7 rano i odrazu do pokoju nr 1 poza kolejką - tam mieli całą dokumentację z WPA i poprzednich badań.
Dostałem rozpiskę gdzie po kolei mam iść.
Do gabinetów wołają po numerku.
Później jak chodziłem od pokoju do pokoju to z odwołania kilka osób doszło.
Miałem wykonane badania krwi, lekarz ogólny tętno ciśnienie, neurolog, okulista i na końcu lekarz orzecznik - wszystko bardzo dokładnie.
Dodatkowych badań nie zlecali i o 9:20 mogłem się ewakuować.
Jeszcze wychodząc zapłaciłem za przesłanie orzeczenia pocztą bo nie chce mi się jeździć
Badań psychologicznych nie przechodziłem - komendant odwołał się od badań lekarskich.
Mam jeszcze konsultację psychiatryczną 17 czerwca.
Tak jak całe życie do lekarzy nie chodziłem, w życiu w szpitalu nie leżałem, jedynie do dentysty i czasem krew, to teraz do pozwolenia na broń za całe życie tych badań









