Re: Zdjęcia Broni część 3

Moderator: Moderatorzy WBP

Awatar użytkownika
adnikauto
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 2811
Rejestracja: 20 sierpnia 2013, 19:26
Tematy: 233
Lokalizacja: Wschodnie Wybrzeze
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Zdjęcia Broni część 3

Post autor: adnikauto »

WOOX rzadzi... co by tutaj nie pisac :one:

Obrazek
Guns have two enemies politicians and rust. :502: Not sure, which is worst...
Maverick98
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 118
Rejestracja: 02 października 2022, 21:43
Tematy: 1
Lokalizacja: Krasnystaw
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Zdjęcia Broni część 3

Post autor: Maverick98 »

No suuuper !
KSS Patron i parę sztuk broni z kalibrami do wyboru :-D
Awatar użytkownika
V@A
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 284
Rejestracja: 30 grudnia 2018, 18:09
Tematy: 9
Lokalizacja: CANADA - QUEBEC
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Zdjęcia Broni część 3

Post autor: V@A »

adnikauto pisze: 16 grudnia 2024, 15:41 Furiosa Ultra2 Chassis: Horizon Firearms 22 Creedmoor, Kahles K318i, Silencer Central Banish 338

Obrazek
Obrazek
Obrazek
jaki jest sens wrzucania tutaj fotek nie swojej broni ..... :-? .. just saying ....
The older I get, the less I care about your feelings....
Awatar użytkownika
adnikauto
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 2811
Rejestracja: 20 sierpnia 2013, 19:26
Tematy: 233
Lokalizacja: Wschodnie Wybrzeze
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Zdjęcia Broni część 3

Post autor: adnikauto »

Tytul tematu brzmi:
Re: Zdjęcia Broni część 3

Nie ma restrykcji, czy to twoja bron, tescia, tesciowej, kolegi czy kumpla prowadzacego firme produkujaca bron...
Wiec prosze cie, nie czepiaj sie, napij sie :red-label: i ogladaj obrazki bez szukania tzw. "drugiego dna"... :)
Jesli lamie zapisy regulaminu to zglos ten fakt do Admina i po problemie...
:piwo:
Guns have two enemies politicians and rust. :502: Not sure, which is worst...
Awatar użytkownika
V@A
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 284
Rejestracja: 30 grudnia 2018, 18:09
Tematy: 9
Lokalizacja: CANADA - QUEBEC
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Zdjęcia Broni część 3

Post autor: V@A »

Nie widze po prostu sensu wrzucania fotek broni znalezionej gdzies w sieci , jesli kazdy do tej pory stara sie tutaj wrzucac swoje zbiory ... just saying.
The older I get, the less I care about your feelings....
BISKUPKING61
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 1479
Rejestracja: 19 grudnia 2004, 00:07
Tematy: 124
Lokalizacja: POZNAŃ
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Zdjęcia Broni część 3

Post autor: BISKUPKING61 »

Z założenia, w tym dziale forumowicze pokazywali swoje ciekawe egzemplarze broni. Rzadko spotykane, ciekawe technicznie, piękne.
Niestety (jak dla mnie) od pewnego czasu więcej tu pospolitych "ałerów" i "klocków". Bez urazy, ale to tak pospolite, że nie widzę powodu wklejać foty n-ty raz tego samego i to z sieci. Owszem, na pewno są bronie nowoczesne, ciekawe i warte prezentacji, ale podobnie jak kolega powyżej, uważam, że to dział prezentacji SWOICH, CIEKAWYCH sztuk.
Ale to moje zdanie...
Nie wiedziałem, że tak wiele kalibrów jest :651:
Awatar użytkownika
V@A
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 284
Rejestracja: 30 grudnia 2018, 18:09
Tematy: 9
Lokalizacja: CANADA - QUEBEC
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Zdjęcia Broni część 3

Post autor: V@A »

Znajomy sie pozbywal za flaszeczke wiec przytargalem do domu.
Zobaczymy czy cos da sie z tego uratowc , jesli nie to powiesimy nad kominkiem :)

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Na dodatek jeszcze takie cos dolozyl do kompletu, ale to nie moja bajka :(

Obrazek

Obrazek

Obrazek

i jeszcze Carcano z 1918

Obrazek

Obrazek

Obrazek
The older I get, the less I care about your feelings....
Marbecz
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 36
Rejestracja: 25 września 2024, 22:54
Tematy: 8
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Zdjęcia Broni część 3

Post autor: Marbecz »

Nic specjalnego, ale fun jest!
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
Awatar użytkownika
muczacz
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 2949
Rejestracja: 27 września 2020, 03:45
Tematy: 28
Lokalizacja: Kłodzko
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Zdjęcia Broni część 3

Post autor: muczacz »

fajny lufa 20" ?
Bób , Honor , Dziczyzna
pozdrawiam Boguś
Marbecz
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 36
Rejestracja: 25 września 2024, 22:54
Tematy: 8
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Zdjęcia Broni część 3

