poranny relax z youtube
Moderatorzy: Moderatorzy WBP, Moderatorzy wiatrówkowi, Moderatorzy CP
- adnikauto
- Zarejestrowany użytkownik

- Reactions:
- Posty: 2811
- Rejestracja: 20 sierpnia 2013, 19:26
- Tematy: 233
- Lokalizacja: Wschodnie Wybrzeze
- Grupa: Zarejestrowani użytkownicy
- Mumin_
- Zarejestrowany użytkownik

- Reactions:
- Posty: 1505
- Rejestracja: 24 marca 2019, 16:15
- Tematy: 14
- Lokalizacja: między Polską a Czechami
- Grupa: Zarejestrowani użytkownicy
Re: poranny relax z youtube
Czyste dobro 
My od lat już gawędzimy o Maryni i to nawet - szczerze mówiąc - nie o całej
Слава Україні!
Слава Україні!
- adnikauto
- Zarejestrowany użytkownik

- Reactions:
- Posty: 2811
- Rejestracja: 20 sierpnia 2013, 19:26
- Tematy: 233
- Lokalizacja: Wschodnie Wybrzeze
- Grupa: Zarejestrowani użytkownicy
- Yurko
- Zarejestrowany użytkownik

- Reactions:
- Posty: 1913
- Rejestracja: 21 czerwca 2018, 20:36
- Tematy: 36
- Lokalizacja: Warszawa
- Grupa: Zarejestrowani użytkownicy
Re: poranny relax z youtube
Jedna piosenka dwa wykonania. Kiedyś:
i "teraz":
Mam wrażenie, że wraz z wiekiem, pewne rzeczy robimy wolniej...
i "teraz":
Mam wrażenie, że wraz z wiekiem, pewne rzeczy robimy wolniej...
"Nie ma nic bardziej praktycznego niż dobra teoria" Ludwig Eduard Boltzmann (1844–1906)
- Mumin_
- Zarejestrowany użytkownik

- Reactions:
- Posty: 1505
- Rejestracja: 24 marca 2019, 16:15
- Tematy: 14
- Lokalizacja: między Polską a Czechami
- Grupa: Zarejestrowani użytkownicy
Re: poranny relax z youtube
Wolniej niekoniecznie. Na pewno niżej. Ja po pięćdziesiątce straciłem ponad pół oktawy i wtedy dałem sobie spokój (a śpiewałem półprofesjonalnie od czasów licealnych).
My od lat już gawędzimy o Maryni i to nawet - szczerze mówiąc - nie o całej
Слава Україні!
Слава Україні!
-
Darek
- Zarejestrowany użytkownik

- Reactions:
- Posty: 1899
- Rejestracja: 01 stycznia 2003, 14:04
- Tematy: 14
- Grupa: Zarejestrowani użytkownicy
Re: poranny relax z youtube
Półprofesjonalnie to jak ?
Zwrotka za kasę a refren za friko czy zwrotka w tonacji a refren jak się uda trafić w dźwięk ?
Zwrotka za kasę a refren za friko czy zwrotka w tonacji a refren jak się uda trafić w dźwięk ?
- Mumin_
- Zarejestrowany użytkownik

- Reactions:
- Posty: 1505
- Rejestracja: 24 marca 2019, 16:15
- Tematy: 14
- Lokalizacja: między Polską a Czechami
- Grupa: Zarejestrowani użytkownicy
Re: poranny relax z youtube
My od lat już gawędzimy o Maryni i to nawet - szczerze mówiąc - nie o całej
Слава Україні!
Слава Україні!
- Senio
- Moderator globalny

- Reactions:
- Posty: 10188
- Rejestracja: 16 października 2004, 00:39
- Tematy: 322
- Lokalizacja: Koło.wlkp
- Grupa: Moderatorzy globalni
Re: poranny relax z youtube
Piosenki Celine Dion mało kto jak dla mnie może zaśpiewać. Ale ta pani z Indonezji zrobiła to pięknie. Inne jej wykonania też zasługują na słowa uznania.
4.5 .44 .45 www.airgunservice.pl
- Doody
- Zarejestrowany użytkownik

