Odwoławcze badania Lekarskie

Moderator: Moderatorzy WBP

SPS
Nowy użytkownik
Nowy użytkownik
Reactions:
Posty: 9
Rejestracja: 22 kwietnia 2026, 18:36
Tematy: 0
Grupa: Nowo zarejestrowani użytkownicy

Re: Odwoławcze badania Lekarskie

Post autor: SPS »

Muszę przyznać, że dzisiejsze badania były bardziej szczegółowe niż te wykonane 16 kwietnia.

7 rano i odrazu do pokoju nr 1 poza kolejką - tam mieli całą dokumentację z WPA i poprzednich badań.
Dostałem rozpiskę gdzie po kolei mam iść.
Do gabinetów wołają po numerku.
Później jak chodziłem od pokoju do pokoju to z odwołania kilka osób doszło.

Miałem wykonane badania krwi, lekarz ogólny tętno ciśnienie, neurolog, okulista i na końcu lekarz orzecznik - wszystko bardzo dokładnie.
Dodatkowych badań nie zlecali i o 9:20 mogłem się ewakuować.

Jeszcze wychodząc zapłaciłem za przesłanie orzeczenia pocztą bo nie chce mi się jeździć 😅 oni wysyłają to orzeczenie do WPA.

Badań psychologicznych nie przechodziłem - komendant odwołał się od badań lekarskich.

Mam jeszcze konsultację psychiatryczną 17 czerwca.

Tak jak całe życie do lekarzy nie chodziłem, w życiu w szpitalu nie leżałem, jedynie do dentysty i czasem krew, to teraz do pozwolenia na broń za całe życie tych badań 😆😂
ODPOWIEDZ Poprzedni tematNastępny temat

Wróć do „Prawo i broń - WBP”