Post autor: Marbecz »

Tak, lufa 20cali, luneta Vortex Venom
Awatar użytkownika
slepe_oko
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 1289
Rejestracja: 30 maja 2013, 12:54
Tematy: 8
Lokalizacja: Między Łodzią a Warszawą
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy
Kontakt:

Re: Zdjęcia Broni część 3

Post autor: slepe_oko »

V@A pisze: 27 marca 2025, 20:40 Znajomy sie pozbywal za flaszeczke wiec przytargalem do domu.
Zobaczymy czy cos da sie z tego uratowc , jesli nie to powiesimy nad kominkiem :)

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Na dodatek jeszcze takie cos dolozyl do kompletu, ale to nie moja bajka :(

Obrazek

Obrazek

Obrazek

i jeszcze Carcano z 1918

Obrazek

Obrazek

Obrazek
jest jakas historia opowiastka o tych egzemplarzach?
:512: Links Walther LGR
Diana 75 Links
Awatar użytkownika
V@A
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 284
Rejestracja: 30 grudnia 2018, 18:09
Tematy: 9
Lokalizacja: CANADA - QUEBEC
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Zdjęcia Broni część 3

Post autor: V@A »

Niestety ale nie, przechodzily z rak do rak az wyladowaly u mnie.
The older I get, the less I care about your feelings....
adam_l
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 714
Rejestracja: 18 lutego 2009, 14:30
Tematy: 23
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Zdjęcia Broni część 3

Post autor: adam_l »

Świnia dostała pudru:

Obrazek

Obrazek

Przedtem miała kolor fdekupy:

Obrazek

Teraz czekam tylko na drugą sztukę kompensatorka, i będzie temat zamknięty.

PS
BISKUPKING61 pisze: 26 marca 2025, 09:29 Z założenia, w tym dziale forumowicze pokazywali swoje ciekawe egzemplarze broni. Rzadko spotykane, ciekawe technicznie, piękne.
Niestety (jak dla mnie) od pewnego czasu więcej tu pospolitych "ałerów" i "klocków". Bez urazy, ale to tak pospolite, że nie widzę powodu wklejać foty n-ty raz tego samego i to z sieci. Owszem, na pewno są bronie nowoczesne, ciekawe i warte prezentacji, ale podobnie jak kolega powyżej, uważam, że to dział prezentacji SWOICH, CIEKAWYCH sztuk.
Ale to moje zdanie...
No i Twoje zdanie jest błędne, bo posty ludzi z tym co krytykujesz wpisują się w tytuł tematu, a twardych zasad jako-takich nie ma spisanych, jedynie można odkopać pierwszy post z pierwszej części wątku sprzed kilku lat.
Jak ktoś wrzuci tutaj swojego glocka, któremu zrobił stippling i założył bagnet, to nadal jest to "Zdjęcie broni", pomijam "część 3". Jeśli ktoś wrzuci zdjęcie ciekawego egzemplarza z innego forum czy nawet sklepu, to też jest to "Zdjęcie broni" - sam dzięki temu z tego tematu dowiedziałem się o osadach WOOX, których nie widziałem wcześniej, a które do mnie lecą.
Całe szczęscie nie jesteś autorytetem jeśli chodzi o decydowanie co jest ciekawą bronią a co nie.

Ludzie lubią broń, i powinieneś dać im cieszyć się zdjęciami różnorakich konstrukcji. Jeśli więcej osób znajdzie się oburzonych tym, że temat jest rzekomo mylny, to sugeruję założenie "Zdjęcia broni z sieci" a zamiast używać tego tematu, założyć nowy pt "Autorskie zdjęcia" - tylko nie zdziw się, jak zaraz moderatorzy połączą temat. albo usuną jako duplikat.

Zachęcam do wrzucania większej ilości zdjęć swojej broni, aby przełamać trend który Ci się nie podoba, zamiast narzekać.
9x19, .45, 5.56x45, .357
BISKUPKING61
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 1479
Rejestracja: 19 grudnia 2004, 00:07
Tematy: 124
Lokalizacja: POZNAŃ
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Zdjęcia Broni część 3

Post autor: BISKUPKING61 »

Proszę Cię bardzo:
Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
Tak na szybko. Mam nadzieję, że urażę niczyich uczuć estetycznych ;laughing:
Nie wiedziałem, że tak wiele kalibrów jest :651:
adam_l
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 714
Rejestracja: 18 lutego 2009, 14:30
Tematy: 23
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Zdjęcia Broni część 3

Post autor: adam_l »

No i elegancko ;laughing:
Świetny motorek btw.
9x19, .45, 5.56x45, .357
ODPOWIEDZ Poprzedni tematNastępny temat

Wróć do „Broń i amunicja - WBP”