- Reactions:
- Posty: 817
- Rejestracja: 30 czerwca 2024, 19:18
- Tematy: 20
- Lokalizacja: Kępno
- Grupa: Zarejestrowani użytkownicy
Re: poranny relax z youtube
To bardziej Jennifer Rush kojarzy się z tą piosenką 
Pozdrawiam Darek
HK SFP9L, Sabatti Tactical Evo 6,5 Creedmoor + Delta Stryker 5-50x56, Mossberg Maverick 88/20", AR15 Mossberg MMR PRO 18"
HK SFP9L, Sabatti Tactical Evo 6,5 Creedmoor + Delta Stryker 5-50x56, Mossberg Maverick 88/20", AR15 Mossberg MMR PRO 18"
-
WojciechG
- Zarejestrowany użytkownik

- Reactions:
- Posty: 509
- Rejestracja: 30 października 2024, 18:28
- Tematy: 1
- Lokalizacja: Bruksela
- Grupa: Zarejestrowani użytkownicy
Re: poranny relax z youtube
Czy aby na pewno śpiewa ta pani co jest na wideo? Dźwięk z obrazem się mocno rozjeżdża. Mam wrażenie że to fejk, ale to tylko wrażenie.
- Senio
- Moderator globalny

- Reactions:
- Posty: 10188
- Rejestracja: 16 października 2004, 00:39
- Tematy: 322
- Lokalizacja: Koło.wlkp
- Grupa: Moderatorzy globalni
Re: poranny relax z youtube
Jak sobie trudu Wojciechu nie zadasz to się nie dowiesz czy to una czy nie una. Natomiast jak wpiszesz w google Vanny Vabiola i poświecisz na to czas będziesz pewny. Tu się nie rozjechała i w setkach innych podobnych ?
4.5 .44 .45 www.airgunservice.pl
- Mumin_
- Zarejestrowany użytkownik

- Reactions:
- Posty: 1505
- Rejestracja: 24 marca 2019, 16:15
- Tematy: 14
- Lokalizacja: między Polską a Czechami
- Grupa: Zarejestrowani użytkownicy
Re: poranny relax z youtube
A mi Huey Lewis. Oraz Frankie Goes To Hollywood.
My od lat już gawędzimy o Maryni i to nawet - szczerze mówiąc - nie o całej
Слава Україні!
Слава Україні!
-
WojciechG
- Zarejestrowany użytkownik

- Reactions:
- Posty: 509
- Rejestracja: 30 października 2024, 18:28
- Tematy: 1
- Lokalizacja: Bruksela
- Grupa: Zarejestrowani użytkownicy
- Precess
- Zarejestrowany użytkownik

- Reactions:
- Posty: 1042
- Rejestracja: 07 września 2008, 14:39
- Tematy: 49
- Lokalizacja: Trzecia planeta od Słońca
- Grupa: Zarejestrowani użytkownicy
Re: poranny relax z youtube
Ciekawe, czy S1 ma też ognioodporność. Ten na filmie uratował niezły arsenał.
[youtube][/youtube]
[youtube][/youtube]
Czasem lepiej wykopać piłkę na aut, niż sfaulować.
- PawelW
- Zarejestrowany użytkownik

- Reactions:
- Posty: 7623
- Rejestracja: 26 lutego 2006, 11:40
- Tematy: 112
- Lokalizacja: Poznań
- Grupa: Zarejestrowani użytkownicy
Re: poranny relax z youtube
----------------------------------------
Nie pytaj, co rząd może zrobić dla ciebie, zapytaj, czy mógłby tego nie robić
Nie pytaj, co rząd może zrobić dla ciebie, zapytaj, czy mógłby tego nie robić








