"WIEJSKA CHATA" II

podforum Szczecin i okolice

Moderator: Moderatorzy wiatrówkowi

Awatar użytkownika
diaderny
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 1645
Rejestracja: 04 maja 2008, 09:39
Tematy: 18
Lokalizacja: Szczecin
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy
Kontakt:

Post autor: diaderny »

Dzięki będę trenował te oczko z PITEM :-D
Obrazek.
HW100
Awatar użytkownika
Krauser
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 1507
Rejestracja: 28 marca 2008, 16:45
Tematy: 0
Lokalizacja: Szczecin
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy
Kontakt:

Post autor: Krauser »

Fajnie było...zdecydowanie za krótko,bo na takie imprezy to i tydzień mało będzie. :-D
Postrzelalim,pogadalim i popilim. :P Niektórzy nie koniecznie w takiej kolejności. :)

Na miejsce spotkania przyjechałem około południa.Po krótkiej zaprawce w celu podniesienia bojowości razem z kilkoma kolegami ruszyliśmy w teren aby ustawić tor do HFT.No cóż...zimą wyglądał zupełnie inaczej.Teraz wyrośnięta trawa stanowiła spory problem a drzew było jak na lekarstwo.Toteż kolega PIT sporo namachał się kosiarką.Ponieważ dysponowaliśmy 25 figurkami gdzie aż 18 z nich miało pomniejszone strefy trafienia (15-30mm) nie szaleliśmy z odległościami,które i tak były oceniane na oko. :P 8-) Po obiedzie dostawiliśmy przywiezione przez Neo i Jacka Jot figurki z zasłoniętymi strefami 40mm.... 8-) Jak policzyłem po powrocie na torze z 30 figurkami było do strzelenia tylko 6 z 40mm a i z tego 2 ze "stojaka".
Po nHFT doszliśmy z Tomkiem (maszotTC) do wniosku,że tor jest za łatwy i trzeba strzelcom utrudnić dzienne strzelanie.Przestawianie figurek nie miało sensu więc padł pomysł aby na każdym stanowisku zawodnik musiał strzelać dowolnie wybraną przez siebie figurkę z kolana.Na stanowiskach były po 3 figurki.I jak widać wyniki były całkiem a nawet bardzo dobre.

...uyhh...muszę trochę popracować...
..cdn.
Obrazek
They always come around.
Awatar użytkownika
JACEK JOT
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 675
Rejestracja: 14 stycznia 2007, 18:23
Tematy: 0
Lokalizacja: Szczecin
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Post autor: JACEK JOT »

Świetna impreza, już dawno się tyle nie nastrzelałem na jedzenie też nie można było narzekać.
Chwała chłopakom za ustawienie ciekawego toru, bardzo podobał mi się patent z kolankiem na stanowiskach.
Do nowych konkurencji można zaliczyć grę zbliżoną do siatkówki, którą uskutecznialiśmy przez dwa dni :)
Do następnego spotkania.
WALTHER H.+SZMID&RAWKILL10X40+ MORINI
AA EV-2 + EFR + ROWER
Zablokowany Poprzedni tematNastępny temat

Wróć do „Szczecin - SKPST LOK WIKING”