoś to przeżyję :D
Love me tender, love me true
All my dreams fulfilled
Schmidt und Bender, EV2
And I always will
Spinner
Zarejestrowany użytkownik Reactions:
Posty: 8164 Rejestracja: 23 sierpnia 2003, 21:52
Tematy: 243 Lokalizacja: Gdańsk
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy
Kontakt:
Post
autor: Spinner » 19 marca 2008, 21:36
aksel
Zarejestrowany użytkownik Reactions:
Posty: 1278 Rejestracja: 10 stycznia 2008, 13:13
Tematy: 42 Lokalizacja: Zawisza Bydgoszcz
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy
Post
autor: aksel » 20 marca 2008, 11:09
Napiszcie proszę jakie elementy są niezbędne do przeróbki lgm2 na pcp.
Guns and .....roses
Wamix
R.I.P Reactions:
Posty: 3857 Rejestracja: 13 marca 2004, 09:29
Tematy: 54 Lokalizacja: Płock
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy
Post
autor: Wamix » 20 marca 2008, 12:17
aksel pisze: Napiszcie proszę jakie elementy są niezbędne do przeróbki lgm2 na pcp.
Regulator , kartusz, sprężyna zbijaka, sprężyna zaworu
z tym , że ja u siebie założyłem na trzpień od zaworka sprężynkę b.miękką
LGM 210 Determinator IOR 10X42 :504:
aksel
Zarejestrowany użytkownik Reactions:
Posty: 1278 Rejestracja: 10 stycznia 2008, 13:13
Tematy: 42 Lokalizacja: Zawisza Bydgoszcz
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy
Post
autor: aksel » 20 marca 2008, 13:57
A zbijak nie wymaga modyfikacji? Podobno pca działa trochę inaczej niż pcp.
Guns and .....roses
Cezar
Zarejestrowany użytkownik Reactions:
Posty: 320 Rejestracja: 15 maja 2007, 23:17
Tematy: 1 Lokalizacja: z powrotem
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy
Post
autor: Cezar » 20 marca 2008, 14:11
Ja u siebie nie wymieniałem zbijaka i działa
Podobno na hunterowskim jest jeszcze krótszy cykl strzału, jest przecież cięższy. Ale " kop " też wzrasta. Ja wymieniałem tylko obie sprężynki, zbijaka i zaworu, prędkość do osiągnięcia ponad 250 m/s, tylko po co ? Przy mniejszej jest stabilniejszy i zużycie powietrza bardziej cieszy.
pozdrawiam, Cezar
różne takie .....