poranny relax z youtube

Ciekawe i mniej ciekawe dyskusje, które nie pasują do żadnego innego działu.

Moderatorzy: Moderatorzy WBP, Moderatorzy wiatrówkowi, Moderatorzy CP

Awatar użytkownika
adnikauto
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 2811
Rejestracja: 20 sierpnia 2013, 19:26
Tematy: 233
Lokalizacja: Wschodnie Wybrzeze
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: poranny relax z youtube

Post autor: adnikauto »

Guns have two enemies politicians and rust. :502: Not sure, which is worst...
Awatar użytkownika
Mumin_
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 1505
Rejestracja: 24 marca 2019, 16:15
Tematy: 14
Lokalizacja: między Polską a Czechami
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: poranny relax z youtube

Post autor: Mumin_ »

Czyste dobro :)

My od lat już gawędzimy o Maryni i to nawet - szczerze mówiąc - nie o całej

Слава Україні!
Awatar użytkownika
adnikauto
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 2811
Rejestracja: 20 sierpnia 2013, 19:26
Tematy: 233
Lokalizacja: Wschodnie Wybrzeze
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: poranny relax z youtube

Post autor: adnikauto »

Guns have two enemies politicians and rust. :502: Not sure, which is worst...
Awatar użytkownika
Yurko
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 1913
Rejestracja: 21 czerwca 2018, 20:36
Tematy: 36
Lokalizacja: Warszawa
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: poranny relax z youtube

Post autor: Yurko »

Jedna piosenka dwa wykonania. Kiedyś:



i "teraz":



Mam wrażenie, że wraz z wiekiem, pewne rzeczy robimy wolniej... :wink:
"Nie ma nic bardziej praktycznego niż dobra teoria" Ludwig Eduard Boltzmann (1844–1906)
Awatar użytkownika
Mumin_
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 1505
Rejestracja: 24 marca 2019, 16:15
Tematy: 14
Lokalizacja: między Polską a Czechami
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: poranny relax z youtube

Post autor: Mumin_ »

Yurko pisze: 24 listopada 2024, 03:19 Mam wrażenie, że wraz z wiekiem, pewne rzeczy robimy wolniej... :wink:
Wolniej niekoniecznie. Na pewno niżej. Ja po pięćdziesiątce straciłem ponad pół oktawy i wtedy dałem sobie spokój (a śpiewałem półprofesjonalnie od czasów licealnych).
My od lat już gawędzimy o Maryni i to nawet - szczerze mówiąc - nie o całej

Слава Україні!
Darek
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 1899
Rejestracja: 01 stycznia 2003, 14:04
Tematy: 14
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: poranny relax z youtube

Post autor: Darek »

Półprofesjonalnie to jak ?
Zwrotka za kasę a refren za friko czy zwrotka w tonacji a refren jak się uda trafić w dźwięk ?
Awatar użytkownika
Mumin_
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 1505
Rejestracja: 24 marca 2019, 16:15
Tematy: 14
Lokalizacja: między Polską a Czechami
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: poranny relax z youtube

Post autor: Mumin_ »

Darek pisze: 24 listopada 2024, 15:14 Półprofesjonalnie to jak ?
Za kasę, ale to nie ja ją brałem :)
My od lat już gawędzimy o Maryni i to nawet - szczerze mówiąc - nie o całej

Слава Україні!
Awatar użytkownika
Senio
Moderator globalny
Moderator globalny
Reactions:
Posty: 10188
Rejestracja: 16 października 2004, 00:39
Tematy: 322
Lokalizacja: Koło.wlkp
Grupa: Moderatorzy globalni

Re: poranny relax z youtube

Post autor: Senio »

Piosenki Celine Dion mało kto jak dla mnie może zaśpiewać. Ale ta pani z Indonezji zrobiła to pięknie. Inne jej wykonania też zasługują na słowa uznania.

Awatar użytkownika
Doody
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 817
Rejestracja: 30 czerwca 2024, 19:18
Tematy: 20
Lokalizacja: Kępno
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: poranny relax z youtube

Post autor: Doody »

To bardziej Jennifer Rush kojarzy się z tą piosenką :wink:
Pozdrawiam Darek
HK SFP9L, Sabatti Tactical Evo 6,5 Creedmoor + Delta Stryker 5-50x56, Mossberg Maverick 88/20", AR15 Mossberg MMR PRO 18"
WojciechG
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 509
Rejestracja: 30 października 2024, 18:28
Tematy: 1
Lokalizacja: Bruksela
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: poranny relax z youtube

Post autor: WojciechG »

Czy aby na pewno śpiewa ta pani co jest na wideo? Dźwięk z obrazem się mocno rozjeżdża. Mam wrażenie że to fejk, ale to tylko wrażenie.
Awatar użytkownika
Senio
Moderator globalny
Moderator globalny
Reactions:
Posty: 10188
Rejestracja: 16 października 2004, 00:39
Tematy: 322
Lokalizacja: Koło.wlkp
Grupa: Moderatorzy globalni

Re: poranny relax z youtube

Post autor: Senio »

Jak sobie trudu Wojciechu nie zadasz to się nie dowiesz czy to una czy nie una. Natomiast jak wpiszesz w google Vanny Vabiola i poświecisz na to czas będziesz pewny. Tu się nie rozjechała i w setkach innych podobnych ?

Awatar użytkownika
Mumin_
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 1505
Rejestracja: 24 marca 2019, 16:15
Tematy: 14
Lokalizacja: między Polską a Czechami
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: poranny relax z youtube

Post autor: Mumin_ »

Doody pisze: 01 grudnia 2024, 16:09 To bardziej Jennifer Rush kojarzy się z tą piosenką :wink:
A mi Huey Lewis. Oraz Frankie Goes To Hollywood.
My od lat już gawędzimy o Maryni i to nawet - szczerze mówiąc - nie o całej

Слава Україні!
WojciechG
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 509
Rejestracja: 30 października 2024, 18:28
Tematy: 1
Lokalizacja: Bruksela
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: poranny relax z youtube

Post autor: WojciechG »

Senio pisze: 01 grudnia 2024, 17:59 Jak sobie trudu Wojciechu nie zadasz to się nie dowiesz czy to una czy nie una. Natomiast jak wpiszesz w google Vanny Vabiola i poświecisz na to czas będziesz pewny. Tu się nie rozjechała i w setkach innych podobnych ?

A dlaczego mam szukać? Nic, ale to nic ona mnie nie interesuje.
Awatar użytkownika
Precess
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 1042
Rejestracja: 07 września 2008, 14:39
Tematy: 49
Lokalizacja: Trzecia planeta od Słońca
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: poranny relax z youtube

Post autor: Precess »

Ciekawe, czy S1 ma też ognioodporność. Ten na filmie uratował niezły arsenał.
[youtube][/youtube]
Czasem lepiej wykopać piłkę na aut, niż sfaulować.
Awatar użytkownika
PawelW
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 7623
Rejestracja: 26 lutego 2006, 11:40
Tematy: 112
Lokalizacja: Poznań
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: poranny relax z youtube

Post autor: PawelW »

Facet ma niesamowitą postawę na stojaku

https://demotywatory.pl/5283232/Facet-s ... -wiatrowke
----------------------------------------
Nie pytaj, co rząd może zrobić dla ciebie, zapytaj, czy mógłby tego nie robić
ODPOWIEDZ Poprzedni tematNastępny temat

Wróć do „Pozatematyczny”